г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Як навчитися танцювати сальсу вдома. Самостійне навчання сальсі в домашніх умовах, як вчити сальсу самому.

Архив литературы Собрание видео

Як навчитися танцювати сальсу вдома.

     Досить часто люди бажають навчитися танцювати сальсу, але з якихось причин не хочуть відвідувати заняття в спеціалізованій танцювальній школі, де навчання ведуть тренера. А запитують, як навчитися танцювати сальсу будинку. В принципі, чисто теоретично, вчитися танцювати сальсу можна не тільки вдома, а взагалі де завгодно. Для навчання цього танцю нам потрібна невелика площадка з відповідним підлогою і музика. Я б додав велике дзеркало і все що потрібно для навчання сальси у вас вже є. Тут можна було б продовжити в тому дусі, що починати вчити танець треба з відео для початківців, де показаний базовий крок і так далі. Однак, ми не будемо продовжувати марити в приємній компанії, а зупинимося. І уточнимо деякі важливі основні передумови. Ви хочете навчитися танцювати сальсу будинку або навчитися самостійно в домашніх умовах? Це принципово різні речі.

 • Яке взуття потрібна для занять сальсою?
 • Як можна навчитися танцювати сальсу самостійно в домашніх умовах, без тренера або викладача?

      Можливо, я когось дуже прикро вражу, але вчити сальсу самостійно - це «ідея фікс». Якщо вам не зовсім зрозуміло, що означає вираз: «ідея фікс». Ви можете безболісно замінити його приблизними, відповідним за змістом синонімом - наприклад: абсурд. Чому абсурд? Адже є цілком переконливі приклади, коли людям вдавалося вивчити самостійно без тренера і досягти високого рівня майстерності, наприклад: хіп хоп, регетоне, танці живота, танцях на пілоні і танці з шаблями. Чому сальсу важче вчити самостійно? Чим цей соціальний танець так відрізняється від інших танців? «Дик ця», сальса ж не сольний танець, а парний. Танцюють Сальсу тільки вдвох, у парі. А основна трудність, як і головний смак цього танцю і взагалі весь його сенс, полягають у взаємодії двох танцюристів - танцюриста. Можна імітувати, уявляти дії партнера вивчаючи сальсу самостійно в домашніх умовах? А чому ні? Звичайно можна, тільки дії реального партнера (партнерки), ЗАВЖДИ будуть іншими, ніж ви собі уявляли.

 • Соціальна латина. Соціальні танці це такі танці, де танцюристи....
 • Темний колір сечі після тренувань. Захворювання, ознаки і діагнози.
  Що в сальсі можна вчити вдома самому?

      Насправді, самостійна індивідуальна підготовка для танцюриста сальси в залі або вдома перед дзеркалом - це важлива частина навчання, без якої обійтися важко. Навіть якщо ви займаєтеся танцями в спеціалізованій школі з тренером (викладачем). Вдома ви можете зробити багато потрібної роботи. І навчитися самостійно найважливішим речам, які допоможуть вам потім в подальшому вивченні сальси і практичному танцевании в залі, на вечірках, сальсотек, конкурсах, змаганнях, виступах.

 • Як швидко схуднути - заняття сальсою.
 • Як навчитися танцювати бачату будинку. Вчимося танцювати бачату будинку.
 • Перш за все, вдома можна навчитися чути музику сальси і знаходити «раз» - почути сильні частки самостійно.

      Поки ви не почнете чути ритм в сальсі, знаходити сильні частки в цій музиці, чітко виділяти і передбачати той самий «раз», який від вас вимагає викладач на заняттях. Впевнено танцювати сальсу вам буде дуже важко. Для музично обдарованих людей, з дуже хорошим почуттям ритму, почути сильні частки в сальсі не важко. Багато розбираються з цим швидко і легко знаходять «раз» вже на першому тренуванні. Особливо якщо у людини вже є танцювальний досвід, наприклад: бальні танці. Однак, для більшості «простих» людей, не танцюристів, не музикантів, почути ритм в сальсі виявляється проблемою. Сальса, чимось схожа на джаз. У кожній мелодії одночасно присутні кілька РІЗНИХ ритмів, а загальний ритм складається з узгодженою, але хаотичної (на перший погляд) роботи безлічі музичних інструментів. Тому, нічого дивного, що з цієї «веселої какафонии» не відразу можна почути сильні долі. А серед сильних долей виділити найсильнішу першу - «раз». Тут питання не розвитку музичного слуху, а скоріше адаптації вже наявного в незвичним мелодіям. Вдома, в спокійній обстановці, можна приділяти час того, щоб самостійно слухати музику. Ні за день, ні за місяць швидких результатів може не прийти. Однак, рано чи пізно, при систематичних самостійних заняттях вдома, ви починаєте впевнено чути в сальсі сильні частки: 1-3-5-7. Це вже круто, навіть якщо не можете визначити на слух де 1, а де 5. Не виходить? Ну і фіг з ним. Насправді це ми європейці придумали, що сальса танцюється в «раз». Кубинці не знають цього і танцюють сальсу в ті сильні частки, які наразі їм подобаються. У танці важлива синхронність і взаємодія партнерів, а вони ходять в 1 або 5, немає ніякої різниці, якщо вони не відрізняють «раз» від «п'яти», «трьох» або «семи». Та хоч в 2.5 ходіть, тільки разом. Воно потім приходить саме з практикою.

 • Файна сальса - школа латиноамериканських танців. Відгуки та коментарі.
 • Вдома можна відпрацювати базовий крок сальси: бейсік, кубано.

      Запам'ятати послідовність базових кроків у сальсі дуже просто. Важко відпрацювати на тренуваннях правильну роботу колін, стегон, лопаток і рук. Якщо ви хочете навчитися танцювати сальсу красиво, не нагадуючи технікою свого руху ожилого минулого тижня зомбі. То вам просто необхідно приділити деякий час для самостійної індивідуального відпрацювання бази рухів сальси. Бажано, вивчення базового кроку в домашніх умовах поєднувати з музикою сальси. Пробуйте ходити вдома в музику. Спочатку буде важко, але все швидко втягуються. Часто буває так, що людина не може вголос порахувати сильні частки і назвати їх, однак ногами досить вправно вбудовується в ритм і ходить правильно. Між іншим - це ідеальна ситуація, тому що вся та «математика і рахівництво», з якого починається навчання сальси в школі, по суті своїй милиці. Від яких потім майже неможливо відмовитися.

 • Що таке базова техніка танцювання і база в танці, сальса.
 • Самостійно вдома можна і потрібно навчати стилістику, маленькі футворки, а так само інші подібні танцювальні сальса фішки.

       Якщо у вас вдома є дзеркало, досить велика і так розташоване, щоб ви не руйнували власне житло під час домашніх занять з сальси, можна, навіть потрібно, пробувати самостійно вчити елементи сольною стилістики. Вдома, ви зможете спокійно розібрати не тільки стилістику, але і футворки. Прорахувати кроки, запам'ятати послідовність рухів, повторити «чернетка» стільки разів скільки захочете і з тією швидкістю, яка вам здасться зручним. У тому випадку, коли ваш рівень стає досить високим, можна вдома пробувати якісь фішки, щоб потім не розбиратися з нуля в залі з партнеркою. А використовувати партнерку тільки для того, що самостійно вдома ви вивчити не можете.

 • Ідеальна партнерка за знаком Зодіаку.
 • ВІДГУКИ. Як навчитися танцювати сальсу вдома.

       Прочитати відгуки чи залишити свій відгук, коментар по темі: як навчитися танцювати сальсу будинку, ви зможете на форумі. Нас цікавить ваш досвід, де можна навчитися танцювати сальсу в Дніпропетровську, які школи ви вважаєте хорошими. Приймаються позитивні і негативні відгуки без модерації, за умови коректних формулювань.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru