Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ковані вироби

предыдущее фото  |  следующее фото

ковані вироби

предыдущее фото  |  следующее фото

ковані вироби.

    Виготовлення кованих виробів. Рекомендую почати знайомство зі світом кованих виробів і взагалі з ковкою, з перегляду нашого фотоальбому: ковані вироби фото. Ніякі описи і розповіді, ніколи не зможуть замінити візуального враження від готових робіт. Ми зібрали, для наших відвідувачів, найрізноманітніші фотографії та ескізи кованих виробів. При цьому всі фотографії розміщувалися таким чином, щоб вийшов своєрідний, але докладний каталог кованих виробів. Наскільки це вдалося зробити - судити вам. Мені особисто здається, що перевага тут потрібно віддавати фотографій, все таки ескізи кованих виробів, як в рівній мірі і картинки кованих виробів, несуть велику частку умовності та їх привабливість, скоріше залежить від здібностей художника, ніж від реального враження від кування. Реалізоване в металі, будь-який виріб з кованого заліза, завжди дуже віддалено нагадує те, що ви могли побачити в формі ескізу кованого виробу. З картинками кованих виробів ще складніше. Ковалі цю особливість кування знають дуже добре і не дарма придумали поетапне виготовлення виробів з кованого металу, коли замовнику надається для ознайомлення і погодження, ще не закінчена робота. Припускає, можливе внесення поправок, уточнення дизайну кованих виробів, залежно від вражень замовника кування. Ця схема виробництва кованих виробів може застосовуватися і однаково корисна, при виготовленні будь-яких видів кування. Починаючи від дрібних кованих виробів в інтер'єрі, типу свічників або кованих виробів для квітів і закінчуючи вулицею, наприклад: досить велике і громіздке коване виріб ворота. Нагадую, що всі види виробів з кованого заліза, ви можете побачити в нашому каталозі: ковані вироби фото. Як в якості реальних фотографій, вже виконаних зразків кованих виробів, так і у вигляді ескізів кованих виробів.

     Ковані вироби в оформленні будинку відіграють особливу роль, завдяки своїй красі, оригінальної і якісної фарбі для кованих виробів (патині), безперечного декоративному значенням, а іноді й реальної художньої цінності. Саме іноді, адже далеко не всі вироби з кованого металу, хоча іменуються художньою ковкою, дійсно являють собою якісну і талановиту роботу коваля. Не всі ковалі однаково корисні в цьому сенсі. Справжніх художників по металу, з під рук яких виходять шедеври, ковані вироби для будинку, якими може пишатися замовник - таких мало. Для такого виду кування навіть придуманий спеціальний термін - ексклюзивні ковані вироби. Вони займають у великому світі кованих виробів найпочесніше місце. Крім того, потрібно розглядати окремо виготовлення кованих виробів для дому, тих які беруть участь у створенні інтер'єру, і тих, які розташовані на вулиці. Тут знову можна привести для порівняння свічники та інше коване виріб - ворота. Це досить різні за своїм стилем, розмірами і значенням декоративні конструкції з кованого металу. Хоча з технологічної точки зору, і в тому і в іншому випадку, виробництво кованих виробів здійснювалося із застосуванням одного й того ж способу художньої обробки металу - кування заліза. Але візуально, навіть при побіжному погляді на них, різниця помітна неозброєним зором.

    У принципі існує можливість купити ковані вироби для будинку в магазині. Це так звані готові ковані вироби. І ними торгують як в сувенірних магазинах, так і в спеціалізованих магазинах кованих виробів. Частіше в магазині кованих виробів ви зможете зустріти ковані предмети інтер'єру, ковані сувеніри та ковані меблі. Що стосується якості та декоративного значення, тієї продукції яку можна купити в магазині кованих виробів, то я б остерігся махати шашкою, як багато хто з моїх колег, і заявляти, що всі готові ковані вироби - це примітивний ширвжиток не вартий уваги. Не все так просто. Так - купити ковані вироби для будинку в магазині, це дійсно купити ширвжиток. У тому сенсі, що це не буде ексклюзивне коване виріб з кованого заліза. Дивіться каталог: ковані вироби фото. Але можливо вам і не потрібен цей самий ексклюзив. Може бути вам потрібно недороге і симпатичне, надійне і міцне коване виріб для квітів. Навіщо вам потрібен у цьому випадку пошук, хоча і красивого, але дорогого унікального вироби з кованого металу? Ціна або вартість кованих виробі ніколи не буває низькою. Особливо це відноситься до ексклюзивних кованим виробам. Розрахунок кованих виробів досить спірна штука і будь-які програми для розрахунку кованих виробів завжди дають умовні результати. Ми, наприклад, виконуючи розрахунок кованого виробу, для визначення вартості кованого виробу більше виходимо з свого досвіду.

    Звертаючи свою увагу на покупку готового кованого виробу, не потрібно забувати, що для виробництва кованих виробів в масовій кількості, на заводі кованих виробів звичайно створюється, встановлюється або купується досить серйозне ковальське обладнання для кованих виробів, якого немає і не може бути в тій маленькій кузні , що працює тільки на індивідуальних замовленнях ексклюзивних кованих виробів. І якість ковки, тиражованої на дорогому і хорошому ковальському обладнанні для кованих виробів, завжди на порядок перевершує продукцію більшості дрібних ковальських майстерень. Це відноситься і до дизайну кованих виробів, виготовлення та навіть до фарбування кованих виробів. Ми самі є невеликий ковальської студією і за своєю суттю, то чим ми займаємося, нехай красива і талановита, але кустарщина. Звучить не особливо приємно, але в цьому немає нічого поганого. Більш того у нас ви можете купити ковані вироби для будинку з дуже індивідуальними художніми характеристиками. Ми займаємося виробництвом кованих виробів в самому широкому спектрі можливих конструкцій. Робимо і прекрасні ковані вироби для квітів і великі ковані вироби ворота, сходи, навіси, двері і так далі. Але випустити велику серію якісних кованих виробів для дому, за порівняно низькою ціною, та ще й таку, щоб безліч людей прагнуло купити ковані вироби з цієї серії в магазинах країни - цього ми точно не зможемо. У нас просто інша спеціалізація по виробам з кованого заліза. Ми добре вміємо робити, і робимо дуже гарні ковані вироби на замовлення, виконуючи у тому числі і фарбування кованих виробів. Це велика різниця і вона помітна навіть по тому встаткування для кованих виробів, яке встановлено у нас і, наприклад, на великому заводі кованих виробів. У тому числі і фарбування кованих виробів виконувана нами, дуже відрізняється від заводської. Ми застосовуємо різні фарби для кованих виробів.

    Ковані вироби на замовлення, можуть виконуватися і без складного, дорогого устаткування для кованих виробів. Тут головне досвід, якісні матеріали, хороша фарба для кованих виробів і звичайно ж талант коваля. Завод кованих виробів звичайно неохоче виконує замовлення пов'язані з виробництвом кованих виробів на замовлення. Чому? Справа в тому, що виробництво кованих виробів на замовлення, передбачає складну і не завжди вдячну роботу з живими замовниками. Ми стикаємося і з різноманітністю смаків на вироби з кованого металу, і зі складними характерами клієнтів і з унікальними вимогами до кованим виробам на замовлення. Найчастіше кожне ексклюзивне кований виріб з кованого заліза, вимагає окремої розробки, починаючи з ескізу кованого виробу, узгодження картинки кованого виробу, а іноді і з самої ідеї вироби з кованого металу. Досить часто потрібна велика робота, виготовлення пробних зразків кованих виробів. Наприклад, приходить добра людина до нас у виставковий дивиться каталог кованих виробів та зразки, а потім повідомляє, що йому потрібно зробити кований виріб на замовлення. А це виріб з кованого заліза, є який-небудь важкої і страшно міцної несучою конструкцією з потужного металопрокату, декорованого ковкою. І єдине бажання клієнта - це щоб ця конструкція, заввишки в півтора метра, візуально здавалася легкою, ажурною і дуже високою. Ось вам і типовий випадок з практики виготовлення кованих виробів, що пояснює, що таке ковані вироби на замовлення і чим вони відрізняються від готових кованих виробів у магазині. А купити у нас ви можете будь кований виріб. І ковані вироби в інтер'єрі, і ковані вироби для квітів, можливо купити ковані виріб для саду. Ми розглянемо з вами малюнки кованих виробів і фото, продумаємо дизайн кованого виробу, подивимося на зразки кованих виробів в нашому магазині. Ми гарантуємо дотримання технології кованих виробів, якісне фарбування кованого виробу фарбою, вартість кованого виробу розрахуємо окремо, згідно прайсу на ковані вироби та відповідно до каталогом кованих виробів. Приємного вам перегляду малюнків кованих виробів і фото в нашому каталозі.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru