Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Паркан з ковкою.

предыдущее фото  |  следующее фото

Красивый забор фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Паркан з ковкою фото

Паркан з ковкою.

     Відразу рекомендую наш альбом з фотографіями парканів і кування: паркан ковка фото. Це наш професійний альбом фотографій, зроблений спеціально для клієнтів та відвідувачів сайту. Там ви можете і побачити і завантажити паркани з ковкою. Ми займаємося будівництвом зборів вже багато років і кожен замовник, звертаючи свою увагу на проект паркану, бажає дотримати три основні критерії. Паркан повинен бути красивим, міцним і по можливості не дуже дорогим. На моє глибоке переконання, красиві паркани - це забори з ковкою. Я б навіть сказав більше - будь-який паркан, для створення якого використані різні матеріали (гарний цегла, природний камінь, плитка), але не застосовувалися ковані деталі, буде виглядати дещо незакінченою і, як би, не достатньо декоративним. У будь-якому випадку такий паркан може бути гарним і ні хто не збирається заперечувати достоїнств декоративних технологій при роботі з каменем. Але не можна заперечувати й іншого - паркан без кування буде мати якийсь загальнобудівельний вигляд. Мені відомо тільки одне виключення з цього правила - це деякі види прозорих огорож з дерева. Дерево при деяких припущеннях можна вважати самодостатнім матеріалом. І бувають такі варіанти огорож з дерева, куди ковка просто «не клеется». Грубо кажучи, для деяких заборів з дерева ковка скоєно недоречна. У всіх інших випадках кування для забору служить важливим і корисним декоративним додатком. Для тих, хто сумнівається чи тих, хто поки не визначився остаточно з вибором забору, я можу рекомендувати заглянути в наш фотоальбом: паркан ковка фото, там зібрані численні фото красивих парканів. Так, є і мінуси, про них обов'язково потрібно сказати. Розміщення металевих деталей на паркані завжди тягне за собою і обов'язки по догляду за ними. Метал на відкритому повітрі іржавіє. Тому ковку доводиться періодично підфарбовувати і освіжати, надаючи забору новіший вид. У цьому є незручність, але якщо говорити про найзручніший паркан, який вимагає догляду, то ми швидко дійдемо до бетонного паркану. Сіра стіна, на якій не помітна навіть пил. За ним ніякої відхід не потрібен. Але виглядає бетонний паркан завжди не дуже презентабельно, саме тому, не дивлячись на його низьку вартість бетонний паркан так рідко влаштовують навколо гарного будинку, прагнучи замаскувати або облицьовувати.

    Тобто, ми визначилися, для красивого забору, використання в його дизайні ковки практично обов'язковий момент. Кування для забору, часто не доповнює дизайн, а створює його. Ось про що дійсно можна сперечатися, хоча про смаки не сперечаються, так це про кількість кування на паркані і вибраному стилі кування для забору. Тут вже, знову як кажуть, на смак і колір - товариша немає. Паркани бувають різними, а значить і застосування кування має адаптуватися в кожному конкретному випадку. Але сама технологія кування передбачає відмову від стандартних рішень і велику гнучкість у виборі художнього оформлення. Кування створювалася і застосовується як декоративна технологія. Для когось найкрасивіший паркан для будинку - це прозорий паркан, зроблений тільки з металу. Будь ласка, ми виготовимо такий гарний паркан. Повністю кований паркан буде солідним, оригінальним і представницьким спорудою, яка підкреслить не тільки ваш достаток, а й хороший смак. Замовити гарний паркан з ковкою ви можете у нас. Ми робимо не тільки різноманітні огорожі, але і будь-які інші роботи пов'язані з куванням. Зв'язатися з нашим майстром ви зможете за телефонами вказаними на сайті. Приємного і корисного вам перегляду нашого фото каталогу: паркан ковка фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru