г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Що таке бакунао - це елемент стилістики в соціальному танці, сальса і приклад правильного флірту між танцюристами сальси.

Архив литературы Собрание видео

Що таке бакунао - це особливі характерні рухи, гра в сальси і флірт під час танцю.

     Багато хто погано собі уявляють, що таке бакунао. На заняттях новачків та уроки сальси для початківців нічого подібного не вчать. Це нормально і правильно. Не правильно те, що бакунао не вчать зазвичай і в більш старших групах з сальси касіно. В лінійних стилях сальси елів і нью йорк, бакунао застосовуються вкрай рідко - це не характерні елементи стилістики. Погано увязывающиеся з лінійними напрямками в сальси. Тут теж присутній елемент флірту і допустима гра в соціальному танці, однак. Для елея і нью йорка існують свої власні способи фліртувати і грати під час танцю. Європейські, а не кубинські. На них ми зупинятися сейтас не будемо, лише зазначимо, вони існують і бажано було б їх знати.

 • Де танцюють сальсу: клуби, кафе, фестивалі, вечірки і сальсотекі.
 • Кубинська сальса і народні кубинські танці.
 • Кубинські фішки в соціальних латиноамериканських танцях. Як виглядають бакунао, якщо ми дивимося з боку глядача танцю сальса.

       Я думаю, що ви вже мали можливість побачити як виглядає бакунао в сальсі касіно. Але, не могли зрозуміти побаченого. Нагадаю. Уявіть собі танцюючу соціальну латину пару танцюристів. Постаті змінюються зв'язками, обидва танцюристи впевнено ходять, все виглядає звично і буденно. Раптом відбувається щось несподіване. Партнер різко, помітно, навіть зухвало, як справжній волохатий орангутанг, намагається вхопити партнерку за промежину. Шльопнути її долонькою між ніг або "зарядити" їй ТУДИ ногою. Бррр. Який жах. Він що зовсім розумом скресла? Може бути у чоловіка погано з головою? Дівчина ледве встигає прикритися рукою або ухилитися від такої "витівки" під час танцю. Не треба поспішати з висновками. Ми тільки що бачили допустимий і бажаний елемент флірту, ігри під час сальса касино. Називається таке несподіване дію, характерна, чисто кубинська фішка спеціальним терміном: бакунао.

 • Запальна сальса.
 • Бачата танго. Клубна латина.
 • Насправді бакунао - це.

       насправді бакунао - це досить складний елемент стилістики і для того, щоб красиво, вчасно, доречно виконувати бакунао - треба спеціально вчитися. Всі майстри і просунуті танцюристи застосовують бакунао в сальсі касіно. При тому умови, що музика підходяща - є вставки афро. Або в ритмічному малюнку мелодії явно чути характерні афро ритми, акценти. Партнери вчаться робити бакунао, а дівчата повинні вміти "не пропустити". Для чого дівчина в танці може прикрити "те саме місце" долонькою, коліном або ухилитися від бакунао. Не можна вважати достатньою технікою тільки манеру прикриватися, хоча це теж допустимо. Більш красиво і правильно, для партнерки в касіно, вміти не тільки прикритися, "не пропустити", а швидко відповісти партнеру на бакунао. Відповідь дівчини на бакунао може бути виконаний в різній стилістичній манері і бути одним виразним жестом або маленьким гарним футворком. Манера стилістики відповіді на бакунао може бути витонченою, кокетливою, іронічною, глузливою, роблено обурилася, агресивною або атакуючої. Тільки цим списком стилістики можливі варіанти жіночого відповіді на бакунао в сальсі касіно не обмежується. Мені доводилося бачити дуже цікаві, абсолютно індивідуальні жіночі стилістичні рішення.

 • Малий бізнес - своя школа сальси, як відкрити і скільки можна заробити на своїй студії клубної латини. Бізнес план курсів з навчання танцеванию соціальних латинських танців.
 • Врахуйте, що правильне бакунао - це.

       Задля уникнення непорозумінь і дурних ситуацій під час соціального танцю сальса касино, врахуйте що. Правильне проведення, виконання елемента флірту в танці, бакунао, не передбачає торкання партнерки. А тим більше ляпанцю, поштовху або притискання руки (ноги, коліна, п'яти, ліктя, пальця, голови або якої-то іншої частини тіла) партнера до дівчини. Хоча, справедливості заради, уточню. Мені доводилося бачити самому, як визнані світові метри, роблять бакунао з дотиками або випадковими ляпанцями. Швидше за все - це незручність, невелика помилка. В принципі, якщо дівчина правильно реагує на бакунао, "не позіхає", то її торкнутися досить важко.

 • Чи можна схуднути від танців, худнуть від танцю.
 • Дівчина не повинна "боротися" з бакунао "тотальними" методами.

       Пропускати бакунао для дівчини - це погана "прикмета". Чому пропустити бакунао - це погана практика, ми поговоримо нижче. А поки звернемо жіноче увагу на те, що ходити під час танцю сальса касино з "рукою між ніг". Тобто постійно і тотально прикрившись, не даючи можливості партнера виконати бакунао - це ганебно і неприпустимо. Тримати "руку на готове", не розслабляти.... еее, увагу, бути пильною потрібно. А постійно закритою бути не можна. Більш того, правила флірту ігри в сальсі касіно передбачають для дівчини постійне влаштування провокацій. Партнера потрібно "викликати" на бакунао, провокувати його, дражнити, мовляв: "ти не зумієш потрапити, а я вся така відкрита".

  Не менее глупо выглядит, если девушка...

       Не менш смішно і безглуздо виглядає, якщо дівчина сама собі придумує бакунао, яких партнер не робив під час танцю і успішно закрыватся від уявних бакунао. Це ще гірше, ніж пропустити даний бакунао. Зі свого боку партнер в сальсі касіно, якщо він має досвід, імітує в рухах і дрібній моториці, початок підготовки до проведення бакунао. Сподіваючись, що дівчина "купиться" і "зробить холостий постріл". Це привід іронічно посміхнутися - жарт вийшла, вдалася, дівчина купилася на пустушку. Привід виконати переможний сольний футворк в стилі: танець святого Віта.

  Зачем делают бакунао в кубинском танце сальса касино и какие последствия влекут пропущенные девушкой бакунао.

       За легендою, має дотримуватися таке правило. Три і більше пропущених в танці бакунао, означають автоматичне згода дівчини на "близькість". Що таке близькість? Ну, це приблизно те ж саме, що подружній борг, тільки без штампа в паспорті і тільки один раз. За традицією вважається неприпустимим для партнера "заявляти вимоги про свої права". Дівчина сама вирішить, як краще вчинити. Насправді в європейській сальси касіно немає обов'язкової умови неодмінно дотримуватися "правило трьох бакунао". Якщо воно і дотримується, то тільки за взаємною згодою сторін і недалеко від танц підлоги. Після чого всі повертаються танцювати сальсу касіно. До речі, дуже добре, що "правило трьох бакунао"не має жорстко дотримуватися. Дівчата пропускають бакунао так часто, що партнери не змогли б протриматися й години на вечірці. Все ж бакунао - це елемент гри і флірту, кубинська фішка в сальсі касино і красива стилістика.

 • Як потрібно сприймати соціальні танці правильно і як ставитися до соціальних - це танці для бідних або щось інше, більш "кошерне"?
 • Як виглядає на вечірці соціальний танець бачата? ТАМ ви дізнаєтеся, як виглядає звичайна соціальна бачата.
 • ТАМ є стаття, що розповідає про базову техніку в соціальному танці, сальса.
 • Романтична, чуттєва і красива бачата - це парний соціальний танець у стилі клубної латини.
 • Соціальні танці та релігійні, культові. Релігійність і елементи культу на прикладі сальса касино.
 • Історія виникнення, витоки бачати і танго. Можливий невеликий шок. Ми переживемо його разом з вами.
 • Яке взуття потрібна для занять соціальним танцем сальсою?
 • Ідеальна партнерка по знаку Зодіаку.
 • Чим відрізняються соціальні танці від народних, а ніж соціальні схожі на народні, що спільного між ними.
 • Як навчитися танцювати сальсу будинку?
 • ВІДГУКИ. що таке бакунао - це.

       Прочитати відгуки чи залишити свій відгук, коментар по темі: що таке бакунао, бакунао це., ви зможете на форумі. Нас цікавить ваш досвід, де і як можна навчитися танцювати соціальний танець сальса в Дніпропетровську або вивчити соціальний танець бачату в Дніпропетровську. Які школи соціальних танців ви вважаєте хорошими. Приймаються позитивні і негативні відгуки без модерації, за умови коректних формулювань.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru