г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Плями від іржі

    Фотогалерея

Плями від іржі

    Як вивести плями. Плями від іржі. Для виведення таких плям застосовують органічні кислоти: щавлеву, лимонну, винну або суміш оцтової і щавелевої кислот. Залежно від інтенсивності плям беруть слабкий або міцний розчин кислоти (від 2 до 20 грамів на 1 склянку води). Кислоти треба розчиняти в емальованій, фарфоровій або глиняній посудині. В підігріту кислоту опускають на короткий час тканину з плямою, а потім старанно промивають водою. При промиванні до води треба додати трохи нашатирного спирту або питної соди. Якщо пляма відразу не зникне, тканину з плямою опускають у кислоту кілька разів. Іржу з пофарбованих речей видаляють пастою із суміші гліцерину, тертого мила (в однакових кількостях) і води. Цією пастою натирають пляму і залишають на добу. Потім річ перуть і прополіскують у воді. Для виведення плям від іржі з білих тканин добрим засобом розчин гідросульфіту (10—20 грамів на 1 склянку води). Його підігрівають до 60—70 градусів, опускають у нього тканину з плямою і потім промивають теплою водою. Для пофарбованих тканин гідросульфіт не рекомендується, бо він знебарвлює матеріал. Купити гідросульфіт можна в хімічних магазинах.

    Як вивести плями. Якщо пляма від іржі незначна, вивести її можна таким способом: соком лимона кілька разів змочують забруднене місце, потім прикладають до гарячої поверхні утюга або чайника (до неповного висихання), після чого промивають водою.

    Як вивести плями. Старі іржаві плями зникають після обробки міцним розчином винної кислоти або оцтової есенції (1 чайна ложка на півсклянки води )У підігрітий розчин кислоти на кілька хвилин опускають брудну частину одягу, а потім добре прополіскують водою. З інших способів можна рекомендувати такі: змочують тканину свіжовижатим лимонним соком, потім посипають невеликим шаром столової солі і залишають на 20 годин, після цього все змивають водою. Плями від іржі виводять розчином: води 16 частин, нашатирного спирту 1 частина або щавлевої кислоти 1 частина, лимонної кислоти 2% частини, води 8 частин. Плями змочують цим розчином і тримають над парою, після чого промивають спочатку мильною, потім чистою водою; після обробки тканину промивають теплою водою.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru