г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Файна сальса Дніпропетровськ, школа латиноамериканських танців. Де навчитися танцювати сальсу в Дніпропетровську. Де навчитися танцювати бачату в Дніпропетровську, зук в Дніпропетровську, кизомба в Дніпропетровську.

Архив литературы Собрание видео

Темний колір сечі після тренувань з сальси. Захворювання і заняття латиноамериканськими танцями.
Про школу Файна сальса в Дніпропетровську - латиноамериканські танці в Дніпрі.

     Ви вже шукали в інтернеті, де можна зайнятися сальсою в Дніпропетровську і швиденько навчитися красиво танцювати латину? Займатися справжньою бальною латиною, якщо ви хочете стати танцюристом, вам вже пізно. Немає сенсу тішити себе ілюзіями. Бальна латина - це великий спорт і високе мистецтво. Їй треба присвятити себе повністю, принісши себе в жертву" латиноамериканських танців з раннього дитинства. Це серйозний спорт з великим призовим фондом, любителям і випадковим перехожим тут немає місця на танцполі. Тому, нам залишається звернути свою увагу тільки на соціальну латину. Соціальні латиноамериканські танці - це сучасні танці для вечірок і сальсотек. Цікаве, дуже модний танцювальний напрямок, культурне явище, своєрідний етнічний феномен, тільки для дорослих людей. Танцювання, не вимагає такої повної віддачі, фізичної форми, хореографічної підготовки і професійного підходу, як бальні танці. Цілком можливо розглядати соціальну латину лише як хобі, творче захоплення, активний відпочинок, хороший засіб схуднути або цікаве проведення часу. Щось подібне ви і мріяли випадково зустріти "на великій дорозі"? Тоді, майже напевно, вам зустрілося багато пропозицій від різних шкіл танців в Дніпропетровську. В тому числі, ви могли бачити цікаву рекламу школи латиноамериканських танців: Файна сальса. З її особливою, власного винаходу, дотепної фішкою. Красивим фірмовим логотипом у вигляді веселого перчика. Буквально - шаржу, змальованого художником з одного з керівників - "батьків-засновників" цієї школи соціальних латиноамериканських танців. Мені здається, що для тих хто хоче навчитися танцювати сальсу в Дніпропетровську, буде цікаво дізнатися трохи більше, про деякі танц школи нашого міста на Дніпрі. У мене, в свій час, такої можливості не було. Довелося знайомитися з сальсою і бачатой довгим експериментальним шляхом. Пробуючи на "своїй шкурі" одну школу танців в Дніпропетровську за одною і одну "кульгає" сальсу за інший. Про що реально шкодую. Дурне це справа.

 • Як потрібно сприймати соціальні танці правильно і як ставитися до соціальних - це танці для бідних або щось інше, більш "кошерне"?
 • Де танцюють сальсу: клуби, кафе, фестивалі, вечірки і сальсотекі.
 • Як почути музику, знайти ритм і правильно ходити чачу.
 •     З чисто людських мотивів, мені не хочеться, щоб хтось повторював мій "Шлях Самурая Сальси". Пройшов "крізь терни" таку довгу і нудну "дорогу в дюнах", а тому. Я, старий лісоруб, вирішив звалити на себе тягар (або колоди) нелегкої праці. Майже нездійсненну місію. І послужити вашим провідником, екскурсоводом. Розповісти про найбільш цікавих і незвичайних школах сальси та бачати в Дніпропетровську. Хто ж це зробить, якщо не я? Тим більше, у мене сьогодні стався болісний напад графоманії. Гаразд. Ми відволіклися. Повернемося в світ дніпропетровської сальси і не менш дніпропетровської бачати. Шкіл навчальних бачате і сальси в Дніпропетровську досить багато. Я б сказав - занадто багато. Враховуючи те явно невисока якість навчання, що пропонується в багатьох школах танців викладачами вельми далекими від танців взагалі і від латиноамериканських танців зокрема. У чому-чому, а в амбітних і не дуже кваліфікованих викладачів сальси та бачати, гострого дефіциту ми в Дніпрі не відчуваємо. Очі розбігаються від безлічі пропозицій. Не всі танц школи однаково корисні - це інша справа. Тим більше, що Дніпропетровськ явно не сама велика столиця латиноамериканських танців. Тиха провінція великого світу латини на периферії Європи. Маленький єврейський місто з мільйонним населенням, одне слово - сальса місце. "Зайвих" супер шкіл сальси і супер викладачів у нас в кущах за кутом не водиться. Однак, дещо який вибір об'єктивно є. Тому, перш ніж "гаряча" судорожно зціпити зуби і записатися на першу "подвернувшееся" сальсу, прописану по ближче до вашого будинку. Було б добре дізнатися про неї більше. Докладніше про танцювальній школі соціальної латини. "Тамтешньому" стилі танцю, загальному напрямку, відношенні до учнів, вартості навчання, проведеної політиці і викладачів, які працюють в ній. Виходячи з отриманої інформації ви зможете підібрати таку школу з сальси, яка підійде вам найкраще. Може бути це буде саме Файна сальса. Порівняно молода школа соціальних латиноамериканських танців в Дніпропетровську. Пропонує навчити вас не тільки сальси, але ще й руэде, бачате, зуку кизомбе.

 • Яке взуття потрібна для занять сальсою?
 • Чи можна схуднути від танців, худнуть від танцю.
 • Про викладачів школи Файна сальса.

       В такій специфічній і непростій справі, як навчання сальси, головну роль "навчального локомотива", грає особистість вашого тренера, вчителя, викладача латиноамериканських танців. Він повинен, з одного боку, сам вміти добре танцювати справжню соціальну латину. А з іншого, що може бути навіть важливіше, бути Педагогом. Мати таке покликання, талант вчителя танців та просто вселенське терпіння. Без якого виховати, навчити, виліпити доброго танцюриста сальси просто неможливо. Тим більше, що справжній танцюриста - це штучний продукт, що вимагає до себе індивідуального уваги. Сальса - це не шейпінг, штампувати танцюристів латини, як на конвеєрі, "забиваючи" танц зал групами по 20 - 30 чоловік, звичайно можна. Тільки до навчання латиноамериканським танцям, цей захід має не так багато відносини. У школі Файна сальса так ніколи не роблять, СТАДНИХ великих груп НІКОЛИ не формують. Мені дуже хочеться підкреслити цей момент. Начебто дрібниця. Однак дрібниця важлива, симптоматична. Вже одна вона, багато говорить розуміючому людині. Гроші завжди важливі - суперечки немає. Але хто-то просто "рубає бабло на лопухах", злегка прикриваючись навчанням сальси. А в іншій школі, ви отримуєте увага цілком адекватне заплаченими за вартість навчання грошам. Є таке не дуже модне поняття, значення його вже починає стиратися з нашої пам'яті - людська порядність. Як справи з порядністю в школі латиноамериканських танців: Файна сальса? Тут викладачі сальси не женуться лише за довгою копійкою, але хочуть виховувати хороших танцюристів (соціальній!) латини. Хто ж ці викладачі сальси? А то ми всі якось заочно, в третій особі про них говоримо, навіть незручно стає. Давайте познайомимося?

 • Соціальна латина. Соціальні танці це такі танці, де танцюристи....
 • Бачата танго - хочу навчитися танцювати сучасні парні танці (латинські, красиві). Заняття, уроки, навчання.
 •     Тут, у дніпропетровській школі танців Файна сальса, працюють два головних тренера, вони ж засновники і "батьки" натхненники всього справи. Це: Захар (строгий гуру, суворий вчитель і вимогливий педагог) і Фелікс (добрий вчитель, непосида, винахідник і фантазер). Люди абсолютно не схожі один на одного, проте. Це два брати, відразу скажу - не акробати, але. Яскраві, харизматичні, талановиті та досвідчені танцюристи, з великим "бальних минулим". Що часто сприймається "конкурентами і колегами", як недолік, але насправді, для занять сальсою - це дуже добре. Наявність фундаментальної хореографічної освіти у викладачів школи Файна сальса в Дніпропетровську: великий плюс і реальна перевага перед іншими школами. Нехай вони не були блискучими зірками в бальних танцях на льоду, але базу отримали досить ґрунтовну, добротний, справжню, дорослу. І змогли адаптувати її пізніше до свого нового захоплення: сальси. До речі, рідкісне явище у світі латиноамериканських танців - вони танцюють сальсу в двох стилях: касино і елів. Таку універсальність можна зустріти не часто. Файна сальса - це єдина школа латиноамериканських танців у Дніпропетровську, де вас будуть навчати двом напрямкам: кубинському касино (кругової стиль танцю) і європейського элею (лінійний стиль танцю). Добре це чи погано? Дивлячись з якої дзвіниці подивитися. Для високого касино і високого елея - це звичайно погано. Будь-яка універсальність завжди програє, стикаючись з вузькою спеціалізацією. З точки зору початківця танцюриста без досвіду, побачити відразу обидва стилю - унікальний корисний досвід, ривком розширює його танцювальний кругозір. Адже ми всі, спеціалізовані танцюристи, танцюючі в одному стилі, дивимося на сальсу тільки одним оком. А, значить, щось втрачаємо або ніколи не знаходимо. У вас буде можливість подивитися на сальсу відразу двома очима. Цінуйте таку можливість.

 • Як навчитися танцювати сальсу будинку?
 • Яку сальсу вчать у школі Файна сальса?

       Спроба поставити питання руба, в дусі: "а в Файна сальси хороша сальса?", заздалегідь приречена на невдачу. Сальса в Дніпропетровську скрізь хороша, але вона така різна, що. В одній школі просто захворієте латиноамериканськими танцями. І хвороба любові танцювати сальсу буде тягтися багато років, повністю змінивши вас і ваше життя. А в іншій дніпропетровській школі вас може сильно нудити вже на першому занятті з соціальної латині. Файна сальса в Дніпропетровську не виховує зірок. Таке завдання просто не ставиться викладачами. Саме їм - це просто не цікаво. Хоча, поклавши руку на серце, можу сказати - дуже шкода. Блін! Адже можуть багато, але не хочуть. Хлопці талановиті педагоги, гарні вчителі латиноамериканських танців. Досить подивитися на ті шоу номери, що є Файна сальса на вечірках і сальсотек. Тим не менш, на сьогоднішній день. Тут ми бачимо хорошу школу латини в Дніпропетровську. Орієнтовану на миле, "розслаблений", дуже комфортне і смачне соціальне танцювання сальси. Соціальне в самому широкому сенсі цього слова. Фелікс і Захар вкладають у своє розуміння соціальної школи танців в Дніпропетровську, набагато більше, ніж інші колеги. Вони бачать школи сальси, як невеликий клуб танцюристів латини різного рівня. Однодумців, але не "змовників". Як рідний колектив або, якщо завгодно, майже сімейну танцювальну вечірку. Тут, у Файна сальси, можна поспілкуватися, познайомитися з приємними людьми, добре провести час, отримати позитив. Уявіть собі: вони всі разом на тренуваннях п'ють хороший чай у залі. Слухають музику сальси і говорять багато цікавого. Тренера роблять упор не тільки на техніку танцю, але на створення цілісного світогляду танцюриста соціальної латини. З урахуванням культурного підтексту, знання витоків і коріння сальси, а так само сучасних тенденцій розвитку латиноамериканських танців. Роблячи по мірі необхідності екскурси і посилання в бальну латину, з якої добре знайомі, як колишні бальні танцюристи. Погодьтеся, приємно буде спробувати таку методику. "Як би заодно", без надриву і нездорового фанатизму", ви будете потихеньку набувати танцювальні знання і навички. Достатні для того, щоб впевнено почувати себе на вечірках, сальсотек в Дніпропетровську, українських фестивалях і міжнародних заходах щодо соціального латині.

 • Кубинські фішки в касіно. Що таке бакунао - це елемент флірту і частина гри в сальси.
 •     До речі про фестивалях. Якщо я не помиляюся, то саме Файна сальса виступає організатором щорічного міжнародного пляжного фестивалю латиноамериканських танців у Бердянську. Я, старий лісоруб, зарослий мохом брутальних забобонів, особисто їздив "на розвідку". Дуже вже хотілося подивитися на пляжний фестиваль латини в Бердянську своїми очима. Відчути атмосферу свободи, смак запальної музики і нічних танців на березі теплого солоного моря. Мушу вам зізнатися, звичайно по секрету, з умовою, що це залишиться тільки між нами. Так ось, мені дуже сподобався фестиваль організований викладачами дніпропетровської Файна сальси. Особливо той свій, унікальний "карибський" формат заходи. Що вдалося спочатку знайти (це ж треба таке удумать), а потім втілити в життя, Феліксу і Захару. Інших таких фестивалів сальси в Україні та Росії, так і в Європі теж, ні хто ще не проводить. Інші є, а таких поки немає. Хоча чого я дивуюся. Адже ж знаю їх давно. Ці хлопці, якщо за щось беруться, то обов'язково роблять. Але завжди роблять по-своєму. Вміючи несподівано побачити, в самій тривіальної задачі, якісь нові, дивовижні можливості. Діяти так, як повинні нормальні передбачувані люди - викладачі Файна сальси не можуть на генетичному рівні. Якщо Фелікс і Захар щось зробили один раз, то змусити їх "повторити кіно", практично неможливо. В той же час брати втрачають інтерес до того, що вже вийшло. І прагнуть до нових справах.

 • Чим відрізняються соціальні танці від народних, а ніж соціальні схожі на народні, що спільного між ними.
 • Файна сальса - це не зовсім школа, а щось зовсім інше, більш унікальне.

       Саме тому, що Фелікс і Захар постійно перебувають у власному творчому пошуку. Пробуючи техніки танцю, змінюючи стилістику рухів, підсилюючи виразність, емоційність хореографії, переробляючи себе, знаходячи нове у власному танцевании сальси. Керована ними дніпропетровська школа латиноамериканських танців Файна сальса, більше всього схожа на звичайну пересічну комерційну танц школу. Яких ми знаємо безліч в Дніпропетровську. А на ТВОРЧУ ЛАБОРАТОРІЮ. Так, Файна сальса - це постійно діюча в Дніпропетровську, творча лабораторія латиноамериканських танців. Звичайне нудне "беззубий" пережовування одного і того ж матеріалу. Долбежка фігур сальси, нудна зубріння елементарних рухів, дресура, нескінченні повторення базових кроків. Тужливий, що вбиває мозок, натаскування учнів, як бультер'єрів на команду: "Фас!". Вибачте старого, обмовився, замість: на команду "Фас!", прошу читати: на рахунок "Раз!". Коротше - це взагалі не їх методи. Дніпропетровська Файна сальса проповідує досить неформальний, вільний і демократичний стиль танцювання сальси. У певному сенсі його можна назвати творчим, але побудованим на основі класичної хореографії. Викладачами більше приділяється увага розвитку специфічно "танцорского" мислення в учнів. Вмінню певною мірою ризикувати, ставити експерименти, виходити за рамки усталених шаблонів. Думати під час танцю, імпровізувати, знаходити не стандартні рішення. Чим відпрацювання відточеною базової техніки. Таких танц шкіл з латиноамериканських танців в Дніпропетровську явно не багато.

 • Малий бізнес - своя школа сальси, як відкрити і скільки можна заробити на своїй студії клубної латини. Бізнес план курсів з навчання танцеванию соціальних латинських танців.
 • Що таке базова техніка танцювання і база в танці, сальса.
 • Файна сальса - об'єктивні причини для тренера, це несподівані можливості для учнів. Як стати індивідуальністю в світі танців.

      Багато в чому такий підхід диктується тим об'єктивним і дивною обставиною, що учнів навчають танцювати два стилю. Сальсу елів і сальса касино. До Файни сальси вважалося - це неможливо. Все виявилося можливо, якщо правильно підійти, однак. Тут не можна обійтися без якогось розумного компромісу. Адже доводиться поєднувати разом дві базові техніки. Тому тренер повинен підбирати таку базу, яка вдало вписується і в сальса касино і в елів. У Файна сальси вдається йти саме таким шляхом. Завжди ми, танцюристи, говоримо про те, що змішувати або вчити два стилі сальси не можна. Мається на увазі те, що дійсно важко ходити одночасно в дві різні школи. Вчити спочатку касіно кілька років, а потім піти в починаючу групу з элею. На такий подвиг ні хто ніколи не вирішується. Тому, універсальних танцюриста, не тільки в Дніпропетровську, але і в світі дуже мало. Однак тут, у Файна сальси, підготовка ведеться під керівництвом одного викладача. Він стежить за динамікою зростання майстерності учня. І, по мірі необхідності, коригує навчальний процес. Подаючи саме той матеріал, який вам потрібен. Я хочу сказати, що насправді, для звичайної людини, що вирішила навчитися сальси в Дніпропетровську. Трапилася можливість стати танцюристом касино і елея відразу, через кілька місяців, може бути рік занять. Це така удача, за яку новачкові треба "чіплятися зубами". Повірте мені, старому лісорубу, так танцювати, як навчать в Файна сальси, вас не навчать більше ні де в Дніпропетровську. Індивідуальність - так буде звучати ваше друге ім'я. На практиці, є ще один додатковий бонус. Вам не потрібно буде шукати спеціалізовані вечірки і сальсотекі. Ви зможете легко почуватися вільно відпочивати в Дніпрі і там, де танцюють касіно, і там, де танцюють елів.

 • Визначення, що таке сальса касино - це.
 • Файна сальса - погляд скептика і професійна критика цієї школи танців в Дніпропетровську.

      Зверну вашу увагу ще раз на той момент, що. Займаючись в Файна сальси, на елітний змагальний і високий спортивний рівень розраховувати не треба. Не можна стати зіркою відразу в двох стилях сальси. Нікому в світі цього поки не вдалося. Та й спроб таких ні хто не робить. З іншого боку, подумайте, прислухайтеся до себе. Чи хочете ви працювати як негр" кілька років по 4-6 годин в день, заради перемоги на конкурсі в сусідньому місті Запоріжжі? Отримати велику красиву грамоту, де будуть записані ваші імена, з незначними орфографічними помилками. На мій погляд - це Сумнівний Гешефт. Тому, більшість новачків, ставить більш реальні завдання (потусити) і приємні мети (потанцювати). Тепер, як бачить навчання двом стилям сальси досвідчений танцюрист латиноамериканських танців. Капець. Сам себе не похвалиш - ніхто доброго слова не скаже. Ну, оцінку дам особисто Я - ваш покірний слуга на сьогодні. Мені здається: основний напрямок сальси в школі Файна сальса - це все ж елей. Дещо екстремальний, дуже сміливий, місцями відчайдушний, шалено своєрідний, що несе відбиток "шаленій" індивідуальності Фелікса, але це елей. Європейський стиль лінійної сальси, не вимагає "освоєння цілини" з дуже складною моторики.

 • В какую группу по танцам надо ходить, чтобы научиться танцевать сальсу или бачату? Как правильно выбрать СВОЮ группу.
 •     У дніпропетровській школі Файна сальса викладачі дають так само достатній мінімум по кубинському стилю касіно. Що таке достатній мінімум і для чого він достатній? Хороше запитання, відповідаю. Через рік, а це швидко, у вас буде цілком гідний рівень для того, щоб впевнено і спокійно відвідувати будь-які сальсотекі в Дніпропетровську. Не почуваючи себе свіжим, ожилим минулого тижня, зовсім юним зомбі паралітиком". Тобто ви отримуєте, насправді, приблизно той же результат. Рівень підготовки танцюриста латини, на що можете розраховувати в будь звичайної вузько спеціалізованої по сальсі касіно школі соціальних латиноамериканських танців. Тільки там це буде зроблено більш "занудним" методом "дресирування". Ок, є ще різниця. Тут у вас буде менш виражена характерна кубинська манера рухатися під час танцю, але буде більше "технічна озброєність". Насправді ми зараз говоримо вже про зовсім незначних деталях.

 • Соціальні танці та релігійні, культові. Релігійність і елементи культу на прикладі сальса касино.
 • Чого вас не навчать ні де, крім Файна сальси.

       Ось чому вже точно не зможуть навчити ні де в іншій школі танців в Дніпропетровську, крім Файни сальси. Так це умінню природно і органічно, творчо, неформально, не шаблонно, відповідно з музикою або вашим настроєм, миксировать кубинське касіно з європейським элеем (стиль Лос Анджелес, ЛА).

 • Кубинська сальса і народні кубинські танці.
 • Файна сальса - оцінка після експертизи та аудиту.

       Файна сальса в Дніпропетровську, як школа соціальної латини, практикує дуже чесний підхід до навчання латиноамериканським танцям. За ваші, більш ніж скромні гроші, майже безкоштовно і відволікаючи вас не частіше ніж на 2 - 3 заняття на тиждень тривалістю 1 година. Викладачі школи Файна сальса в Дніпропетровську, не обіцяють зробити з вас блискучу професійну зірку світової сальси. Фелікс і Захар може бути виглядають дивно, але з головою у них все добре. Можна тільки позаздрити. Хлопці не обманюють, а "не компостируя вам мозок всякої фігньою", дають якісний продукт в класі "економ+". Той "економ+", який з боку виглядає набагато більш круто, чим можна було б очікувати. Ну це тільки завдяки вмінню думати в танці і прививаемому всім учням Файна сальси хорошому танцювального смаком. Що, як виявилося, може великою мірою замінити блискучу досконалу техніку. Відпрацьовану роками занять, тяжкою працею і відрами поту, але застосовувану механістично, формально, без гарного смаку. Порядність і коректний підхід, на тлі всієї решти оскаженілою самореклами "деяких" шкіл у Дніпропетровську - це дорогого коштує. Якщо ви запитаєте, в кого це я зараз "кинув камінь", в яку саме "деяку" школи сальси в Дніпропетровську? Чесне слово, нікого конкретно образити спеціально не хотів. Але якщо хтось сам себе дізнався - це інша справа.

 • Запальна сальса.
 •      ФА-ФА-ФА! ВАЖЛИВА ПРИМІТКА: до Речі, чим чим, а тяжкою працею і відрами поту на тренуваннях в Файна сальси, вам точно не доведеться займатися - це не їх метод. Фелікс і Захар завжди знаходять легкі і розумні шляхи. Тому, що правильно обрана національність. Зобов'язує думати головою навіть танцюристів, а не тільки Коломойського і Порошенка.

 • Ідеальна партнерка по знаку Зодіаку.
 • Які ще танці вчать у школі Файна сальса? Бачата в Дніпропетровську.

       Тут в цій дніпропетровській школі латиноамериканських танців ви зможете навчитися танцювати бачату. Як мінімум не гірше. А я думаю, що все ж краще, ніж у будь-якій іншій школі сальси. Добротний, міцний, просунутий початковий рівень бачати. Категорія: "advanced beginners", за загальноприйнятою європейською класифікацією, для школи сальси - це реально круто. Справа в тому, що всі школи сальси в Дніпропетровську, дають бачату факультативно, як допоміжний, додатковий "позашлюбний" танець бастард. Вчитися саме бачате в школі сальси, це те ж саме, що вчитися боксу в залі важкої атлетики. Де мужики тягнуть велику товсту штангу з заліза. Сильно стукати по мішку кулаками і потужно бити в нього головою тут можна навчитися. Але для більш повного осягнення високого мистецтва мордобою, краще перейти в зал боксу.

 • Бачата это.
 • Чуттєві соціальні танці, романтична латина: бачата в Дніпропетровську, особливості танцювання бачати, наш міський стиль танцю і місцеві фішки, характерні для Дніпропетровська.
 • Історія виникнення, витоки бачати і танго. Можливий невеликий шок. Ми переживемо його разом з вами.
 •      З латиноамериканськими танцями приблизно схожа історія. Якщо вас цікавить тільки бачата в Дніпропетровську. Та ще й на високому рівні, достатній для конкурсів і змагань в категорії "masters". Тоді, плизз, будь ласка вчитися у спеціалізовану школу з бачате. Сальса і бачата не мають нічого спільного - це різні соціальні латиноамериканські танці. Ні чим не схожа музика, різна техніка, зовсім інша моторика. Інша справа, що в Файна сальси, бачата досить незвичайна, досить цікава, хоча і проста. Це цілком і повністю заслуга викладачів. І розробленої ними самими методики занять. Підведемо підсумки. Якщо ви розглядаєте бачату, як додатковий танець. Розширює ваші можливості по відпочинку на вечірках і сальсотек в Дніпропетровську. Файна сальса вас цілком задовольнить і навіть зробить трохи більше. Подарувавши у вигляді бонусу елемент якоїсь індивідуальної харизми (ек які слова я виявляється знаю). Яка обов'язково перейде до вас "у спадок" від викладачів Файна сальси. Якщо ви хочете стати "монстром бачати" і справжнім крутим бочатейро. Готові витратити багато сил на вивчення саме бачати. Тоді не намагайтеся сидіти однією дупою на двох стільцях. Займайтеся бачатой не в школі сальси, а в спеціалізованій школі з бачати.

 • Як швидко схуднути - заняття сальсою. Зниження ваги від танцювальних занять і тренувань.
 • Бачата і сальса - це зовсім різні латиноамериканські танці. Продовжуємо знайомитися з соціальної латиною, дізнаємося багато нового і цікавого про латиноамериканських танцях.
 • Зук і кизомба в Дніпропетровську. Файна сальса.

       Робота постійної ТВОРЧОЇ ЛАБОРАТОРІЇ латиноамериканських танців в Дніпропетровську Файна сальса, експериментами з сальсою тільки починалася. Фелікс і Захар занадто невгамовні. Так, Файна сальси з'явилися: спочатку бразильський танець - зук. А пізніше, ангольское танго - кизомба. Як взагалі можливо бути настільки різнобічними танцюристами? Ха! Ви забули про бальному минулому. Серйозна общетанцевальная база дозволяє їм робити набагато більше, ніж нам - простим смертним. До речі, як справи зараз з зуком і кизомбой в школі Файна сальса? Якщо ми говорячи про сальси в цій школі використовували обережні терміни, наприклад: про достатній рівень танцювання. То, як тільки мова заходить про зуке і кизомбе в Файна сальси, тут ставки піднімаються куди вище. Фелікс - це один з кращих партнерів по зуку в Дніпропетровську. А Захар - це один з кращих викладачів кизомбы навіть не в Дніпрі, а я думаю, що і у всій Україні. Принаймні сьогодні справа йде саме так. Що брати придумають завтра - не знає ні хто.

 • Для танцюристів Дніпропетровськ цікавий ще й тим, що у нас є справжнє сальса кафе. Єдине в Україні - головна визначна пам'ятка Дніпропетровська.
 • ВІДГУКИ. Школа соціальних латиноамериканських танців Файна сальса в Дніпропетровську.

       Прочитати відгуки чи залишити свій відгук, коментар по темі: Файна сальса Дніпропетровськ, школа латиноамериканських танців у Дніпрі, ви зможете на форумі. Нас цікавить ваш досвід, де можна навчитися танцювати сальсу в Дніпропетровську, які школи ви вважаєте хорошими. Приймаються позитивні і негативні відгуки без модерації, за умови коректних формулювань.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru