г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Що означає дитячий 3Т (3t) - це який розмір одягу російською при купівлі дитячих речей на малюка. Стандарт США 3Т (3t) - це скільки за прийнятою в Росії сітці або шкалі розмірів дитячого одягу. Дитячий американський розмір 3Т (3t) - відповідає якому російській при виборі одягу для дітей. На який ріст, на який вік і на яку вагу розрахований американський стандарт 3Т (3t) і чого він відповідає, що означає в російській варіанті сітки пропорцій, шкали відповідностей.

Архив литературы Собрание видео

     «Переведемо» прийнятий в Америці, в США дитячий розмір 3Т (3t) на російську размерчік, за прийнятою в Росії шкалою одягу і сітці стандартів дитячих речей на малюка. При виборі відповідної одягу для дітей, покупки свого на дитину, для малюка, для хлопчика, для дівчинки в російському магазині, може виникнути ситуація. Коли виробник наявних у продажі дитячих одягу - Америка (США). У цьому випадку, виробник одягу для дітей маркує свою швейну продукцію відповідно до американськими розмірами, прийнятими стандартами в США. Наприклад, на етикетці вказано американський дитячий розмір 3Т (3t). Але ми ж звикли до російським стандартам одягу на дітей. Тому, виникають питання - що значить дитячий 3Т (3t) це який розмір, на який ріст, вага і вік дитини пошито одяг за стандартами США. А найголовніше, потрібно дізнатися відповідність американських і російських розмірів (Росія). Щоб правильно вибрати дитячу одяг на свого малюка, речі на хлопчика чи дівчинку по росту, а за віком і по вазі. В принципі, не тільки російські і американські, але і прийняті в різних країнах стандарти на пошиття дитячих одягу на малюка, виходять з приблизно однакових передумов - антропометричних даних дітей, хлопчиків і дівчаток. Діти скрізь однакові, тому, майже завжди можна знайти між ними відповідність, нехай навіть приблизне, з деякими застереженнями. В тому числі, ми можемо «перевести», що означає американський дитячий США розмір 3Т (3t) на російський, більш звичний і зрозумілий нам размерчік одягу для дітей. Для того, щоб зрозуміти, що означає маркування, дізнатися потрібне нам відповідність стандартів швейних виробів на малюків, ми можемо «познайомитися ближче» з прийнятим американськими виробниками в США дитячим розміром 3Т (3t). Подивимося, на який ріст, на який вік і на якій вага дитини він розрахований з точки зору російського споживача, покупця дитячого одягу. Для цього скористаємося спеціальною таблицею для дитячого розміру США 3Т (3t), розташованої нижче - це таблиця 1. У ній зазначено: що значить, на який ріст дитини, вагу малюка, на який обхват грудей, обхват талії, обхват сідниць розрахований американський дитячий США розмір 3Т(3t). Розглянемо таблицю 1.

Таблица 1. США дитячий розмір 3Т (3t) на який зріст (см), вага (кг), обхват грудей (см), обхват талії (см), обхват сідниць (см) розрахований стандарт в Америці - таблиця.

    
США детский размер 3Т (3t) на какой рост (см), вес (кг), обхват груди (см), обхват талии (см), обхват попы (см) рассчитан стандарт в Америке.АМЕРИКАНСКИЙ СТАНДАРТ 3Т(3t)
Рост малыша (см), рост мальчика и девочки в сантиметрах. 91.5 - 96.5
Вес малыша (кг), вес мальчика и девочки в килограммах. 14 - 15.5
Обхват груди малыша (см), обхват груди мальчика и девочки в сантиметрах. 56 - 58.5
Обхват талии малыша (см), обхват талии мальчика и девочки в сантиметрах. 58.5 - 61
Обхват попы малыша (см), обхват попы мальчика и девочки в сантиметрах. 58.5

     З тим, що означає, на який ріст дитини, вага дітей, який обхват талії, сідниць і грудей малюка підходять наші дитячі речі для хлопчиків і дівчаток, зазначені ярликом на одязі, як 3Т (3t) - ми розібралися. Тепер, очима російського покупця, подивимося іншу таблицю (таблицю 2. Тут ми зможемо дізнатися, на який вік дитини розрахований американський швейний стандарт США, що означає 3Т (3t). Розглянемо таблицю 2.

Таблица 2. США дитячий розмір 3Т (3t) на який вік дітей розрахована одяг для малюка - таблиця.

    

США детский размер 3Т (3t) на какой возраст детей рассчитана одежда для малыша, для мальчика и девочки.АМЕРИКАНСКИЙ СТАНДАРТ 3Т(3t).
Возраст малыша, мальчика, девочки. от 24 до 36 мес, от 2 до 3 лет.

     Тепер, користуючись тим, що ми вже дізналися на який зріст дитини і на який вік малюка розрахований американський стандарт США, що означає 3Т (3t), з'явилася можливість знайти відповідність з російським дитячим розміром одягу для хлопчика і дівчинки. Дивимося таблицю 3 таблиця відповідності стандартів на пошиття одягу для діток. Таблиця, в якій вказані аналоги дитячого 3Т (3t) у виробників в Росії (росіяни, російські), в Америці, США (американські), в Європі (європейські), у Євросоюзі та Англії (англійські). Користуючись їй, ви зможете дізнатися, на який зріст дитини розраховані речі, вік малюка підходять одягу і як речі можуть бути промарковані за різними стандартами виробників дитячих швейних виробів.

Таблица 3. США дитячий розмір 3Т (3t) на російський розмір, відповідність - таблиця.

    

США детский размер 3Т (3t) на русский размер, соответствие, шкала, сетка.РОСТ МАЛЫША.Российский детский размер, русский размер одежды для ребенка принятый производителями вещей для малышей в России. Английский детский размер, английский размер одежды для ребенка принятый производителями одежд для малышей в Англии.Европейский детский размер, евросоюзовский размер одежды для ребенка принятый производителями вещей для малышей в Европе, в Евросоюзе.Американский детский размер, штатовский американский размер одежды для ребенка принятый производителями одежки для малышей в США, Америке. ВОЗРАСТ МАЛЫША.
Размеры детской одежды по возрасту от 1 года до 2 лет. 92-98284982T/2, 3Т Ясельный возраст, предшкольный от 12 до 24 месяцев, от 1 года до 2 лет.
Размеры детской одежды по возрасту от 2 до 3 лет. 98-10428-3041043T/3 Детский сад, предшкольный возраст от 24 до 36 месяцев, от 2 до 3 лет.
Размеры детской одежды по возрасту - 4 года, 5 лет. 104-1103041103Т, 4T/4 Детский сад, дошкольный возраст 4 года.

    

ВІДГУКИ.

     Переглянути відгуки чи написати свої враження, поділитися досвідом підбору одягу для дитини, речей для малюка. Допомогти більше дізнатися іншим батькам про те, як вибрати дрібнички для своїх дітей ви зможете нижче. Читайте на сайті форум з відгуками, порадами та зауваженнями. Не соромтеся залишати свої відгуки - ваш досвід стане в нагоді молодим мамам і початківцям татам. Ви ж знаєте, що відгуки батьків - це найкорисніший джерело практичної інформації про підбір дитячого одягу.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru