г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Виведення плям. Жирові плями вивести

    Фотогалерея

Виведення плям. Жирові плями вивести

    Як вивести плями . Жирові плями від рослинної олії і тваринного масла звичайно розводять розчинниками: бензином, бензолом, скипидаром. Найбільш поширені чистий авіаційний бензин і рідка речовина — плямовиводжувач, що є в продажу. Ці розчинники вогненебезпечні, і їх треба зберігати в пляшечках з щільною пробкою. Виведення плям. Чистять так: протирають плями від країв до середини чистою, змоченому розчиннику ганчірочкою, підклавши під це місце вбираючий матеріал. Нерідко після того, як розчинник висохне, біля виведеної плями залишається «ореол». Тоді його також протирають ганчірочкою, змоченою в бензині— від місця розтьоку до швів.

    Як вивести плями. Свіжі, жирові плями перед чищенням рекомендується пропрасувати не дуже гарячим утюгом через 2—3 шари промокального паперу. Потім забруднене місце остаточно чистять бензином або плямовиводжувачем. Виведення плям. Для видалення старих жирових плям рекомендується користуватися бензиновим милом, яке виготовляється з 1—2 грамів доброго безбарвного мила і 10 грамів бензину. Пляму спочатку натирають бензиновим милом, після чого чистять бензином, як звичайно.

    Можна назвати і інші речовини для виведення жирових плям:
1. Чотирихлористий вуглець — 1 частина, ефір — 1 частина.
2. Ефір — 1 частина, скипидар — 4 частини.
3. Денатурований спирт — 500 частин, аміак — ЗО частин, бен¬зин — 7 частин.
4. Скипидар — 2 частини/аміак — 2 частини, денатурований спирт — 1 частина, ефір — 1 частина, мильний спирт — 1 частина.
Виведення плям. Всі операції по чищенню слід провадити при відчиненому вікні або кватирці чи на вулиці.
Як вивести плями. Плями від жиру на тканинах, які не перуть, можна вичистити так: нагрівають до високої температури картопляне борошно і густо посипають ним пляму, під яку кладуть білу чисту ганчірочку. Через 20—25 хвилин борошно струшують і заміняють новою порцією, теж нагрітою. Це повторюють доти, поки пляма не зникне, після чого борошно струшують, а одяг старанно вибивають і вичищають щіткою. Як вивести плями. Старі жирові плями на світлій шерстяній тканині можна почистити густою кашкою з розведеного у воді картопляного борошна, наклавши його на кілька годин на пляму. Виведення плям. Якщо на тканині залишилися сліди жиру, їх видаляють змоченим у бензині кусочком тканини, а потім витирають скоринкою черствого хліба. Якщо цими способами вивести плями не вдається, то для білих тканин застосовують суміш перекису водню і нашатирного спирту (по 1 чайній ложці на 1 склянку теплої води). Як вивести плями. Можна також використати сік з цибулі, яким кілька разів натирають плями, а потім перуть виріб у гарячій воді. Для пофарбованих шерстяних і шовкових тканин застосовують чистий скипидар, яким змочують ватку, протирають пляму, потім, якщо залишилися сліди, пляму протирають мильним розчином і змивають теплою водою. Виведення плям.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru