г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Яке взуття потрібне для занять сальсою, туфли на высокому підборі або кросівки, балетки, джазівки, тапці, шкарпетки? Касино, элей, нью йорк. Сальса в Дніпропетровску, бачата в Дніпропетровску, чача в Дніпропетровску, сон в Дніпропетровску, афро румба в Дніпропетровску, кізомба, зук. Яу швидко навчитися, як обрати гарну школу, як знайти найкращого викладача, вартість навчання, сальсотеки, вечірки, обув. Обираємо правильне зручне взуття для латиноамериканських танців: чача, сон, сальса касино, сальса элей, бачата, регетон и афро румба.

Архив литературы Собрание видео

Яка жіноча обув найкраща для сальси ? Танцівниці: партнерки, дівчата та дорослі жінки в соціальній латині.

     Не лише соціальні латиноамериканські танці: сальса, бачата, чача, сон, руеда, кізомба або зук, будь-які танці починаються з гарного взуття, навчитися танцювати в шкарпетках-неможливо. Якщо ваш тренер каже щось інше , не сперечайтесь, просто ідіть з зали. Ви потрапили не туди, де вчать танцям, а в міце , де вас сподіваються "розвезти на гроші". Отже, пропоную визначитися з термінами. Зараз ви дівчина за паспортом, розміром взуття, кольором колготок, станом душі та по суті. Але мовою танцорів ви маєте назву- партнерка. Ще тільки перспективна, але подбайте вже звикнути до свого нового статусу, спробувати його на смак. "Адже навіть вівці - в тулупах" (с). Бути хорошею партнеркою і гарною дівчиною краще , ніж просто хорошею дівчиною або гарною партнеркою. Якось так. Збираєтесь займатися латиноамериканськими танцями і, з якихось причин , швидше за все випадково, за збігом обставин , обрали для себе саме сальсу.

 • Ідеальна партнерка за знаком Зодіака. Обираємо пару за знаком Зодіака, фен шуй и інши методи.
 • Який танок найкращій?

       Неможна сказати, що саме сальса-найкращій танок , найкрвщів танців взагалі ( абстрактно) – не існує. Всі вони різні, корисні,цікаві , красиві і усі вони добрі на свій лад. Будь-які танці- це окремий світ, особливий стиль життя, власне культура.А соціальні танці - це ще й велике задоволення.

 • Соціальна латина. Соціальні танці це такі танцде, где танцюристи....
 • Ідеально було б не кидатися одразу до сальси, неначе оскаженіла вовчиця на солоний ананас. А делікатно підібрати для занять саме той танок, що вам пасує найкраще. До вашої вдачі, відчуття ритму, комплекції. Фізичної форми, віку, манері рухатись та ще безліч скільком індивідуальним особливостям. Чи займатися такими танцями, які дозволять вам добитися якихось актуальних жіночих результатів. Наприклад: швидко вийти заміж, схуднути, перестати сутулитися, поліпшити фігуру, вилікувати хронічний нежить, придбати гарну поставу, знайти талію, отримати м'язовий тонус, позитивні емоції, розтяжку, сісти в шпагат, познайомитися з мільйонером, навчитися зав'язувати шнурки стоячи на одній нозі   або добитися інших неймовірних особистих рекордів. Танці треба підбирати під себе улюблену довго і вдумливо . Але так ми ніколи не відірвемося від дивана. Починати з чогось треба, чому б не спробувати швидко навчитися танцювати сальсу. Схуднути вона вам не допоможе, однако.

 • Що краще: шейпінг або танці? Як швидко схуднути - заняття сальсою. Зниження ваги від танцювальних занять і тренувань.
 • Чому сальса, а не щось інше. Східні танці з шаблями і кинджалами.

      Заняття сальсою, як соціальним танцем, мають свої переваги . Принаймні, як мінімум, це найпопулярніший із соціальних танців. Сьогодні вона позиціонується в рекламі, як сучасний танець для вечірок. Заняття сальсою рекомендовані тим дівчатам і дорослим жінкам. Які хочуть познайомитися з пристойним хлопцем, з хорошому хлопцем, надійним чоловіком, веселим придурком і так далі. Що не зовсім точно відображає суть явища. Насправді захоплення латиноамериканськими танцями більше схоже на "пропуск" у своєрідну субкультуру. І досить приємну, велику тусовку з пристойних милих людей. З традиційної статевої орієнтацією (між іншим). Наявну в кожному великому місті світу.   Сальса - это парный танец, которой танцуют только вдвоем и только особи отличные друг от друга по гендерному признаку.

 • Файна сальса - школа латиноамериканских танцев в Днепропетровске, отзывы, комментарии и мнения.
 • Где можно научиться танцевать сальсу? Школы латиноамериканских танцев, тренера и преподаватели - с чем рекомендуется кушать эти бутерброды.

       Де можна навчитися танцювати сальсу, бачату, регетон, чачу, сон, зук і кізомбу в Дніпропетровську? Невеликі школи, навчальні сальси, ви знайдете «на кожному розі» не тільки в Дніпропетровську. В тому сенсі, що шкіл дійсно багато і з'являються вони постійно, «як гриби після дощу». Як називаються ці екзотичні гриби? Чи не поганки звичайно, але більшість шкіл потрапляє в цікаву категорію: умовно їстівних грибів. Умовно їстівні - це в тому сенсі, що якщо є більше нічого, то з голодухи можна спробувати. Чи не отруїшся, але їсти таке довго не хочеться. Гарну школу з сальси треба шукати, в погану найкраще взагалі не ходити . Там танцювати не навчать, а гроші повернути назад - не погодяться. Загальних рекомендацій або вірних способів, як вибрати найкращу танцювальну школу не існує. І все ж.

 • Сальса и бачата в Днепропетровске, школа танцев Марипоса.
 • Як обрати правильну школу для занять латиноамериканськими танцями - деякі думки вголос, спостереження за життям "метеликів одноденок", оформлені у вигляді порад "бувалого лісоруба".

       Обираючи свою першу школу латиноамериканських танців, будь-якому випадку ви будете грати в російську рулетку. Правила гри казино встановлює саме, без вас. Бійтеся тих танцшкіл, де вам норовлять підсунути кота в мішку. Наприклад: категорично не дозволяють подивитися як йде тренування, поки ви не сплатите перше заняття. Ні за яких умов не варто ходити до тієї танцшколи, де викладач веде заняття один, без партнера або без партнерки.

       Трапляється так, що тренування з сальси проводить чоловік. Тоді дівчата швидко починають його копіювати, що відбувається на підсвідомому рівні. Дівчина танцююча як чоловік - це ще не мужик, але вже не партнерка, а щось інше, більш пряна і пікантне. Ті танці, що ми з вами так любимо в німецькому кіно - це "ДАСТІШ фантастіш". Інша крайність: заняття з сальси ведуться дівчиною. Хлопці неминуче і непомітно для себе починають копіювати її манеру рухатися, ворушити стегнами, злегка відкопилювати попочку, ловити бакунао ... коротше, продовжувати цю тему мені не хочеться. Навчити вас танцювати парний танець може тільки ДАВНО СКЛАЛАСЯ ДОСЛІДНА ПАРА ВИКЛАДАЧІВ.

       І звичайно, не витрачайте свій час, займаючись в тій школі, де танці викладачів здаються вам кострубатими, що не цікавими.   Найкраще вибирати ту школу соціальної латини в Дніпропетровську , що існує давно, має традиції, методику, а найголовніше має УЧНІВ - ТАНЦЮРИСТІВ ВИСОКОГО РІВНЯ . Всі інші повинні вам доплачувати за шкідливість, за те, що ви дозволяєте їм вчитися на вас, як на кроликах, вчити людей сальси. Не соромтеся уточнювати, як організовано навчання. Якщо один викладач обіцяє вас навчити кільком латиноамериканським танцям (або всім відразу), наприклад: сальси, бачаті, чачі, сону, то вас обманюють . Користуючись тим, що ви не розумієте суті що відбувається. Це ДУЖЕ РІЗНІ ТАНЦІ, взагалі не схожі один на одного. У тій школі, де обіцяють вчити декільком танцям, обов'язково повинні бути "в наявності вузькі досвідчені живі фахівці" по кожному з цих танцювальних напрямків.

 • История возникновения, истоки бачаты и танго. Возможен небольшой шок. Мы переживем его вместе с вами.
 •      Вінегрет - це смачне блюдо, однак прикладна кулінарія має мало спільного з навчанням танцюриста. Школа соціальних латиноамериканських танців в Дніпропетровську, що пропонує кілька напрямків. Тільки за умови роздільних, спеціалізованих занять по кожному з них - це вже хороша школа з правильним підходом у навчанню танцюриста . Я думаю, що ви самі зможете припустити висновок. Та школа латини в Дніпропетровську, де на одному занятті вчать всі латиноамериканські танці відразу - це підозріла організація. Кілька слів про тих танц школах, де начебто вчать сальсу, однак, групи сформовані так, що в них одні дівчата (партнерки), а партнерів немає. Повірте мені, "старому лісорубові", це вже не сальса, а якісь інші танці.

 • Как научиться танцевать сальсу дома? Самостоятельно научится сальсе в домашних условиях.
 • Навіщо вчитися танцювати сальсу?

       Тепер про те, заради чого все затівається, про тих самих вечірках і сальсотек, де можна весело провести час, відпочити, потанцювати до упаду, познайомитися, поспілкуватися або просто відтягнутися . Відразу розчарую, вечірки зазвичай безалкогольні. Не тому, що на сальсотек не можна пити спиртне. Можна, пийте на здоров'я, всі новачки так роблять.   Однак, як показала практика, все люди захоплюються сальсою, поступово відходять від випивки. Сальса цікавіше, ніж бухло. А танцюрист - це завжди краще, ніж алкаш.

 • Як потрібно сприймати соціальні танці правильно і як ставитися до соціальних - це танці для бідних або щось інше, більш "кошерне"?
 •  

       Інше сумне спостереження, якщо ви добре танцюєте, то швидше за все вашій свободі швидко приходить сумний кінець. У цій тусовці народ так скоро одружується або виходить заміж, що не встигає натанцюватись. Отже потім: доводиться ходити на сальсотек всією сім'єю. Тепер про музику на сальсотек. Незвична, романтична, дивна для нашого смаку поли ритмічна мелодія, повільно зламує мозок. Так само невідворотно і повільно, як ніж ріже консервну банку з тушонкою що має давно минулий термін придатності.

       Але, з часом, після закінчення хворобливого періоду адаптації. Латиноамериканська музика виявляється такий затягивающей, що ви можете непомітно для себе вивчити самостійно іспанську мову. Крім усього іншого, вечірки і сальсотек - це дуже недорогий варіант добре провести час. Плата за вхід в більшості випадків чисто символічна, а якість відпочинку дуже високе. Компанія підбирається прекрасна, хоча і специфічна - тільки танцюристи. Панков, байкерів, бакланів і олігархів, на сальсотек практично не буває. Природно, танцюристи: красені і атлети, але не все.

       Більшість вечірок, організованих в будь-якому місті, орієнтовані, перш за все, на танцюристів сальси - сальсерос . На таких вечірках, сальсотек обов'язково гратиме й інша танцювальна музика,   наприклад: бачата, може бути чача, сон, регетон, зук, кізомба, але сальси буде найбільше. Тому, краще відразу вибирати одяг і взуття, в якій вам зручно танцювати сальсу . Природний і розумне питання, яке задають всі дівчата новачки, початківці партнерки, яка взуття найкраще підходить для занять сальсою .

 • Для танцюристів Дніпропетровськ цікавий ще й тим, що у нас є справжнє сальса кафе. Єдине в Україні - головна визначна пам'ятка Дніпропетровська.
 • Танцювальна взуття - це основний інструмент танцюриста сальси. Гарна партнерка в поганій взуття - це як хороший барабанщик з   пробитим барабаном, Карузо в картавящем виконанні Сєні Рабиновича. Результат "творчості" приблизно однаковий: фігня на пісному маслі.

       Є стандартна рекомендація по жіночого взуття , її ви почуєте практично в будь-якій школі: приходьте до нас на заняття в зручному взутті на низькому каблуці . Наприклад: в чешках, балетках, джазовки. Є зали в Дніпропетровську, де можна займатися в зручних кросівках, хоч в носочках. Поетично висловлюючись, якщо без рими, то носочки можна тільки на вушка натягнути.

       З точки зору ще юного, але вже жодного викладача соціальних танців. Набираючого комерційну групу початківців   новачків. Людей не мають танцювального досвіду зараз. І без найменшої перспективи навчитися танцювати в майбутньому - це дуже правильна рекомендація по жіночого взуття для сальси. Викладачеві сальси, чий хліб це ваші гроші, важливо, як мінімум: "не злякати курочку" . Він добре знає, що в середньому, новачки займаються від 3 місяців до півроку, а потім народ втрачає ентузіазм, припиняючи оплачувати абонемент.

 • Чим відрізняються соціальні танці від народних, а ніж соціальні схожі на народні, що спільного між ними.
 •      Не дивлячись на статус соціального танцю, що начебто апріорно передбачає його непрофесійність, простоту, навіть примітивність. Сальса на практиці   виявляється цілком повноцінним, складним і важким "предметом" для навчання. Це звичайно не балет "Лебедине озеро у виконанні зграйки здичавілих тюленів", але. Щоб добре танцювати, з одного боку доводиться багато працювати, тренуватися.   А з іншого боку, вас швидше за все "надують".

  Темний колір сечі після тренувань. Захворювання, ознаки та діагнози.
  Пекельні танці дядька Федора. Сальса з Простоквашкіно.

       Статус соціального танцю дає можливість відкрити школу практично будь-якому громадянину. Бажаючому "зрубати легку копійку" на бажаючих. У цьому бізнесі панує засилля амбітних непрофесіоналів. не мають ні реального танцювального досвіду. Ні тим більше: педагогічного, хореографічного, музичного, тренерської освіти. Однак, через непорозуміння або інших причин, які обіцяють вас швиденько навчити латиноамериканським танцям. Зрозуміло яким "пекельним" танцям вам доведеться навчатися під самим чуйним керівництвом дядька Федора з Простоквашкіно . Той факт, що "дядько Федір" може мати яскраво виражені жіночі гендерні ознаки (наприклад: рожеві колготки) - нічого не змінює.

       Для багатьох дівчат, рішення «піти на сальсу» - це абсолютно спонтанне бажання, в якому вони досить швидко розчаровуються. Що, загалом-то, абсолютно нормально. Людина спробував себе в новому для нього хобі і зрозумів: сальса - не моє, піду вчити кізомбу, в кізомбе обніматися можна. Так навіщо ж «ризикувати» перспективним клієнтом. «Бентежачи» дівчину   необхідністю витратитися ще до початку занять на якусь хороше взуття, найкраще підходящу для сальси . Це було б украй нерозумно з точки зору маркетингової політики викладача. Викладачів в Дніпропетровську багато - учнів мало.

 • Що таке базова техніка танцювання і база в танці сальса.
 • Сальсу можна танцювати в будь-якому взутті.

       Тим більше що, сальсу дійсно можна танцювати практично в будь-якому взутті. Особливо якщо ви танцюєте погано і не прагнете навчитися танцювати добре , зі смаком, яскраво. Самому викладачеві вчити дівчину танцювати сальсу принципово простіше, якщо вона відвідує заняття у взутті на низькому каблуці або взагалі без каблуків. На початку навчання є багато своїх складнощів, нових рухів, незвичній моторики - цей період легше «проскочити» без каблуків . З одного тільки застереженням - якщо партнерка захоче потім танцювати на підборах, їй доводиться вчитися заново .

    

       Хочу привести аналогію. Уявіть собі чисто чоловічі комерційні курси. Де юнаків вчать прибивати картину до стіни таким товстим брутальним цвяшком з маленьким капелюшком. Все це має відбуватися під музику, з дотриманням чіткого ритму, наприклад: в клавес 3-2 або хоча б в сильні частки 3-5-7-пауза. Викладач рекомендує перші місяці вивчати це дійство без молотка, щоб хлопчики не стукали собі по пальцях. І не припиняли відвідувати тренування.

       Рано чи пізно молодик таки спроможеться купити собі чудовий куртуазний залізний молоток з рожевою стрічкою. Однак, вчитися забивати цвяхи в потрібному ритмі йому доведеться заново. Щоб зберегти хоча б окремі непотрібні пальці, йому потрібна буде інша дрібна моторика. Гарна взуття для сальси - це головний інструмент танцюриста, сальсеро .

  Сальси бувають різні.

       Є пропозиція «зайти з іншого кінця». Давайте припустимо, що сальса дівчині сподобалася і вона хоче навчитися танцювати цей танець добре, правильно, виглядати красиво , рухатися легко і відчувати себе в сальси природно. Все це не так уже й важко, але багато в чому залежатиме від тієї взуття, в якій відразу почне вчити базову техніку . Тут ми зробимо невеликий відступ. Задамо зустрічне запитання: а який сальсою ви хочете займатися в Дніпропетровську? Сальса - це загальна назва танцю, під яким можуть розумітися абсолютно різні стилі   і напрямку.

 • Соціальні танці та релігійні, культові. Релігійність і елементи культу на прикладі сальси касино.
 •      На практиці, ви можете танцювати або сальсу європейську - це елів, LA. Або сальсу кубинську - касино. Є й інші цікаві варіанти , але в Дніпропетровську ви їх не знайдете. Ми периферія великого світу, провінція, а не столиця сальси. Не розумію, як це виходить, однак при всьому своєму мільйонному населенні, Дніпропетровськ дійсно дуже маленьке містечко.

 • Бачата і сальса - це зовсім різні латиноамериканські танці. Продовжуємо знайомитися з соціальної латиной, дізнаємося багато нового і цікавого про латиноамериканських танцях.
 • Яка жіноче взуття підходить найкраще для занять європейської сальсою - елеем, LA, «нью йорком».

       Елей, це сучасна європейська напрям або стиль танцю, що має дуже мало спільного з витоками сальси і з Кубою. Я б сказав, що елів, як і дуже схожий на   нього стиль «нью йорк» - це вдала адаптація . Дозволяє танцювати під популярну музику в стилі сальса. Але використовувати звичну для європейських дівчат моторику тіла,   а так же досвід занять бальними танцями (якщо він є). Манера рухатися, техніка танцю, жіноча стилістика - все дуже схоже на бальні танці . Не дарма, майже всі партнерки,   покинувши "великий спорт": бальні танці та прийшли в сальсу, знаходять себе саме в Елее або «нью йорку». Їм не доводиться переучуватися. Тут дівчина ходить рівненько, чітко по одній лінії, на прямих ногах, дуже мало працює стегнами, здійснює багато різких поворотів на носках, рідко крокує на п'яту.

       Все це можна робити без каблуків, можна навіть в кросівках, як роблять «хопери» або регетонщіци. Але виглядає дівчина в сальси при цьому - дивно, важко і неприродно . Сильно нагадуючи мені списаний стратегічний бомбардувальник з маленьким радіусом дальності і великим радіусом повороту. Бути може так і має бути? Неее - так не повинно бути. В хорошому Елее, "нью йорку" дівчинка виглядає шикарно. А крім танцювального досвіду і хорошого партнера, їй допомагає правильно обрана взуття для сальси. Ні де, крім Дніпропетровська, дівчата не танцюють елів і "нью йорк" в туфлях без підборів.   Це протиприродно для такого красивого стилю сальси з відвертим "бальним ухилом".

 • В яку групу з танців потрібно ходити, щоб навчитися танцювати сальсу або бачату? Як правильно вибрати СВОЮ групу.
 •      Якщо ви звертали увагу. Часто партнерки, що мають деякий досвід лінійної сальси, починають з часом танцювати на носках. Сама логіка танцю, жіноча техніка,   стилістика природна для Елея і «нью йорка». Поступово призводять партнерку до такого «своєрідному способу пересування складним протичовновим зигзагом». А все тому, що для сальси елів і «нью йорк», найкраща жіноча взуття - це бальні туфлі . Саме бальні туфлі, як спеціальне взуття для танців, а не будь-які туфлі на високих підборах. По перше, далеко не всі туфлі на високих підборах, дозволять вам танцювати комфортно, за рахунок колодки і особливостей «посадки» на нозі. В незручних, хоча і дуже красивих туфлях, ви просто не   зможете добре танцювати . Будете виглядати незграбно,   не отримаєте жодного задоволення від сальси. А при великому ентузіазмі зможете отримати травму.

   

       По друге, бальні туфлі не дряпають підлогу. До речі, саме турбота про покриття підлоги в залі, це одна з вирішальних причин , за якою тренер може рекомендувати вам: одягати на тренування взуття для сальси без каблуків . «Від гріха подалі» - нехай "курочка" ходить в тапочках, у неї дзьоб ще не виріс. Те, що дівчина буде виглядати в сальси не дуже добре - справа для тренера "десятого". На даний момент часу навчання, ви людина тимчасовий, а підлога - річ цінна, він грошей коштує. Для делікатності вам скажуть чарівне слово. В даному випадку чарівне слово НЕ будь ласка, а: "спочатку, для початку". Ага. Як же. Спробуйте через рік занять сальсою "перестрибнути" з капців, чешок або кросівок в бальні туфлі. Спробувати можна - перестрибнути не можна.

       До речі, якщо тренер чоловік, справжній джентльмен.   Він може щиро не розуміти різниці, просто в силу чоловічої ту ... гм, чоловічий агрофобіі. Особливо якщо він сам ніколи раніше не займався парними танцями. Перебрався в цю область з якогось іншого напрямку, де вже успішно збанкрутував до того. А сальса це його перший, останній і єдиний досвід парних танців. Тут він і втратив свою "сольну невинність". Ви розумієте про що я? Це добре, тому що я сам себе не завжди розумію. В такому випадку ми вбачаємо не відомий обман починаючої партнерки, а звичайну некомпетентність непрофесіонала. Человека взявшегося не за свое дело. Явление, увы, столь часто встречаемое в Днепропетровске.

  Яке жіноче взуття підходить найкраще для занять кубинської сальсою - стиль касино.

       Кубинський стиль сальси називається касино. Так, сучасне касино, яке танцюють європейці, досить своєрідне. І дещо відрізняється від того , що танцюють кубинці у себе в Гавані (це місто на Кубі, столиця між іншим). Зараз вже навіть з'явився термін - європейське касино або "паркетне" касино. Проте, для сальси касино характерними у дівчини залишаються крок на зігнуту ногу, не на п'яту або носок, а на повну стопу. Активна, навіть зухвала робота стегнами. Частина поворотів виконується не спосіб розвороту на пальцях ноги, а крокування з виворотом стоп (жіночі повороти, особливо в повільну музику, часто протаптує). Що начебто підштовхує дівчат вчитися сальси касино і танцювати її у взутті без підборів . Принаймні, більшість викладачів в Дніпропетровську, так рекомендують початківцям партнеркам

 • Кубинські фішки в касино. Що таке бакунао - це елемент флірту і частина гри в сальси.

       Тут теж є своя «лукава арифметика» . Крім усього іншого, для вечірок з сальси касино, дуже популярним форматом заходи, виявився «опен ейр». «Опен ейр» - це вечірка на відкритому повітрі . Танці не в залі, не на танц полі, а на прямо на вулиці. Наприклад, у Дніпропетровську - це наша красива набережна. Де вечорами сальсотек збирають велику кількість підпилих глядачів з прогулюється публіки. Тут, як правило, танцюристи сальсеро, мають справу з моторошно незручним підлогою. Нерівний асфальт, бетонна плитка та інші «принади». Що роблять красивий танець в доброму жіночоомувзутті на високому підборі , а тим більше в хороших бальних туфлях - просто неможливим заходом.

       Водночас, для викладача сальси, «опен ейр» - це найдешевший варіант організувати вечірку. І ефективний, абсолютно безкоштовний спосіб залучення нових учнів. Реклама - це двигун чогось там. Тому, керівник школи просто зобов'язаний «заточувати» партнерок під танці на відкритому повітрі, на вулиці, на "бездоріжжя". Роблячи з дівчаток не гарного танцюриста, а "потужний танцювальний всюдихід з повним приводом". Інакше, йому буде значно важче з організацією свого бізнесу .

 • Определение, что такое сальса касино - это самое лучшее, полное и точное определение, которое мне попадалось.
 •      З іншого боку. Дівчина танцююча сальсу касино, правильно працююча стегнами, що крокує на зігнуту ногу і топчу все повороти, починає виглядати у взутті   без каблуків . Гмм. Як би це сказати ввічливо. Ну, давайте відверто скажемо. Погано вона виглядає: странненькие, косолапенько, незграбно - типу спритного ведмежати, в роду якого давно затесалася бура каракатиця . Касіно, взагалі-то танець красивий, нехай навіть яскраво забарвлений в етнічні відтінки кольору латино. Кубинки не танцюють сальсу в кросівках або тапочках і ніколи не схожі на клишоногих ведмежат . Чому? Все просто - правильна взуття. Взуття на високих підборах дає дівчині можливість не тільки «показати довгі ноги». Що само по собі - теж хороша штука. Це я як джентльмен і знатний лісоруб, по своєму досвіду говорю.

       Разом з правильною поставою, з'являється органічна робота стегнами і як не дивно ще й лопатками. Саме така, як потрібна. Додатково, з'являється можливість природно застосовувати розвороти на носках (там, де це потрібно). Пірнати під руки, красиво сідати, бродити в вузлах та інші дивіденди з бонусами. І взагалі, навіщо когось слухати, коли є об'єктивний метод дослідження. Варто подивитися на себе в дзеркало . Порівняти, як дівчина виглядає у взутті на підборах і без них. Особливо "у справі", тоді коли ходить базовий крок, виконує повороти, робить стилістику - різниця видна «неозброєним» оком.

 • Чи можна схуднути від танців, худнуть чи від танцю.
 •      Туфлі на високих підборах не дадуть партнерці горбиться, сутулитися або нахилятися під час танцю . Та й з ногами не відбувається "чарівних перетворень". На таку сальсу, бачату, кізомбу або зук дивитися приємно. Клишоногий сальса - це теж веселе видовище, але вже "на любителя". Смаки різні, комусь верхом витонченості здаються граціозні рухи важливих королівських пінгвінів, іншим - клишонога сальса. Я, "старий лісоруб", в цьому сенсі маю більш традиційну гендерну орієнтацію. Мені подобаються красиві дівчатка. Вибачте.

  Є «підводні камені». Афро румба, сон, чача, бачата і регетон - вибираємо взуття для танців.

       Для складної полірітмічной музики, під яку танцюють сальсу касино, характерною особливістю є короткі «вставки», в стилі афро . Афро вставка в сальси - це калірованая жесть для начінашкі, повна дезорієнтація в часі і просторі. Під час таких «вставок», досвідчені сальсеро переходять в афро румбу . Або думають що переходять, що взагалі-то одне і те ж. Постарайтеся запам'ятати: головне в афрорумбе для дівчинки - це зробити суворе індіанське обличчя. Правильно підібрати косметику і лак для нігтів: африканський, зелений, з блискітками.   Так ось, партнеру не можна, а дівчині можна танцювати афро румбу у взутті на високих підборах. При цьому, якщо немає відвертої паніки в очах і істеричного реготу. Те виглядає дівчина цілком красиво,   впевнено. Навіть якщо злегка "партачів" по чистоті техніки. Однак, для танцівниць дуже просунутого рівня, зручніше все ж танцювати афрорумбу без каблуків.  

       Якби наші сальсотек, опен ейри і вечірки сальси були б більшою мірою «афрорумботекамі», це могло стати серйозним аргументом на користь жіночого взуття без каблука . Але поки такої тенденції не проглядається. Та й навчитися добре танцювати афро румбу в Дніпропетровську важко. Чого це я на рідний Дніпропетровськ наїжджаю? Афро румба - це складний танець, його навіть в Африці ні хто не вміє правильно танцювати. Бачили ми тут фахівців з афрорумбе з густим бузковим загаром.

 • Бачата в Дніпропетровську, особливості танцювання бачати, наш міський стиль танцю і місцеві фішки, характерні для Дніпропетровська.
 •      Що стосується бачати, сона, чачі - тут ми маємо справу з латиноамериканськими танцями, для яких найкраще підходять бальні туфлі. Для бачати - ніжного чуттєвого танцю (майже еротичного, але пристойного) в тому мається своя логіка. Для тягучого манірного сона і смачною пряної чачі важливі інші моменти. Залишилася в тіні наша гордість. Знаменитий, умовно запальний, місцевий український народний регетон. Який подарував сумну світову славу нашому місту. регетон - це зовсім не комічний танець , як може здатися на сальсотек. А "окрему справу", серед усіх соціальних латиноамериканських танців в Дніпропетровську. Залежно від того, як ви його танцюєте, що реально робите на танц полі, які рухи застосовуєте. Вам треба підбирати взуття відповідно вашій техніці.

       За своїми особистими враженнями, можу сказати одне - регетон у взутті на високих підборах, хоч дівчина і не робить нічого чудесного, сильно нервово паралітичної. Вже викликає здоровий чоловічий інтерес. Відразу стає зрозуміло про що дівчинка танцює , навіть якщо вона виконує статичну пантоміму на вірші Маяковського (як це зазвичай буває). Найпростіші технічні дії в регетон на високих підборах виглядають ефектно, елегантно, стильно, провокаційно.   Без тих самих відвертих фізіологічних асоціацій з кокетливим гіббончіком.   Чоловік бачить і одразу хоче одружитися.

       Домогтися такого ефекту в кросівках теж можна. Напевно можна. Я допускаю, теоретично. Бачити самому не доводилося, але за відгуками на форумах в інтернеті, десь там, дуже далеко, є хороші зразки. До нашого Дніпропетровська поки ще не добралися. Дороги у нас погані і люди дуже розумні.

 • Як почути музику, знайти ритм і правильно ходити чачу.
 • ВІДГУКИ.

       Прочитати відгуки або залишити свій відгук, коментар по темі: яка жіноче взуття підходить для занять сальсою, бачати, чачею, зуком, кізомбой, соном , для латиноамериканських танців, найкраще, ви зможете на форумі. Нас цікавить ваш досвід, де можна навчитися танцювати сальсу в Дніпропетровську, які школи ви вважаєте хорошими. Приймаються позитивні і негативні відгуки без модерації, за умови коректних формулювань.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru