г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Визначення, що таке сальса касино - це стиль сальси, який.

Архив литературы Собрание видео

Визначення, що таке сальса касино - це.

     Відвідувачі сайту і танцюристи соціальних латиноамериканських танців, часто запитують, що таке сальса касино і чим касино відрізняється від Елея (лінійки) або схожого на нього стилю сальса нью йорк. Я думаю, що ви вже зустрічали кілька варіантів визначення стилю сальса касино. Всі вони даються по схожою схемою, простому шаблоном де, як антагоніст, використовується стиль сальси елів. І зводяться до чисто технічному визначенню, розділення двох стилів сальси на лінійну (елів, нью йорк) і кругову сальсу (касино). В принципі, така схема дійсно могла б бути почасти виправдана. Якби всі відмінності зводилися б тільки до базової техніці та напрямку руху танцюристів.

 • Социальная латина. Социальные танцы это такие танцы, где танцоры....
 • Кубинські фішки в касино Що таке бакунао - .. Це елемент флірту і частина гри в сальси.
 • Чи можна схуднути від танців, худнуть чи від танцю.
 •     Можна було б ще вказати, як доповнення, що це два види сальси, які мають свої власні фігури. Різну манеру рухатися. Наприклад: в сальси касино цінується і вважається правильною манерою танцювання, так звана - кубинська манера рухатися під час танцю. Що має на увазі досить своєрідну, досить складну для європейця моторику, яка не має прямої аналогії в бальних танцях. Окрім, можливо, самби і почасти чачі. Крок на зігнуту ногу, на повну стопу, з переносом ваги, за умови повного розпрямлення другої ноги. Роботу стегнами без вісімки і виражену дуже характерну манеру ізольовано "ворушити" лопатками.   Через що спина танцюриста сальси касино стає неймовірно рухомий і дуже виразною під час танцю. Повороти в повільну музику прошагіваются, протоптує кроками, використовується виворотність стоп. В швидку музику, в Тімб, від протоптування поворотів відмовляються, але використовують незвичайну манеру "зависання" в момент розвороту на три рахунки, наприклад на 5-6-7.

 • Что такое базовая техника танцевания и база в танце сальса. Понятие и подробное разъяснение.
 • Соціальні танці та релігійні, культові. Релігійність і елементи культу на прикладі сальси касино.
 • Де танцюють сальсу :. Клуби, кафе, фестивалі, вечірки і сальсотеки.
 •     Для непідготованого глядача сальса касино не видається красивим танком, та ще має своєрідні фішки - бакунао. <Б> Що таке бакунао? Бакунао - це імітація швидкого і несподіваного торкання рукою, кидка, клацання хустинкою або "удару ногою" в нижню частину живота партнерки. Саме в те місце про яке ви зараз подумали . Від чого вона зобов'язана спритно прикриватися або ухилятися. Прикрашаючи свої дії характерною стилістикою в витонченої захисної, кокетливо провокаційною, глузливою, або агресивно атакуючій манері. За легендою вважається, що пропустивши під час танцю 3 бакунао і більше, партнерка апріорно погоджується на "дуже близькі відносини" з партнером, без подальших зобов'язань. Звичайно - це тільки легенда. У сучасному європейському варіанті сальси касино, такого обов'язкового правила не існує. А якщо воно виконується, то тільки добровільно, за згодою сторін, недалеко від сальсотек. Після чого партнери повертаються на танц пол і продовжують відпочивати, танцювати сальсу. В сальси касино, на відміну від сальси елів і нью йорк, практикуються музичні вставки: так звані афро. З незвички афро румба - це виглядає моторошно. Тобто ми бачимо стиль сальси яскраво забарвлений в етнічні, чисто кубинські кольору. А так же прояв мало відомої нам кубинської культури. Багато в чому незвичній для європейця. Справа ускладнюється тим, що спочатку сальса касино це "простонародний", сільський танець сільських жителів. Кубинської глибинки. З музичної точки зору, кубинська музика під яку танцюється сальса в стилі касино, досить складна. Складність музики в тому, що в одній мелодії сплітаються безліч ритмів - це поліритмічна музика. І ПОЧУТИ МУЗИКУ, ЩО ОЗНАЧАЄ: виділити потрібні нам танцюристам сильні частки, не так то просто. Особливо незручним видається те, що частина інструментів підтримує нерівномірний "рваний" ритм. Пов'язаний з основним за складною схемою. Дуже часто, навіть музиканти вважають сальсу какафонії. Як мені здається, тут краще було б використовувати вираз - кубинський джаз.

 • Як почути музику, знайти ритм і правильно ходити чачу.
 • Історія виникнення, витоки бачати і танго. Можливий невеликий шок. Ми переживемо його разом з вами.
 • Малий бізнес - .. Своя школа сальси, як відкрити і скільки можна заробити на своїй студії клубної латини Бізнес план курсів з навчання танцювання соціальних латинських танців.
 •      А, в лінійної сальси використовується європейська бальна моторика і вітається бальна стилістика, чоловіча і жіноча. Сальса елів танцюється або на прямих ногах, або на рівномірно прісогнуто в колінах, робити кроки на носочках - не рахується помилкою. Лопатки і стегна в сальси елів практично не працюють, спина статична, рівна, пряма. Поворот не протоптує, а виконуються способом розвороту на носках, рідше на п'яті і шкарпетці - солдатський розворот. Далеко не всі, але більша частина рухів, постатей, проводок і прогулянок, в сальси касино, дійсно виконуються або по колу, або за яскраво вираженим радіусу. В сальси елів, ми дійсно рухаємося, як маятник, уздовж однієї уявної рівної лінії. Дійшовши до кінця якої, виконуємо розворот. Ще така фішка: в сальси касино вкрай рідко використовується протихід, розліт танцюристів один від одного з натягом в руках, інерція руху партнерки і різка зміна напрямку її руху або тим більше напрямку обертання. Що ми бачимо постійно в сальси Елее або нью йорку. Для недосвідченого в сальси глядача, елів і нью йорк здаються красивішими. Насправді це відбувається не через об'єктивні достоїнств лінійної сальси, а тільки тому що вона виглядає більш звично і ближче до звичайної бальної хореографії. Спочатку, сальса елів і сальса нью йорк - це танці спеціально створені для вечірок.

  li> Бачата і сальса -. Це абсолютно різні латиноамериканські танці Продовжуємо знайомитися з соціальної латиной, дізнаємося багато нового і цікавого про латиноамериканських танцях ..
 • Чим відрізняються соціальні танці від народних, а ніж соціальні схожі на народні, що спільного між ними.
 • Кубинська сальса і народні кубинські танці.
 •      На сьогоднішній день кордони між сальсою каснемся і елеем, кілька змащені, завдяки поширенню двох груп нових напрямків танцювання.   З одного боку кордону підмито тим, що вельми популярним варіантом касино стало так зване європейське касино, або паркетне касино. Красивий, технічно складний танець, з яскраво вираженим рухом по колу, але без характерних фішок і афро. З іншого боку з'явилися стилі, почасти поєднують традиційне касино і класичний елів. Наприклад: сальса майами. Стиль сальси в якому припустимо і круговий рух і лінійне. І ще багато іншого смачне, класне, видовищне, чого немає ні там, ні там. Як у всьому цьому розібратися? Особисто мені дуже сподобалося визначення, що таке сальса касино, зустрінуте у одного з кубинських гранд метрів сальси. Наведу його в моєму переказі, так як прочитано визначення було в специфічному "гугловських" автоперекладі.

  ВИЗНАЧЕННЯ.

      

  Кругова сальса без гри, без інтриги, без узятих на себе ролей і відповідних цим ролям стилістики, яскравою виразною манери поведінки, емоцій виплескуються на глядача. Це не касино, а блідий, технічно бідний "недо" елів. Кожен танець сальси касино - це тільки одна маленька історія, розказана двома танцюристами разом. Щоразу, танцюючи касино, ми переживаємо і одночасно розповідаємо нову історію, але завжди це історія про чоловіка і жінку.

       Для мене - це вичерпне визначення, що таке сальса касино. Ні додати - ні відняти нічого не хочеться.

 • В яку групу з танців потрібно ходити, щоб навчитися танцювати сальсу або бачату Як правильно вибрати СВОЮ групу ?.
 • Статті на сайті близькі за тематикою - латиноамериканські танці: сальса, бачата, чача, сон, афро румба, зук і кізомба.
 • Яке взуття потрібна для занять сальсою?
 • Бачата танго. Клубна латина.
 • Как быстро похудеть - занятия сальсой.
 • Як навчитися танцювати сальсу вдома?
 • Ідеальна партнерка по знаку Зодіаку.
 • Дніпропетровськ сальса кафе -. Місце, де можна потанцювати в будь-який день, працює бар, недорого і цікаво.
 • Темний колір сечі після тренувань. Захворювання, ознаки та діагнози.
  ВІДГУКИ. Як почути музику, знайти ритм і правильно ходити чачу.

       Прочитати відгуки або залишити свій, коментар по темі :. Як почути музику, знайти ритм і правильно ходити чачу , ви зможете на форумі. Нас цікавить ваш досвід, де можна навчитися танцювати чачу, бачату, сальсу в Дніпропетровську, які школи ви вважаєте хорошими. Приймаються позитивні і негативні відгуки без модерації, за умови коректних формулювань.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru