г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19- 32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП 

Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в 

Днепропетровске
|  Главная  |   Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |   Галерея  |   Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Групи по танцях - як навчитися танцювати сальсу і бачату в Дніпропетровську. Групи для занять танцями. Навчальні уроки для початківців. Групи з навчання танців - соціальні латиноамериканські танці в Дніпропетровську. Як обрати свою групу для танців, уроків та занять латиною, навчання. .

Архив литературы Собрание видео

Як комплектуються групи з танців, для початківців, більшості шкіл Дніпропетровська (сальса і бачата). Соціальна латина, соціальні латиноамериканські танці, уроки та заняття.

     В кожному виді і стилі танців є своя система набору учнів у групи для навчання початківців, танцювальних уроків, занять, тренувань і підвищення майстерності танцюристів. Дати загальний огляд, розповісти про те як комплектуються групи для початківців уроків у всіх танцювальних напрямках і стилях, я не візьмуся. Однак, добре уявляю собі як набираються групи для навчання, занять соціальними танцями. Зокрема соціальної латиною - латиноамериканськими танцями не входять в програму бальних. Таких соціальних латиноамериканських танців існує досить багато. Перерахуємо лише ті з них, які найчастіше зазначені в рекламі уроків для початківців. Входять до навчання усіх танцювальних шкіл соціальної латині.

Зазвичай будь-яка школа танців, якщо ми маємо на увазі соціальні латиноамериканські, СМІЛИВО ОБІЦЯЄ НОВАЧКАМ НАВЧИТИ НА УРОКАХ ТАНЦЮВАТИ КІЛЬКА ТАНЦІВ ВІДРАЗУ. Але НАБІР ОГОЛОШУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В ОДНУ ЗАГАЛЬНУ ГРУПУ ПОЧАТКІВЦІВ. Як це розуміти?

     Мене така дивна ситуація з уроками для початківців дуже спантеличила (у свій час). Приходжу я в школу танців, кажу, що досвіду немає, але бажання є. А мені кажуть, записуйся в групу початківців, ми навчимо тебе танцювати на загальних уроках. Добре. Тільки розкажіть який танець я буду вчити в групі початківців, як відбуватиметься навчання. Мені в той момент було за великим рахунком все одно, навчатися тим або іншим стилям. Я ніяких танцеваний не розумів. Однак, прояснити ситуацію з уроками і методикою мого навчання, все ж хотілося. Відповідь викладача танців мене сильно здивував. Танц школа бралася мене навчити за три години (1 урок - 1 година на тиждень відразу цілого комплекту латиноамериканських танців: сальса, бачата, сон, чача, регетон, пачанга, меренге, хіп хоп, руеда і ще щось таке, про що я вже й не пам'ятаю. Чесно кажучи, я "миттєво" провів аналогію зі спортом. Уявив собі, приходжу в спортивний зал, записатися в якусь групу для початківців в. Тренер впевнено обіцяє зробити з мене відразу дзюдоїста, каратиста, штангіста, боксера, легкоатлета, плавця, баскетболіста, тендітну балеринку і борця вільного стилю. І все це щастя навчання, мені обіцяють "виконати" на уроках для початківців, за три години в тиждень і невелику оплату. Гммм. Вам не здається, що це маразм, а не метод навчання? Мені здалося (вже тоді!). Однак, маститий тренер з латиноамериканських танців дуже переконливо і авторитетно усміхнувся. Мовляв - ти не шаришь (не розумієш). Так всі початківці і вчаться танцювати соціальну латину - це нормально для наших уроків у школі. Це така МЕТОДИКА НАВЧАННЯ!

 • Кубинська сальса і народні кубинські танці.
 •     Як виявилося пізніше, ми обидва мали рацію. Але кожен зі своєї точки зору. Ситуація, коли звичайна комерційна танц школа набирає нову групу початківців. І обіцяє вчити всім танців відразу - це дійсно нормальна ситуація з навчанням новачка. У тому сенсі, що буденна, загальноприйнята. Тренер не обдурив - скрізь роблять саме так. Я ж, виявився абсолютно правий у своєму припущенні, що такі уроки для початківців - це маразм і чистої води обман (наколка-друг чекіста), не має відношення до навчання новачків латиноамериканських танців. А те, що латинські танці соціальні - нічого не змінює. Дурять нашого брата новачка, ой як дурять. Які "колючі плоди" приносить навчання кількох танців відразу в одній групі для початківців, наприклад: сальси і бачате одночасно, ви можете дізнатися за посиланням ТАМ. А детальніше дізнатися про соціальних танцях, латинських і не тільки, що це таке (а це унікальне явище!). І як правильно ставитися до соціальної латині, подивіться по посиланню ТУТ.

 • ТАМ ви дізнаєтеся, як виглядає звичайна соціальна бачата.
 • Як потрібно сприймати соціальні танці правильно і як ставитися до соціальних - це танці для бідних, уроки для початківців невдах або щось інше, "кошерне"? Читайте ТУТ.
 • ВИСНОВОК 1. Бажаючи пройти навчання. Навчитися танцювати соціальні латиноамериканські танці, ви повинні бути відразу готові до того, що в суто комерційних танц школах, діючих під вивіскою навчання соціальних танців, нормальною ситуацією є звичайний обман початківців. В одній загальній групі, принципово неможливо на уроках навчитися танцювати всі ті танці, що обіцяє реклама танц школи. Швидше за все ні хто не буде і намагатися вчити вас, початківця танцюриста без досвіду, всім тим латинських танців. У кращому випадку, ви зможете навчитися в загальній групі для початківців танцювати якийсь один танець з декларованого списку. ЯКЩО ВАС ЦІКАВИТЬ ОДИН КОНКРЕТНИЙ ТАНЕЦЬ - ШУКАЙТЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ШКОЛУ АБО ОБИРАЙТЕ ГРУПУ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ, З УРОКАМИ САМЕ ПО ТОМУ ЛАТИНСЬКОГО ТАНЦЮ, ЯКИЙ ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ.

       ДЕЯКІ АРГУМЕНТИ, ПРИМІТКИ І ПОЯСНЕННЯ. Чому ж насправді не можна в одній загальній групі для початківців. За три години в тиждень (1 урок - 1 година), навчитися танцювати пару десятків латиноамериканських танців відразу? Хоча б тому, що танці ці РІЗНІ, хоча всі вони соціальні і все латиноамериканські. Повернемося до списку соціальної латини: сальса, бачата, сон, чача, регетон, пачанга, меренге, хіп хоп, руеда. Кожен з перерахованих в рекламі будь-якої танцювальної школи стилів танцю, має власну техніку, манеру рухатися, моторику, стилістику, кроки, особливості ведення, фігури і зв'язки. Загального або схожого між ними немає практично нічого. Для того щоб навчитися танцювати будь-який з цих соціальних танців добре, потрібно наполегливо і довго займатися саме цим латиноамериканським танцем, під керівництвом фахівця, кваліфікованого викладача дає вам уроки. ДІЙСНО ВМІЄ ЙОГО ТАНЦЮВАТИ.

 • Де танцюють сальсу: клуби, кафе, фестивалі, вечірки і сальсотекі.
 •     Я б міг розповісти докладніше про різницю і відмінності між кожним з цих танців, настільки часто досліджуваних разом, в одній загальній групі для початківців. Але припускаю, що читати мене буде не фахівець з великим танцювальним досвідом, йому як раз пояснювати скільки буде 2+2 просто нерозумно. А звичайна людина - НЕ ТАНЦЮРИСТ. Тому наведу для уроків танців близьку спортивний аналогію. Більш зрозумілу всім початківцям, які хочуть поки тільки пройти навчання соціальної латині.

      Будь баскетболіст - це спортсмен і високий міцний мужик, що має загальне уявлення про те, як працювати з штангою. Баскетболіст може підняти штангу і навіть може розповісти вам як він особисто це робить. Штангіст - це теж спортсмен, він може бути високим і міцним. Штангіст може пограти з задоволенням в баскетбол, знати правила і навіть розповісти вам, як він це робить. Але баскетболіст і штангіст, хоча обидва спортсмени і обидва чоловіки - це два різні види спорту. Ні одного баскетболіста не прийде в голову працювати тренером по штанзі, а штангисту тренером з баскетболу. Ну крім зовсім вже побутової безвихідній ситуації, коли хтось з них працює в сільській школі фізруком. Так в сільській школі стає важливим тільки те, що викладач спортсмен і має хоч віддалене уявлення про фізкультури. Краще нехай навчання веде хоча б той, "хто чув дзвін, але не знає, де він".

 • Романтична, чуттєва і красива бачата - це соціальний танець парний у стилі клубної латини.
 •     З навчанням латиноамериканським танцям, з уроками для початківців, тренерами та заняттями в групі учнів, ситуація точно така. Фахівець з бачате і фахівець з сальси - вони обидва ТАНЦЮРИСТИ. Однак, як вузькі фахівці, вони обидва мають чітке уявлення тільки про те танці в якому спеціалізуються. Про всі інші латиноамериканські танці вони мають досить неясне, віддалене уявлення. Яке? Приблизно на рівні сільської школи. А ви, займаючись навчанням на уроках в загальній групі початківців. Зможете навчитися танцювати у такій групі, лише на рівні колгоспника з далекої сільської глибинки. Вам дійсно так гостро потрібно виглядати клоуном? Ви хочете заплатити за це навчання ще і гроші? У вас є зайвий час? Ви пристрасно бажаєте попрацювати над собою рік інший, щоб успішно виступати в ролі комічного актора танцювально пародійного жанру? Тоді ласкаво просимо на уроки для початківців - займатися в загальну групу з латиноамериканських танців. Навчання ведуть самі досвідчені тренера "пародійної пантоміми".

 • Малий бізнес - своя школа сальси, як відкрити і скільки можна заробити на своїй студії клубної латини. Бізнес план курсів по навчанню соціальних танцеванию латинських танців.
 • Танц школа соціальної латини набирає групу початківців. Уроки, заняття, тренування і НАВЧАННЯ В ГРУПІ ВЕДУТЬ ДОСВІДЧЕНІ ТРЕНЕРИ.

       "Досвідчені тренера" - це теж звичайний рекламний слоган для реклами комерційної школи соціальних танців в стилі латина, не більше. Я не бачив жодної реклами школи соціальних танців. Де б було чесно написано: навчання, уроки та заняття у групі для початківців ведуть не танцюристи. Тим більше не дипломовані викладачі. А любителі, ентузіасти, бажаючі підзаробити у вільний викладачем. Хоча, саме так і йде справа з уроками для початківців, практично у всіх групах з танців. Але: "папір все стерпить". Навіть таку "методику" навчання.

       Повернемося до спорту. Як виховується тренер спорт і хто вважається досвідченим викладачем у спортивних дисциплінах. Завжди і скрізь, нормальний тренер - це людина не просто має якесь спортивне минуле. Не просто людина займався цим конкретним видом спорту. Але ще й людина домігся в цьому виді спорту деяких успіхів. Пройшов великий і важкий шлях від новачка до майстра спорту. Однак, майстер спорту, навіть майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу, чемпіон олімпійських ігор - це ще не тренер. А всього лише, спортсмен високого класу, сам потребує в самому кваліфікованого керівника. Для того щоб стати тренером, спортсмен йде вчитися в спеціалізований вищий навчальний заклад. Де проходить інше навчання, педагогічне та методичне. Вивчає специфічні наукові дисципліни. Без знання яких він не може перейти в "категорію" справжніх дипломованих тренерів. В принципі, навіть не може отримати нормальну роботу за фахом. Якщо спорт не здається вам досить переконливою аналогією. Подивимося на навчання тренерів в інших стилях танцю. Перш ніж стати викладачем у тих же бальних танцях, спортивних, танцях на льоду, балеті, народних танцях і всіх інших, танцюрист проходить приблизно той же довгий шлях. Спочатку роки навчання підуть на те, щоб стати справжнім танцюристом, а потім роки навчання на те, щоб стати тренером. Навіть після цього, тренер не заявляє про себе як про досвідченого викладача. Це ще молодий, починаючий тренер. Він ще не закінчив своє навчання.

       Хто вважається насправді досвідченим викладачем у групі з танців? Тут я бачу два загальноприйнятих і логічних критерію. Час роботи - кілька років і учні - танцюристи високого рівня. Без наявності двох таких взаємопов'язаних складових, було б не коректно писати в рекламі танц школи, що навчання, уроки та заняття у групі початківців танцюристів, ведуть досвідчені викладачі. До речі, окремо взятий "екстенсивний фактор часу роботи викладачем". Сам по собі не може бути вирішальним критерієм. Повинні бути видно реальні результати його навчання.

 • Бачата танго. Клубна латина.
 •     Насправді все ще гірше. Я знаю багато шкіл соціальних танців, де тренерами в групах для початківців, працюють не тренера. А уроки проводять зовсім навіть і не танцюристи. Хто ж займається навчанням новачків? Любителі, не так далеко стоять від вас самих, які займаються танцями нещодавно, вчорашні новачки. Почали свою танцювальну кар'єру уже будучи дорослими на основі "порожнього місця". Любителі, вчилися танцювати соціальну латину, в таких же дивних школах і дивних групах з танців, які створюють самі зараз. За принципом "папір усе стерпить". Навіщо? Відповідь банальна - гроші, амбіції і бажання бути значущим, отримати статус, стати кимось, відбутися в танцях. Пекельна суміш з жадібності, дурості, хронічного небажання вчитися танцювати, нестачі моралі і незадоволеності своїм соціальним статусом. Визнаю, сказано жорстко, неприємно. Однак - точно. Професіонал, справжній танцюрист не образиться, адже він не такий, це не про нього сказано. А якщо хтось впізнає себе у нашому "словесному портреті", нехай згадає, що на правду ображатися нерозумно. Краще зробити висновки. До речі про висновки.

  ВИСНОВОК 2. Звичайна комерційна ШКОЛА СОЦІАЛЬНИХ ТАНЦІВ НЕ ЗАЦІКАВЛЕНА НАСПРАВДІ НАВЧИТЬ ВАС ДОБРЕ ТАНЦЮВАТИ, А БАЖАЄ ОТРИМАТИ УЧНЯ В ГРУПУ З ТАНЦІВ. Провести набір в групи для початківців і бути впевненим в отриманні прибутку від уроків соціальної латини. Саме по собі якісне і правильне навчання, школі 100 років не потрібно.

      

  ВИСНОВОК 3. Бажаючи навчитися танцювати соціальні латиноамериканські танці, ви повинні шукати найближчу танц школу, географічно розташовану найзручніше. Чи групу для початківців з самим підходящим, зручним розкладом уроків та занять у школі соціальної латини. А спробувати ЗНАЙТИ ДЛЯ УРОКІВ, СПРАВДІ ДОБРОГО, ДОСВІДЧЕНОГО, ЦЬОГО ТАНЦЮРИСТА І ТРЕНЕРА З СОЦІАЛЬНОЇ ЛАТИНІ, НАБИРАЄ ПОЧАТКОВІ ГРУПИ З ТАНЦІВ.
 • Чи можна схуднути від танців, худнуть від танцю.
 •      РОЗБЕРЕМОСЯ, ЯК ОБИРАТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ХОРОШОГО ВИКЛАДАЧА І ГРУПУ З ТАНЦІВ ПРАКТИЧНО. Тепер, змінимо категоричну інтонацію нашої розмови про вибір групи для уроків та занять танцями для початківців. Змінимо на більше. Більш примирливу позицію. Бо - ви вже доросла людина, а значить, швидше за все не станете багато займатися в групі з танців. Або сильно напружуватися зі своїм навчанням на уроках для початківців. І не прагніть (поки!) стати хорошим танцюристом. А найголовніше хочете знайти групу для занять СОЦІАЛЬНИМИ ТАНЦЯМИ. Тут, у соціальних латиноамериканських танцях загальна ситуація виглядає не надто добре. Ми бачимо явний надлишок танц шкіл і дивних людей бажаючих підробити уроками і викладачами. На фоні реального, ТОТАЛЬНОГО ДЕФІЦИТУ навіть не тренерів і препадов, а хоча б танцюристів більше або менш високого рівня. Як не верти - це ВСЬОГО ЛИШЕ соціальні танці. У соціальній латини не обертаються великі гроші. Як наслідок - сюди не йдуть давати уроки для початківців, працювати: ні справжні тренера, не просто хороші танцюристи. Вони звичайно є. У соціальних танцях бувають танцюристи світового рівня. Зірки танцю, генії навчання танцюристів і інші таланти найвищої проби. І можна (випадково) знайти початкову групу з танців, де ви отримаєте на уроках правильні базові навички танцювання латини.

 • Запальна сальса.
 •      Часто соціальні танці називають зборищем невдах. Що мається на увазі? Фраза сама по собі правильна, суті своїй, точно відображає стан речей. Однак, сказати її має право тільки справжній танцюрист. І деякий (невеликий) негативний смисловий відтінок, тут треба віднести не до учням-початківцям. Не до тих людей, хто хоче після уроків впевнено почувати себе на танцювальних вечірках. І для свого навчання реально шукає групу з танцям. До них "претензій" немає і бути не може. Тільки всілякі компліменти. Але до майстрам та викладачам шкіл латини. Соціальні танці, як правильна послідовність уроків, цілісна система навчання, поки ще не склалася. Наприклад, народними або займатися бальними танцями треба з 5 - 7 років. І вимоги до учнів, якість навчання на уроках, інтенсивність занять, там надзвичайно високі. Як наслідок - тут уроками виховуються справжні танцюристи. До яких, більшості майстрів соціального танцю, ще тягнутися і ніколи не дотягнутися. Латинські соціальні танці влаштовані так, що сюди приходять тільки ті люди з наявними вже танцювальним досвідом, які. Які (будемо відвертими), на даний момент повністю збанкрутували у колишньої сфері діяльності. Може бути їх вигнали, як безперспективних. Або вони самі прийшли до логічного висновку, що в тих танцях, якими вони займалися раніше, досягти нічого не виходить. З вищої ліги в першу - добровільно не переходять. Ось звідси і виникає гостра слівце - невдахи.

       Уявіть собі людину, яка мала амбіції працювати професором в найкращому Вузі країни. Довго навчався для цього. А по факту, отримав, замість диплома, сертифікат про початковому освіту. Де сказано, що ні ким іншим, крім як вожатим у піонерському табори, у педагогічній сфері цей громадянин працювати не здатна. З одного боку є привід вважати себе невдахою. А з іншого - є варіант знайти себе в новій професії і бути щасливим, професійно успішною людиною. Тому, я б не став розклеювати на всіх ярлики. Життя - штука складна. Тим не менш, деякі об'єктивні критерії, як вибрати групу з танців для занять і уроків для початківців, у нас все ж є.

       Перший критерій, як підібрати початкову групу для занять соціальними танцями - це спроба (на жаль, тільки спроба!) самостійно оцінити рівень майстерності викладача, як танцюриста соціальної латини. Як це зробити іншому танцюристу - я розумію прекрасно. Як це зробити новачкові, початківцю, ніколи не який займався латинськими танцями - поняття не маю. Давайте вкажемо на способи, відразу скажу - спірні суб'єктивні методи, якими користуються всі. Я б рекомендував відвідати реальні уроки для початківців і побачити кілька шкіл з танців. Набирають зараз групи початківців без досвіду. Працює принцип: чим більше переглядів, тим краще. Подивитися уроки в одній школі - це нічого не дасть. У вас просто немає досвіду, для того щоб відразу ж отримати здорове враження. АЛЕ! Якщо ви подивіться 10 шкіл, повірте, ситуація зміниться. У вас з'явитися можливість вибирати з побачених, своїми очима, уроків для початківців. Вибирати з різних методик навчання танцюриста. Порівнювати реальних викладачів соціальної латини і підібрати гарну групу з танців.

       Другий критерій, як вибрати групу з танців - це чутки і думки друзів, знайомих, учнів та зовсім незнайомих людей, але танцюристів. Спробуйте отримати те, що у бізнесі та науці ми називаємо експертної оцінкою. Дізнатися думка експерта. Є цікавий розділ математики, називається статистична обробка експертних оцінок. Найпростіший метод можна легко використовувати на практиці, в тому числі і для щоб знайти групу з танців. СУТЬ МЕТОДУ! Полягає в наступному. У тих випадках, коли якість експертів передбачається низьким або не може нами бути оцінено об'єктивно (а це наша ситуація), починає грати важливу роль кількісний фактор. Чим більше експертів невідомого вам якості, вкажуть на певний результат, тим менш імовірною буде груба помилка. Запитуйте, запитуйте або ще раз питайте. Але намагайтеся знайти як позитивні оцінки, так і негативні. А потім аналізуйте і ви зможете вибрати не найгіршу групу по навчанню танців для своїх власних початкових уроків.

       Третій критерій, як знайти групу для танців - це офіційні титули, медалі, виграні конкурси, призи на змаганнях, популярність в Ютубі і так далі. Ну не буває диму без вогню". Якщо викладач танців, нехай соціальних, не важливо яких, досить відомий у своєму середовищі. Титулований і визнаний колегами. Значить - тут можна знайти свою групу для танців. А заняття і уроки для початківців, мають хоч якийсь сенс. Можна сподіватися на більш або менш якісне навчання.

       Четвертий критерій, в яку групу для танців йти займатися - ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ . Будь - дуже простий. Це учні виховані викладачем на його уроках в школі танців. Якщо школа танців або конкретний викладач уміє вчити початківців танцюристів, якщо його уроки корисні. То учні цієї танц школи, будуть добре виглядати відповідно, красиво і стануть займати призові місця на конкурсах, змаганнях. А ви особисто, можете відразу вибрати для себе зразок і зрозуміти, "що з вас, початківця, зможуть зробити" на уроках в цій школі соціальних латиноамериканських танців. Якщо школа соціальних танців існує давно, проводить великі набори і регулярно набирає багато учнів у групи. Систематично проводить уроки і заняття для початківців, але. Не має тих учнів, що можна ними "похвалитися" або "показати", як хороших танцюристів, то. Моє улюблене слово для таких уроків, занять і шкіл соціальної латиноамериканського танцю - ПОРОЖНЯК ЗАМІСТЬ НАВЧАННЯ.

  В яку групу з танців піти тренуватися? Звичайна "ієрархія" груп в школі танців.

       Найчастіше, відбулася школа соціальних танців має три види груп для занять. Уроків, призначених для навчання учнів різного рівня майстерності. Це початкова, середня і старша групи. У тих школах, де навіть ця, не найбільш вдала, система уроків, послідовність навчання танцюристів порушена. Наприклад: немає середньої групи. А є тільки молодша і старша група. Як правило, "з навчанням явно відбувається щось не те". Чим більше груп для уроків, розбитих за рівнем навчання, тим краще. Наприклад: можуть бути три види груп для уроків початківців. Зовсім новачки, середні новачки і група досвідчених новачків. Середні групи теж можуть дробитися по складності навчання або стилю танцювання. Якщо таке додаткове ранжування груп учнів у школі танців є - це вже говорить про уважний та професійний підхід тренера до навчання танцюриста.

  Інша система комплектації груп з танців - більше цікава і професійна методика навчання танцюриста соціальної латини.

       Я дізнався про такий принцип формування груп по танцях випадково, на фестивалі, у розмові з одним московським керівником школи сальси та бачати. За його словами, він формує загальну групу для навчання початківців. З записалися новачків, на термін не більше 1 місяця. Довше "тримати" всіх разом не можна - від такого навчання учні починають "розбігатися як чорні таргани". Зміст занять і уроків тренер бачить у цій групі, тільки як можливість розбити її, як можна швидше. Справжнє навчання латині починається потім, трохи пізніше. За яким принципом поділяються початківці? У короткі терміни, що виділяються для почала правильного індивідуального навчання, три окремі групи для танців. Де заняття і уроки будуть методично, технічно, стилістично різними. Хоча у всіх групах тут начинашки, новачки. Я назву їх категоріями учнів. Так буде зручніше.

       Перша група з танців - це категорія: ті хто НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ТАНЦЮВАТИ і ніколи не стануть танцюристами. Вони завжди будуть початківцями - навіть через багато років. При організації уроків у такій групі для початківців, викладач школи соціальної латини повинен домагатися того, щоб учням на уроках було ЛЕГКО і ВЕСЕЛО. Щоб початківці отримували тільки позитивні емоції. І в цілому створювати в школі затишну, приємну атмосферу соціальної танцювальної тусовки. У цій групі краще всього підходить саме така МОТИВАЦІЯ для навчання. Важкі тренування і важкі заняття, тут не будуть сприйняті початківцями - вони просто не потрібні. Це передбачає для уроків латинських танців: упор на вивчення простого матеріалу, багато веселої руеди в навчанні, костюмовані танцювальні вечірки в стилі латина, життєрадісні поїздки на шашлики, групові вилазки на природу, галасливі активні ігри, перегляди цікавих відео фільмів, бурхливі походи в кафе і так далі. То є те, що ми називаємо затишній атмосферою у школі соціального танцю.

       Друга група з танців - це категорія: МОЖЕ БУТИ, АЛЕ ПОКИ що ВАЖКО СКАЗАТИ. Теоретично - це тимчасова група учнів-початківців. Хоча, ми знаємо, що "немає нічого більш постійного, ніж тимчасове". Чому тимчасова? Цю групу учнів розглядають в якості випробувального терміну" для початківців танцюристів латинських танців. З неї новачки повинні перейти, перевестися з часом навчання, в першу групу або в третю. Уроки і заняття тут, хоча і не так складні як у третій категорії - це все ж не "клубні посиденьки", а справжнє, серйозне навчання соціальної латині. Однак люди, відібрані викладачем для другої групи початківців. Зазвичай не мають елементарного танцювального досвіду і якихось корисних навичок, які є у танцюристів. Тому, початківцям доводиться давати на уроках багато базового матеріалу. Відноситься, в тому числі, і до азам, основ общетанцевальной підготовки. А учні не вміють швидко засвоювати матеріал на уроках і заняттях. Справу з навчанням на уроках рухається туго, але заняття йдуть у правильному напрямку. Досвід тренера, від якого я дізнався про такий підхід до комплектації початкових груп з танців, виявляє цікаву, навіть парадоксальну річ. не потрібно придумувати на уроках початківців ніяку спеціальну МОТИВАЦІЮ для навчання. Як правило, такі початківці танцюристи, вони самі для себе вирішили (за різних причин) - мені латинські соціальні танці потрібні і я це зроблю. З мотивацією уроків простіше, а з методикою навчання початківців з другої групи, складніше. Те, що для танцюриста з досвідом очевидно, тут у групі, треба ще придумати, як донести матеріал до початківця. При чому, на уроках доводиться багато працювати з кожним учнем окремо. Широко застосовуючи індивідуальний підхід у навчанні соціальних латиноамериканським танцям. Це важко. В пору ставити питання про проблему мотивації самого викладача в танц школі латини. Дійсно, реальних, серйозних, фінансових причин, так щільно працювати з групами початківців танцюристів - не існує. Звалити на себе добровільний вантаж якісного навчання, можна тільки з безкорисливої любові до професії викладача соціальної латини.

       Третя група з танців - це категорія: ТАНЦЮРИСТИ. У групі, де зібрані талановиті, досвідчені, "готові" танцюристи. Уроки новачків не можуть проводитися за тією ж методикою навчання, як у першій або другій групах початківців. Для цих хлопців подібні спроби будуть означати тільки те, що їх вважають "тупими". Вони всі хапають відразу. А часто, багато речей роблять краще, ніж викладачі школи соціального танцю. Особливо якщо знаходять аналогію з тією технікою, що вже є від колишніх занять. Вчитель іноді доводиться тяжко. Потрібно доводити новачкам, що він теж хороший танцюрист, просто танцює в іншому стилі. Матеріал, засвоєння якого на уроках в першій і другій групі, можуть піти багато місяців, а то й роки. Досвідчені танцюристи навіть не вчать, а відразу "срисовывают" з одного - двох показів. І тут же починають "покращувати", пробувати варіанти, імпровізувати, доповнювати. Мені самому, особисто, доводилося бачити ситуацію. Коли серйозні танцюристи "проходять" двох річний курс уроків школи соціального танцю. Просто цікаво, як ви думаєте, скільки часу може знадобитися, на навчання? Ну, щоб навчитися добре танцювати соціальну латину? Так от - тривалість навчання: від трьох до шести годин. Може здатися, що третя група - це сама класна категорія початківців в школі. Виявляється - немає. Велика частина таких учнів залишає школу дуже швидко, вважаючи досвід знайомства з соціальними латиноамериканськими танцями, не більш ніж дивним непорозумінням. Дивним розвагою, не мають, за їхніми уявленнями ніякого відношення до уроків танців. У третій групі, для досвідчених танцюристів, випадково прибилися в школу соціальної латини, неймовірно складно придумати МОТИВАЦІЮ для навчання, занять і уроків. Танцювати на вечірках, хорошим майстрам просто неприємно. Вони не бачать тут партнерів гідного рівня, хочуть більшого і на набагато більшу здатні. Найчастіше їм дійсно нічого робити на уроках соціальних латиноамериканських танців. Ці заняття і цей танцювальний стиль не для них. Занадто дрібно виходить. Насправді дрібної виявляється не соціальна латина сама по собі. А той рівень викладання, той матеріал, що пропонується для навчання у більшості танцювальних шкіл.

      

 • ТАМ є стаття, розповідає про базову техніку в соціальному танці, сальса. Уроки для початківців, заняття для новачків.
 • Соціальна латина. Соціальні танці це такі танці, де танцюристи....
 • Яке взуття потрібна для занять соціальним танцем сальсою?
 • Історія виникнення, витоки бачати і танго. Можливий невеликий шок. Ми переживемо його разом з вами.
 • Ідеальна партнерка по знаку Зодіаку.
 • Кубинські фішки в касіно. Що таке бакунао - це елемент флірту і частина гри в сальси.
 • Соціальні танці та релігійні, культові. Релігійність і елементи культу на прикладі сальса касино.
 • Як навчитися танцювати сальсу будинку?
 • Чим відрізняються соціальні танці від народних, а ніж соціальні схожі на народні, що спільного між ними.
 • ВІДГУКИ. Як набираються групи з танців: уроки, заняття, навчання сальси і бачате.

       Прочитати відгуки чи залишити свій відгук, коментар по темі: групи з танців, навчання бачате і як навчитися танцювати сальсу., ви зможете на форумі. Нас цікавить ваш досвід, де і як можна навчитися танцювати соціальний танець сальса в Дніпропетровську або вивчити соціальний танець бачату в Дніпропетровську. Які школи соціальних танців ви вважаєте хорошими. Приймаються позитивні і негативні відгуки без модерації, за умови коректних формулювань.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010- 2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79- 32 или (063) 796-19- 32

  Рейтинг@Mail.ru