г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Бетонні перекриття власноруч. Стеля , швелер, перекриття з бетону

    Фотогалерея

Бетонні перекриття власноруч. Стеля , швелер, перекриття з бетону.

    Бетонні перекриття власноруч. Бетон для монолітного перекриття. Необхідність створення бетонного перекриття власноруч найчастіше виникає саме в приватному будівництві. Зазвичай в тому випадку , коли через якісь причини неможливо або небажано використовувати стандартні залізобетонні плити перекриття .Не варто розбирати ці причини - достатньо того , що вони існують. Обладнання бетонних перекрить в будівельній літературі присвячені грубезні томи, в яких неможливо розібратися без півлитри. Існує складний взаємозв'язок між довжиною бетонного перекриття , шириною бетонного перекриття , товщиною бетонного перекриття та загальною площею бетонного перекриття . Я пропоную не заглиблюватися в ці бетонні джунглі з кишеньковим ліхтариком півлітри , а просто розглянути декілька важливих та корисних моментів. Їх обов’язково треба знати тим людям, хто вирішив створити бетонні перекриття власноруч. До того ж, виконуючи ці роботи, ви маєте отримати декілька приємних бонусів, про які напевне, і не замислювались , коли приймали рішення обладнати бетонні перекриття власноруч. Які це бонуси ? Як мінімум ваше бетонне перекриття ( стеля ) не повинно пропускати звук немов японська паперова перегородка. Тож коли ви дефілюєте в вашому власному спідньому вбранні та краватці, в цілком тверезому стані та вигляді , у вас не має з'явитися навіть примари підозри, ніби ви зараз – на палубі українського авіаносця. Для приклада я пропоную взяти умовну довжину бетонного перекриття шість метрів. Така довжина бетонного перекриття приблизно така, з чим ви можете стикатись під час будівництва приватної оселі.

    Швелер на стелю. Для початку розберемось із швелером для перекриття з бетону. А взагалі, чому власне необхідно використовувати саме швелер для перекриття з бетону. Адже є чудовий металопрокат , який ідеально придатне для улаштування бетонного перекриття власноруч – двотавр. Відповідаю на підступне запитання знавців . Слів немає. Купуйте двотавр. Двотавр дійсно краще в цій ситуації ніж швелер. .Але спочатку порівняйте ціну швелера та ціну двотавра. Логічні висновки я пропоную вам зробити самостійно .Різниця вартості швелера та вартості двотавра може не лише зіпсувати вам настрій а ще й травлення .А людина , що її турбує шлунок , не зможе собі зробити бетонні перекриття власноруч. Їй вже буде не до забобонів , не до бетонування . У людини з'являться більш нагальні потреби,аніж будівництво якесь. Отже, все ж таки швелер. Для перекриття з бетону довжиною 6 метрів потрібно придбати швелер 14. Саме швелер 14 , а не швелер 12. Інакше вам загрожує палуба українського авіаносця – підлога буде вібрувати. Розвалитись вона звісно не розвалиться , але приємного буду мало. Як швелер перекриття заводиться в цегляну стіну ? Елементарно заводиться ! Потрібно взяти перфоратора , увімкнути струм, та довбати виїмку для швелера перекриття .Зрозуміло, що швелер потрібно ставити на «ребро» . Увага ! НЕ треба швелер перекриття ставити «плиском» ( «плазом »).На яку глибину варто заводити швелер перекриття у цегляну кладку? На глибину не менш ніж 100 мм. Більше можливо, менше ні. Можна взагалі вивести швелер перекриття крізь цегляну стіну на вулицю. Тільки не забувайте ,що при цьому ви отримаєте місток холоду А якщо я зрозумів вірно, це вам ні до чого. Швелера перекриття треба вкладати не аби як, а згідно певної схеми. Схема укладки швелера наведена на малюнку. Зверніть на неї увагу! Від середини бетонного перекриття швелера розгорнуті в протилежному напрямку. Це важливо. Відстань між швелерами стелі має дорівнювати 1 метру. Рясніше не треба, але й рідше – небезпечно. Можна вираховувати відстань між швелерами для кожного конкретного випадку бетонного перекриття , але навіщо зайвий раз сушити голову - беріть 1 метр – не помилитесь.

    Зараз щодо арматури для бетонного перекриття власноруч. Не будьте жадібним – купуйте арматуру 12. Цією арматурою ви зв’язуєте між собою нижні крайці швелерів перекриття .Звісно, арматуру треба приварювати перпендикулярно довжині швелера. З яким кроком вкладається арматура для бетонного перекриття ? Якщо арматура 12, то крок між прутами не більш ніж 200 мм . А якщо ви намагались заощадити та придбали арматуру 10 , то крок між прутами не більше ніж 150 мм. Попереджу одразу – заощадити не вийде. Для економії намагайтесь придбати немірну арматуру – вона коштує дешевше. Закінчили приварювати арматуру між швелерами ? Тепер потрібно викладати поздовжню арматуру для бетонного перекриття власними руками. Арматура заводиться в цегляну кладку на глибину не менше 100 мм. Простіше кажучи, ви висвердлюєте отвори в цегляній стінці та засовуєте в них кінці поздовжньої арматури паралельно швелерам стелі. З яким кроком? Як і раніше : 200 мм для арматури 12 або ж 150 для арматури 10. В результаті ви отримаєте щось на зразок решітки або сітки на рівні нижнього краю швелера стелі. Місця стикування арматури можна проварити , в можна перев’язати дротом .Вважаєте , все закінчилось? Ні, помиляєтесь. Таку саму арматурну сітку потрібно тепер виготовити і для верхнього краю швелера стелі. І тільки після цього виставляєте опалубку та заливаєте бетоном для монолітного перекриття .Перекриття з бетону готово. Накрийте його плівкою та іноді поливайте водою. Міцність бетонне перекриття набирає поступово. Основну міцність бетон монолітного перекриття набирає впродовж двох тижнів.

    Хитрощі в облаштуванні бетонного перекриття власноруч. Є кілька технологічних заходів. Які рідко застосовуються , але можуть бути цікавими вам для суцільного розвитку .ДО того ви можете застосовувати їх , якщо вирішити створити бетонні перекриття власноруч. Наприклад , ви заводите не кінці швелера в цегляну стіну, а прорізуєте по всій довжині стіни довгу штробу . Глибина штроби не менш ніж 50 мм . В цю довгу штробу ви закладаєте арматуру,яку приварюєте до країв швелера арматури. Завдяки цьому ваше бетонне перекриття після заливання бетоном, також опиниться усередині цегляної стіни. Перекриття з легкого бетону. Все теж саме , як описано раніше, тільки швелера перекриття треба заливати легким бетоном - ось і вся різниця. Але існує єдина проблема – неможливо замовити міксер з легким бетоном. Доведеться самотужки робити розчин з легкого бетону для монолітного перекриття .Досить важка фізична праця з бетономішалкою . А взагалі перекриття з легкого бетону – добра річ. Дякуємо за увагу до нашого сайту .

    До увага відвідувачів сайту! Ця стаття –бетонні перекриття ще не набула остаточного вигляду и знаходиться в стані доробки . Ми плануємо доповнювати її ,відповідаючи на запитання . Нижче наведено план доробки статті наведено теми , якими буде доповнено цю статтю: якими бувають бетонні перекриття Як виготовляють бетонні перекриття .Бетонні плити перекриття. Товщина , довжина та ширина бетонного перекриття. Розміри бетонного перекриття Які треба знати розміри бетонного перекриття .Від чого залежать розміри бетонних перекрить. Бетонні перекриття ціна. Купити бетонні перекриття або заказати бетонні перекриття .Прайс бетонні перекриття ціна .Бетонні плити перекриття розміри. Де вибрати бетонні перекриття. Вибрати бетонні перекриття .Вибрати готові бетонні перекриття розміри. Бетонні балки перекрить. Міцність та надійність бетонні балки перекриття . Довжина та інші розміри бетонні балки перекриття .Обладнання бетонного перекриття .Конструкція та матеріали : обладнання бетонного перекриття. Обладнання бетонного перекриття власноруч. Монолітні бетонні перекриття .Заливка бетоном та порядок виготовлення монолітні бетонні перекриття. Заливка бетоном та порядок виготовлення монолітних бетонних перекрить .Які бувають монолітні бетонні перекриття фото. Розрахунок бетонного перекриття для своєї будівлі. Як виконати точний розрахунок бетонного перекриття .Що треба знати для попереднього розрахунку бетонного перекриття .Товщина бетонного перекриття .Мінімальна достатня товщина бетонного перекриття .Від чого залежить товщина бетонного перекриття. Розрахунок : товщина бетонного перекриття .Залізобетонні перекриття .Види залізобетонних перекрить. Облаштування, конструкція та надійність залізобетонних перекрить .Як зробити бетонне перекриття .Як зробити бетонне перекриття власноруч. Як зробити бетонне перекриття з легкого бетону .Утеплювання бетонного перекриття .Засоби утеплювання бетонного перекриття .Матеріали та інструменти для утеплювання бетонного перекриття .Бетонні блоки перекриття. Ціна та розміри бетонні блоки перекриття .Термін використання , розрахунки бетонні блоки перекриття .Бетонні плити перекриття .Бетонні плити перекриття ціна .Прайс бетонні плити перекриття .Бетонні перекриття ціна .Виготовлення бетонного перекриття .Металопрокат для бетонного перекриття .Виготовлення бетонного перекриття власноруч. Заливка бетонного перекриття . Коли знімати опалубку після заливки бетонного перекриття .Бетонні плити перекриття купити. Де краще бетонні плити перекриття купити. Як вибрати бетонні плити перекриття купити Залізобетонні плити перекриття. Розміри , товщина та довжина : залізо бетонні плити перекриття . Зробити залізобетонні плити перекриття власноруч своїми руками. Бетонна підлога по дерев'яним перекриттям. Особливості технології :Бетонна підлога по дерев'яним перекриттям Ремонт бетонного перекриття Ремонт бетонного перекриття власноруч Бетонні перекриття стелі Як зробити бетонні перекриття стелі Необхідні матеріали для бетонного перекриття стелі Як залити бетонне перекриття Легкий бетон : як залити бетонне перекриття Бетонне перекриття по профнастилу Особливості обладнання : бетонне перекриття по профнастилу ручним способом Установка опалубки, демонтаж опалубки –бетонне перекриття по профнастилу

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru