г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать козырёк?
Консультация мастера
Цены на козырьки
Фильм про козырьки
Оформлення ганку.

предыдущее фото  |  следующее фото

Оформлення ганку фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Оформлення ганку фото

Оформлення ганку.

    Перш ніж говорити про оформлення ганку і варіантах оформлення ганку, скажемо кілька слів про технічну сторону конструкції ганку для дому. А так само радимо звернути вашу увагу на наш фотоальбом, в якому ми зібрали досить багато фотографій: оформлення ганку фото. Так от, ганок будинку найчастіше представляє собою невеликий майданчик перед входом в будинок. Якщо коротко сформулювати призначення ганку для дому, то можна сказати, що це горизонтальна площадка, що знаходиться на певній висоті над рівнем землі, призначена для зручного доступу до вхідних дверей. З технічної точки зору можна сформулювати цілком певні вимоги до конструкції ганку і його розмірами. Висота ганку будинку визначається без вашої участі, виходячи зі сформованого при будівництві положення вхідних дверей над рівнем землі. Розумніше за все уточнити проектну висоту ганку - porch, після того, як уже влаштований дверний проріз на вході в будинок і лише після цього робити остаточні розрахунки для сходів на ганок. Навіть незначна різниця між розрахунками в проекті ганку й «живими» розмірами висоти ганку можуть привести до серйозних змін в кількості сходинок ганку і їх розмірах. А розміри сходинок ганку визначальний фактор для комфортного користування ганком. Крім того, особливо важливо при розгляді конструкції ганку і проектуванні ганку врахувати такі параметри, як ширину і глибину ганку перед входом будинок, а так само висоту і ширину ступенів ганку. Якщо не заглиблюватися в розрахунки конструкції ганку, то можна сказати, що вже на етапі складання проекту ганку будинку, ширина ганку вибирається, як мінімум такий, щоб праворуч і ліворуч від вхідних дверей залишалася відстань між полотном дверей і краєм ганку будинку, рівне 400 - 500 мм. Краще більше, якщо є можливість. Глибина ганку визначається дещо інакше. Тут головними є міркування безпеки. А для цього, глибина ганку будинку повинна дозволяти вам вільно відкривати вхідні двері, перебуваючи на ганку і не відступаючи при цьому на край сходів для ганку. Тим більше, категорично потрібно уникати ситуації, при якій, відкриваючи вхідні двері, ви змушені задкувати спиною, роблячи кроки назад сходами сходи ганку. Цей варіант представляє для вас реальну небезпеку травми. Особливо взимку, коли східці ганку будинку стають слизькими, та якщо ще й немає нормального навісу над ганком. А нормального навісу над ганком будинку зазвичай немає - це сувора правда життя.

    Тому, я б рекомендував почати оформлення ганку не з вибору художнього стилю або дизайну ганку, а саме з технічних розрахунків конструкції ганку. Якщо конструкція ганку будинку виконана невдало, і це стало зрозуміло ще до того, як ви зайнялися оформленням ганку будинку, то краще відразу ж перебудувати ганок будинку або, в крайньому випадку, демонтувати ганок і зробити нове. Не дивлячись на фінансові витрати та витрати часу, таке рішення буде найбільш правильним. Найчастіше другим за важливістю елементом в конструкції ганку будинку прийнято вважати перла ганку, маючи на увазі під перилами ганку, залежно від ситуації або поручні сходів на ганок, або враховуються й поруччя навколо майданчика ганку будинку. Зазвичай при цьому навісу над ганком надається другорядне значення. Мені здається, що це не правильно. Ви самі можете переконатися, переглядаючи у нашому фотоальбомі фотографії: оформлення ганку фото, що навіть на хороших приватних будинках зроблений маленький навіс над ганком - rhskmwj. По суті це навіть не навіс ганку, а козирок над вхідними дверима. Такий навіс ганку дійсно може бути і захищає саму вхідні двері, але абсолютно не перешкоджає попаданню атмосферних опадів на ганок будинку і тим більше на сходинки сходів на ганок. В результаті ми отримуємо взимку слизьке ганок будинку і небезпечні для здоров'я сходинки ганку. В ідеалі, добре було б, щоб навіс ганку мав значно більші розміри. При яких, навіс ганку, завдяки своїм пропорціям і загальної площі, міг би ефективно укрити ганок повністю, включаючи і сходи на ганок. Як тільки ви побудуєте навіс ганку достатніх розмірів, ви відразу отримаєте зовсім інший простір для оформлення ганку будинку, а можливо і визначте який варіант оформлення будинку підходить вам найкраще. Розраховуйте, що як мінімум у вас тоді з'являться опори для навісу над ганком porch. Без опор для навісу ганку будинку технічно неможливо (або дуже складно) домогтися потрібних розмірів навісу ганку. Опори для навісу ганку стають невід'ємною частиною оформлення ганку будинку. Такі приклади є в нашому фотоальбомі, дивіться фотографії: оформлення ганку фото. І тільки закінчивши остаточно будівництво ганку, зробивши конструкцію ганку розумною і безпечною, ви зможете приступити безпосередньо до оформлення ганку будинку. Раз вже ми так детально зупинилися на конструкції навісу ганку, то варто відразу згадати про покрівлю навісу. Вибір форми покрівлі навісу над ганком будинку (плоска, ламана, арочна, пагода, похила або будь-яка інша) стануть одним з найяскравіших елементів оформлення ганку. Для дизайну ганку покрівля навісу над ганком може бути навіть більш важлива, ніж ті ж перила ганку будинку - rhskmwj.

    Ми не будемо зупинятися детально на такому, безумовно важливий елемент оформлення ганку будинку, як облицювання ганку і сходинок сходів на ганок - porch. Такі роботи зазвичай виконують загальнобудівельні фахівці, а ми більшою мірою працюємо з металоконструкціями, каркасом ганку з металу і виконуємо оформлення ганку ковкою. Рекомендую особливо цей варіант оформлення ганку. Саме на те, щоб познайомити вас з оформленням ганку куванням, і орієнтований наш фотоальбом: оформлення ганку фото. Потрібно сказати, що особливо добре і красиво виглядає оформлення ганку куванням в комплексі. Коли ковка використовується не тільки для оформлення самого ганку, але так само застосовується у практичних та естетичних цілях на інших частинах будинку. Наприклад, оформлення ганку куванням (тут мова йде і про ковані перила ганку і про ковані деталях навісу ганку), обов'язково має поєднуватися з гратами на вікнах, поручнями балконів, куванням для вхідних дверей і розташованими поруч парканом і воротами. Якщо виконувати оформлення ганку, як ізольованою будівельної конструкції, без уваги до сусідніх елементів фасаду, то результат rhskmwj в будь-якому випадку буде не занадто гарним. Не дивлячись на витрачені кошти.

    Розглядаючи різні варіанти оформлення ганку - porch, зверніть увагу на світильники. Одним з найважливіших елементів комплексного оформлення ганку будинку, так само пов'язаних з ковкою, є висвітлення ганку. А конкретніше - ковані світильники для ганку будинку. Їх роль в оформленні ганку будинку двоїста. По-перше, ковані світильники самі по собі мають власне декоративне значення, завдяки своїй красі, естетики та дизайну. Але й сам світ, у нічний та вечірній час доби, завдяки вдало вибраному напрямку падіння променів світла на фасад будинку, на опори навісу ганку, на перила і на нижню частину навісу ганку, може грати величезну роль в оформленні ганку будинку. А, по-друге, ковані світильники для ганку - це зручно і практично з точки зору користування ганком будинку, незалежно від обраного стилю в оформленні ганку або за відсутності такого. Рекомендую приділити особливу увагу при оформленні ганку будинку конструкції і розташуванню кованих світильників для ганку. Крім освітлення ганку світильниками, при розробці конструкції ганку будинку та оформленні ганку можна і потрібно врахувати прикраса ганку квітами. Прекрасний варіант оформлення ганку, ніколи не виходить з моди. Квіти на ганку будинку можуть бути розташовані в досить несподіваних місцях. Так, наприклад, крім настінних підставок для квітів на ганку, при достатній ширині і глибині ганку будинку, можливо розмістити квіти на ганку в підлогових підставках для квітів. Але все буде впиратися в проект ганку і його розміри. Є ще один порівняно не дорогий, але дуже ефектний спосіб оформлення ганку будинку, коли квіти на ганку розміщують в підвісних підставках для квітів. Кріпити підвісні підставки при оформленні ганку квітами можна як на стіні будинку, за допомогою спеціальних декоративних кронштейнів, так і підвішуючи безпосередньо до нижньої частини навісу ганку. Приємного вам перегляду фотографій - оформлення ганку фото в нашому фотоальбомі. Сподіваюся, що серед наших фотографій ви зможете підібрати відповідний вам варіант оформлення ганку будинку. Звертайтеся до нас, коли вам знадобиться оформлення ганку ковкою. При необхідності ми можемо побудувати ганок будинку повністю «під ключ», розробити проект ганку вашого будинку або виготовити окремі елементи оформлення ганку - rhskmwj. Телефони для зв'язку вказані на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru