г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Історія бачати, виникнення бачати, витоки бачати.

Архив литературы Собрание видео

Історія виникнення соціального танцю, тісно пов'язаного з певною субкультурою - бачата, витоки бачати.
 • Соціальна латина. Соціальні танці це такі танці, де танцюристи....
 • Романтична, чуттєва і красива бачата - це парний соціальний танець у стилі клубної латини.
 •     Ми вже обговорювали раніше, що соціальні танці більшою мірою прив'язані не до народів і країн, а до культури домінуючою в певному соціальному шарі. Тобто до субкультури. Я поясню таку думку на прикладах. Наприклад: чуттєвий, романтичний, ніжний і відверто соціальний танець бачата. Спочатку, чуттєва бачата, має цілком конкретне історичне походження, пов'язане з цілком певною субкультурою. Клубна бачата - це танець моряків та портових повій: класичний приклад клубної латини. Добре, нехай не повій, а жінок певної поведінки які тусуються з моряками в портових шинках, тих же клубах. Прикрашають відпочинок моряків на островах біля берегів Латинської Америки. Сказати, що бачата - це танець повій заманюють клієнта, звичайно не можна. Це саме парний соціальний танець, зразок клубної латини, що одержав поширення в конкретній, дуже народної, середовищі. Серед ДУЖЕ простих і грубуватих, бідних, але музично обдарованих і веселих людей. Заробляють на життя важкою і небезпечною працею. При тому, що не представляють хороший, смачний, соковитий відпочинок без жінок, музики і танців. Свого роду відповідь на наявну соціальну заявку". Національність, паспорт і громадянство. Як і колір шкіри або "вихідна" базова культура танцюристів, тут не мали переважаючого (ах, які слова я знаю!) значення. Соціальна бачата ніколи не вважалася відверто "чорних" або негритянським танцем. Бачата легко засвоюється європейськими танцюристами, які знаходять у ній безліч посилань і аналогій" з сучасними бальними європейськими танцями з категорії "латина". Хоча музика бачати - це чисто латиноамериканська музика, при чому: калированная соплива, слізлива, слюнявая попса. Типу наших: "Руки в гору". Бачату можна танцювати під російську попсу. Не під всякий, проте багато мелодії підходять не тільки по ритму, а й за змістом пісень в дусі: "Я тебе любила, ти мене хотів, але обставини були сильніші за нас, пум-пум-пум-пам".

 • Бачата танго. Клубна латина.
 • Групи з танців - сальса і бачата."> В яку групу з танців треба ходити, щоб навчитися танцювати сальсу або бачату? Як правильно обрати СВОЮ групу. Цікаві спостереження за учнями ТАМ.
 • Чи можна схуднути від танців, худнуть від танцю.
 • Якщо комусь не подобається походження соціального танцю бачата.

       Рекомендую згадати про походження аргентинського танго. Аргентинське танго (а ще більше його похідну - мілонга) і сьогодні ми можемо зустріти в якості соціального танцю. Історичне походження аргентинського танго таке, що походження соціальної бачати може здатися дуже навіть пристойним. Спочатку, аргентинське танго було танцем двох чоловіків, суперників. Змагаються за серце жінки. Дама виступала в якості досвідченого глядача, головного призу змагань і арбітра танцювального конкурсу. Оцінювала якість виконання аргентинського танго двома мужиками. Дивилася чоловічу техніку, манеру танцювання, чоловічу стилістику, музикальність, почуття ритму, чоловічу харизму і вибирала собі чоловіка, але. Того чоловіка, від якого вона сьогодні візьме обумовлену суму грошей, оплату специфічних послуг, віддалено пов'язаних з подружнім обов'язком. Я сподіваюся, мені не потрібно висловлювати свою думку більш доступно? Альтернативою танцеванию аргентинського танго була інша версія визначення домінуючого самця в стаді". Не менш енергійна, цікава, видовищна, цікава й ще більш аргентинська: різанина на ножах. Сьогодні наші дівчата вибирають партнера по знаку Зодіаку, а аргентинки обирали своїх чоловіків за іншим, більш важливим для них критеріям. Я і зараз дотримуюся тієї точки зору, що нехай краще нормальні чоловіки багато танцюють, а не заливаються горілкою. Заодно і собі партнерку знайти зможуть, з гарною дівчиною познайомляться на соціальних танцях.

 • найкраща. Ідеальна партнерка по знаку Зодіаку. Поради: як вибрати і рекомендації: як знайти хорошу партнерку дивітьсяТАМ.
 • Як виглядає на вечірці соціальний танець бачата? ТАМ ви дізнаєтеся, як виглядає звичайна соціальна бачата.
 • Як потрібно сприймати соціальні танці правильно і як ставитися до соціальних - це танці для бідних або щось інше, більш "кошерне"?
 • Де танцюють сальсу: клуби, кафе, фестивалі, вечірки і сальсотекі.
 • ТАМ є стаття, що розповідає про базову техніку в соціальному танці, сальса.
 • Малий бізнес - своя школа сальси, як відкрити і скільки можна заробити на своїй студії клубної латини. Бізнес план курсів з навчання танцеванию соціальних латинських танців.
 • Яке взуття потрібна для занять соціальним танцем сальсою?
 • Ідеальна партнерка по знаку Зодіаку.
 • Як навчитися танцювати сальсу вдома?
 • ВІДГУКИ. Походження бачати, витоки бачати, історія бачати.

       Прочитати відгуки чи залишити свій відгук, коментар по темі: історія танцю бачата, соціального походження танцю бачата і витоки бачати., ви зможете на форумі. Нас цікавить ваш досвід, де і як можна навчитися танцювати соціальний танець сальса в Дніпропетровську або вивчити соціальний танець бачату в Дніпропетровську. Які школи соціальних танців ви вважаєте хорошими. Приймаються позитивні і негативні відгуки без модерації, за умови коректних формулювань.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru