г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать беседку?
Консультация мастера
Цены на беседки
Фильм про беседки
Літня альтанка

предыдущее фото  |  следующее фото

Літня альтанка фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Літня альтанка фото

Літня альтанка.

    Літня альтанка для дачі або приватного будинку є обладнане місце відпочинку і комфортного проведення часу на відкритому повітрі. Існує нескінченна кількість варіантів проектів літніх альтанок і конкретних способів їх будівництва. Матеріали, застосовувані для спорудження літніх альтанок так само дуже різні. Тут і літні альтанки з дерева, з цегли, природного каменю і, звичайно ж, літні альтанки з металу. Розміри літніх альтанок і ступінь капітальності їх будівництва варіюються від хитких тимчасових навісів до облаштування літніх альтанок на манер невеликого будиночка зі своїм інтер'єром, меблями і навіть кухнею. Так, як би дивно це звучало, але літня кухня альтанка - це те споруда, про який подумують багато власників приватних будинків і дач. Для дачі цей варіант - літня кухня альтанка навіть більш актуальне, ніж для заміського будинку. Кулінарія на дачі завжди поєднується з відпочинком, а багато страв часто готуються на відкритому вогні. У цьому є своя принадність і певний дачний стиль відпочинку. Якось визначитися у всьому різноманітті можливих проектів альтанок і познайомитися ближче зі світом літніх альтанок можна по фотографіях у нашій галереї: літні альтанки фото.

    Існують і їх можна без проблем купити - готові літні альтанки. Виробництво готових літніх альтанок, досить великий бізнес, існують спеціалізовані підприємства поставили на потік виготовлення альтанок, найчастіше з дерева або металу, хоча можна зустріти і пластикові альтанки намети і звичайно тентованиє конструкції, які натягаються на каркас з металопрокату і можуть демонтуватися з настанням холодів. Щоб купити літні альтанки такого типу досить звичайно нанести невеликий візит в найближчий будівельний супермаркет. Ціни досить помірні, але на мій погляд цим і вичерпуються достоїнства готових літніх альтанок. Справа в тому, що це гранично уніфікована продукція, орієнтована на наймасовішого і абсолютно невимогливого споживача. А самі готові альтанки дуже нагадують модифікацію туристичної намети. Але це моя особиста думка і я не наполягаю на тому, щоб хтось обов'язково зі мною погоджувався. Можливо, комусь готова літня альтанка здається оптимальним виходом у тій ситуації, коли потрібно дуже швидко і гранично недорого встановити хоч якусь річну альтанку на дачі. Хоча ця споруда біля нормального приватного будинку вже буде виглядати дуже специфічне. А якщо ми згадаємо ще й про декоративному значенні альтанки для вашого ландшафту, то сумніви тільки виростуть і зміцняться. А поки я хотів би звернути вашу увагу трохи на інший аспект споруди літніх альтанок. Якщо логічно подумати, то дешевизна конструкції альтанки та швидкість її придбання - це звичайно добре. Але ж це не головне. Важливіше отримати таку літню альтанку, яка забезпечить всі ваші запити і дозволить дійсно комфортно їй користуватися. Це тим більше актуально, якщо ви припускаєте річну альтанку з мангалом або, може бути річну альтанку з барбекю. Я думаю, що ніякі готові альтанка не передбачає подібного комфорту. Тут справа і в конструкції літньої альтанки і навіть в її розмірах.

    Отже, ми повільно рухаємося за течією логіки від готової літньої альтанки, з магазину будівельних товарів, до більш розумного і зручному варіанту - індивідуальної літній альтанці. Таку річну альтанку купити в прямому сенсі цього слова не вийде. Індивідуальні речі взагалі і літня альтанка тут не виняток виготовляються під конкретне замовлення. При цьому розробляється і нова конструкція літньої альтанки, що враховує всі реальні побажання замовника. Природно, що і людина, якій потрібна альтанка для саду переходить з розряду покупців, у більш престижний і солідний статус - замовника. Дрібниця, а приємно. За все хороше доводиться платити, тому і літня альтанка за індивідуальним проектом, в будь-якому випадку, обійдеться дорожче, ніж готова. Для її виготовлення будуть використовуватися значно більше якісні й дорогі матеріали, будівництво альтанки почнеться з фундаменту, буде підбиратися і вмонтовуватися хороша покрівля, надійні опори, тобто в результаті всіх зусиль ви отримуєте річну альтанку, яка навіть віддалено не буде вам нагадувати ту, яку можна побачити в будівельному магазині. Враховуватиметься меблі для альтанки, можливо в дизайн альтанки будуть включені світильники або люстра для альтанки, буде виконуватися декоративне оформлення альтанки, в тому числі і куванням. Альтанка стане не тільки зручною, але і дуже красивою деталлю ландшафту. Ще раз рекомендую звернути увагу на фотографії альтанок в нашій галереї: літні альтанки фото. Замовити виготовлення літньої альтанки за індивідуальним проектом можна зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru