Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Красиві забори фото

предыдущее фото  |  следующее фото

Красивый забор фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Красиві забори фото

Красиві забори фото

     Красиві забори - beautiful fences. Звичайно, на смак і колір товариша немає. Кожна людина вважає красивим те паркан, який подобається особисто йому. З будь-якими декоративними конструкціями справа йде схожим чином і паркани тут не виняток. Не існує якогось офіційного критерію, що допомагає розділити паркани на красиві і не дуже. Ми давно займаємося парканами, виготовляємо паркани і встановлюємо. Спеціалізуємося більшою мірою на металевих огорожах. Але у своїй роботі стикаємося і з парканами інших видів. На моє глибоке переконання, красиві паркани - це забори з ковкою. Я б навіть сказав, що будь-який паркан, для створення якого використані різні матеріали, але не застосовувалися ковані деталі, буде виглядати дещо незакінченою і не досить декоративним. Матиме загальнобудівельний вигляд. Для тих, хто сумнівається чи тих хто поки не визначився остаточно з вибором забору, я можу рекомендувати заглянути в наш фотоальбом, там зібрані численні фото красивих парканів - beautiful fences. Так, розміщення металевих деталей на паркані завжди тягне за собою і обов'язки по догляду за ними. Ковку потрібно періодично підфарбовувати і освіжати. У цьому є незручність, але якщо говорити про найзручніший паркан, який вимагає догляду, то ми швидко дійдемо до бетонного паркану. За ним догляд не потрібен, але виглядає він завжди не дуже презентабельно. Тобто для красивого забору, використання в його дизайні ковки практично обов'язковий момент. Про що дійсно можна сперечатися, так це про кількість кування на паркані і вибраному стилі кування для забору. Тут вже, знову як кажуть, на смак і колір - товариша немає. Паркани бувають різними, а значить і застосування кування має адаптуватися в кожному конкретному випадку. Але сама технологія кування передбачає відмову від стандартних рішень і велику гнучкість у виборі художнього змісту. Для когось найкрасивіший паркан для будинку - це прозорий паркан, зроблений тільки з металу. Будь ласка, ми виготовимо такий гарний паркан. Секції забору будуть подібні великим, солідним і грунтовним кованим гратам з металу деформованого ковальським молотом. У чому перевага прозорого паркана? Прозорі огорожі біля будинку дозволяють своїм власникам як би замаскувати або навіть стерти візуально межі ділянки. Якщо ваша ділянка знаходиться в хорошому місці, вписаний у відмінний ландшафт, то навіщо відрізати себе від нього. Саме прозорі, красиві паркани одночасно служать ефективною перешкодою від небажаного проникнення на ділянку будинку, але в той же час забезпечують відчуття широкого і вільного простору навколо вас. Між іншим, якщо звернутися до досвіду європейського ландшафтного дизайну, то їх фахівці йдуть саме таким шляхом.

    Інша справа, що в нашій країні мало у кого є можливість підкреслити це простір навколо будинку. А багато власників приватних будинків взагалі не мають того, що їм хотілося б підкреслити. Дійсно, часто ваша ділянка не виходить в ліс або на берег річки, а обмежений ділянками сусідів. Або ділянка виходить на вулицю селища. У такому випадку ви не відчуєте плюсів від прозорого красивого паркану, а повною мірою отримаєте тільки незручності. Цікаві погляди сусідів, випадкових перехожих, дискомфорт від життя на виду і так далі. Що можна зробити в такій ситуації? Останні роки стали частіше зустрічатися компромісні варіанти прозорого красивого забору для дому. Суть компромісу в напівпрозорості паркану. Як це досягається на практиці? Ефект напівпрозорості досягається досить просто із застосуванням такого сучасного штучного матеріалу як полікарбонат. Великі напівпрозорі листи полікарбонату завжди є у продажу, вони легко ріжуться в розмір, просто монтуються й не вимагають для роботи з собою якогось особливого устаткування. Тільки акуратність і трохи досвіду. Якщо вам не доводилося бачити такі поки напівпрозорі огорожі або ви просто не звертали на них уваги, то дивіться фото красивих парканів у нас на сайті. Там є фотографії огорож з різних матеріалів, в тому числі і паркани з полікарбонату. Листи полікарбонату встановлюються зазвичай за куванням, з боку будинку. Це не обов'язкове правило, але так власники прагнуть трохи захистити полікарбонат від випадкових ушкоджень. Потрібно сказати, що виглядає такий забір вельми гідно, стильно і дуже сучасно. Плюс зникає так званий ефект загородки або ефект замкнутого простору. Є і свої мінуси у виборі полікарбонату для будівництва паркану. Головним недоліком такого красивого паркану - beautiful fences є неміцність полікарбонату до механічних впливів. Полікарбонат на паркані можна легко подряпати або проплавити запальничкою, сигаретою або чимось ще. Тому, якщо ви проживаєте не в самому благополучному районі, то можете бути впевнені: у вашому гарному кованому паркані з полікарбонатом хулігани миттю нароблять дірок. Сенсу в цьому немає ніякого, але на жаль хуліганські витівки найчастіше виявляються простим вандалізмом. Аби зіпсувати гарну річ. Проблема навіть не в дірках, які самі по собі теж неприємні, а в тому, що гарний паркан для будинку відразу стане виглядати не дуже добре (і це ще м'яко сказано). Можливий ремонт красивого паркану з полікарбонату. Він виконується просто - ви робите заміну пошкодженого листа. Це швидко, але якщо робити такий ремонт часто, то витрати будуть занадто великі. І раціональніше в такій ситуації зробити інший вибір матеріалу для забору.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru