г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Фото. Ковані ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

Фото. Ковані ворота

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото. Ковані ворота

Фото. Ковані ворота

    На кожному сайті кування обов'язково є фотоальбом: Ковані ворота фото. Зміст фотоальбому на всьому просторі російськомовного інтернету приблизно однакове, ковані ворота в Дніпропетровську, не менш популярні, ніж ковані ворота в Москві або Києві. Там, в альбомі, який зазвичай називається - галерея робіт, бувають самі - найрізноманітніші фото кованих воріт. Вдалі і не вдалі, красиві і не дуже, професійні та аматорські. Ті, які вдалося зібрати або ті, які просто сподобалися. Всі ці фото кованих воріт об'єднує одне: мета виконання знімка, а вже кошти для цього у кожного виробника кованих воріт свої. Наші фото призначені для потенційних замовників у Дніпропетровську, а кожен відвідувач сайту розглядається нами саме з цього боку. Всі ми розуміємо, що фото кованих воріт для фотоальбому робиться не захопленими перехожими, які побачили диво краси випадково на вулиці і не змогли втриматися. Мені навіть важко уявити собі, як можна зробити таке фото. Типу відразу дістали фотоапарат із сумки і відобразили ковані ворота на фото для сімейного альбому. Можливо, такі випадки і є, як дійсно є знавці і цінителі ковки з добрим смаком і широким кругозором, що віддають данину красі кованих виробів, що сприймають близько до серця естетику кованого металу, але ми не будемо на них зупинятися. Тим більше, що у знавців і цінителів кування найчастіше немає коштів для того, щоб замовити ту роботу, яка їм подобається. Такого роду випадкові знімки рідко потрапляють в фотоальбом кованих воріт для професійного використання на сайті кування.

    Зазвичай ситуація виглядає інакше. У переважній більшості фото кованих воріт робляться з іншою метою і іншими людьми - майстрами кування. І знімаємо ми ковані ворота там, де доведеться. Іноді на виробництві, інколи під час монтажу кованих воріт у Дніпропетровську або вже встановлені раніше ковані ворота на вулицях нашого міста. Тим більше, що індустріальний і великий Дніпропетровськ любить ковані ворота і взагалі красиву художню ковку. У Дніпропетровську великі традиції кування і багато підприємств виробників різних кованих виробів - не тільки кованих воріт. Всі ми, ковалі Дніпропетровська, хочемо показати свій товар обличчям. Звичайно, є тут і елемент професійної гордості, коли художня ковка вийшла особливо вдалою або оригінальною. Але головне, до чого ми прагнемо, це не задоволення естетичних почуттів людей, а ми хочемо показати потенційному замовнику - відвідувачу сайту, як добре ми вміємо працювати. Які красиві речі та практичні конструкції вміємо робити, як здорово вони можуть виглядати у замовника вдома. Ну і попутно, чого гріха таїти, прагнемо ненав'язливо натякнути замовнику, що всі пристойні люди давно вже визнали своїм боргом замовити у нас ковані ворота в Дніпропетровську, а цей замовник поки забарився. Не встиг поки або просто не знав, що буває таке. Хай подивиться, як можуть виглядати красиво ковані ворота на фото в фотоальбомі і швидше переймається пристрасним бажанням розмістити у нас замовлення на ковані ворота в Дніпропетровську. У цьому немає нічого поганого, хоча можливо це і звучить не надто приємно для естетів. Нормальне людське бажання. Зробити роботу, заробити гроші і попутно отримати задоволення від творчості і добре зробленої роботи. На жаль, творча робота попадається не часто, основний обсяг замовлень - це досить посередні вироби. Хороші ворота з художньою ковкою не тільки в Дніпропетровську, а скрізь і завжди стоять помітну суму і їх не так часто вирішуються замовляти. Тим більше, що ковані ворота як би зобов'язують з естетичної точки зору застосувати ковку і для інших частин будинку: кування для забору, для фасаду будинку, кування для ганку будинку і кування для саду - все це популярно в нашому місті Дніпропетровську.

    З іншого боку замовник, дивлячись фотоальбом: ковані ворота в Дніпропетровську фото, теж отримує, крім естетичного задоволення корисну і потрібну інформацію, адже він бажає наочно ознайомитися з товаром. Уявити собі, як можуть виглядати ковані ворота і наскільки вони підходять під його погляди на дизайн будинку в Дніпропетровську. Потрібно розуміти, що замовник замовляє ковані ворота не часто. Що він не розбирається в кованих воротах, ніколи не вникав в конструкцію і дизайн. Звідси виникає загальне завдання вашого фотоальбому: фото кованих воріт у Дніпропетровську. Ознайомити замовника як з якомога більшою кількістю зображень кованих воріт. Ковані ворота у фотографіях, розміщені у фотоальбомі повинні надати цілий спектр різних ескізів кування втілених у металі. Чому так важливі фото кованих воріт у фотоальбомі? Бо інший, старовинний спосіб візуалізації кованих виробів: ескізи кування - це справа темна. В ескізах кування, головним чином грає роль майстерність художника. Уміння володіти олівцем. Ескіз кування завжди нескінченно далекий від готового виробу. Рука художника натисне трохи сильніше на олівець, у потрібному місці, та ескіз кування сяятиме легкістю ліній. Художник тонко передасть перспективу, внісши в неї потрібні спотворення. А потім замовник подивиться на живі ковані ворота і в нього виникають питання. Чому ковані ворота виглядають якось не так, як на ескізі кування.

    Тому розумно не вводити замовника в оману, демонструючи йому провінційну живопис на тему кованих воріт, а надати йому нормальні фото кованих воріт у Дніпропетровську, зібрані в зручний фотоальбом. На картинках замовник може побачити все, що йому потрібно і в реальному масштабі реального життя. Може бути навіть краще, якщо разом з достоїнствами кованих виробів будуть не менш чітко видно ті особливості, які можна вважати недоліками кованих воріт. Зі свого боку, нормальний замовник так само зацікавлений саме в ясних і чітких фото кованих воріт. Він же хоче ознайомитися з тим, як воно буває насправді. Ескізи кованих воріт швидше відводять його в область фантазій, ніж знайомлять з ковкою. А навіщо нам будити фантазію замовника і що потім з нею робити, коли вона розгорнеться у всій своїй красі неприборканої?

    Фото кованих воріт у Дніпропетровську, повинні показати весь спектр ваших можливостей. Мені здається, що це очевидна думка. А для потенційного замовника - відвідувача сайту кування, дати можливість побачити за короткий час якомога більш широке коло напрямків і стилів кованих воріт. Насправді їх дуже багато - вибір так широкий і виявляється настільки різноплановим, що без картинок кованих воріт обійтися вже й неможливо. Художня ковка, як декоративне мистецтво, стрімко розвивається, підлаштовуючись під зростаючі запити клієнтів. Цілком можливо, що він побачить у вас на фото кованих воріт у фотоальбомі щось таке, що торкнеться його. І він захоче замовити у вас ковані ворота, тільки тому, що випадково наткнеться на те, що йому сподобалося. Хоча раніше він про такий варіант навіть не думав. Приємного вам перегляду нашого фотоальбому: фото ковані ворота в Дніпропетровську.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru