г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Плями від крові

    Фотогалерея

Плями від крові

    Як вивести плями. Плями кров'яні, якщо вони свіжі, можна вивести, промиваючи їх спочатку холодною водою, а потім теплим мильним розчином, плями від крові ні в якому разі не можна відмивати плями відразу гарячою водою, тоді їх дуже важко вивести. Білизну з плямами від крові необхідно перед ;: пранням на кілька годин замочити в холодній воді. Для виведення застарілих плям від крові їх спочатку протирають розведеним нашатирним ; спиртом, а потім розчином бури(1 чайна ложка на 1 склянку води), і після чого промивають теплою водою. Як вивести плями від крові. З тонких шовкових виробів плями найкраще видаляти картопляним крохмалем, замішаним на холодній воді в тісто. Крохмалем! вкривають поверхню плями і дають висохнути, після чого крохмальня струшують, а виріб перуть звичайним способом. Якщо виріб не прати, а від крохмалю залишилися сліди, їх протирають початку сухою, а потім вологою ганчірочкою і прасують.

    Як вивести плями. Плями від сечі на білих тканинах виводять розчином лимонної кислоти (1 частина кислоти на 10 частин води), а на кольорових —розчином оцту (1 частина оцту на 5 частин води). Пляму змочують розчином, залишають на 1 годину, після чого промивають водою.

    Як вивести плями. Плями від дьогтю і колісної мазі. На плями від дьогтю наносять суміш з однакових частин яєчного жовтка і скипидару. Через годину суху кірку знімають або зскрібають, промивають пляму гарячою водою. Жовтувату пляму, що залишається, очищають бензиновою магнезією і, нарешті, денатурованим спиртом. Як вивести плями. Для шерстяних тканин, якщо плями на них ще свіжі, застосовують дерев'яне масло. Тканину добре просочують маслом, після чого губкою промивають теплою водою з милом і прополіскують чистою водою. Як вивести плями. Застарілі плями від дьогтю треба добре просочити скипидаром, висушити і намазати очищеною содою або попелом, замішаними на воді у вигляді кашки. В міру висихання кашку, нанесену на пляму, слід зволожити кількома краплями води. Після такої оброб¬ки пляма звичайно зникає. Очищене місце змочують скипидаром і прасують гарячим утюгом через пропускний папір. Як вивести плями. Цим же способом можна знищувати сліди олійних фарб і смоли. Плями від колісної мазі на полотні виводять скипидаром. На шерстяній тканині такі плями змащують соняшниковою олією або коров'ячим маслом, потім намилюють, обтирають скипидаром і відмивають теплою водою. На шовку — намазують свіжим коров'ячим маслом, після чого промивають губкою, змоченою в теплій воді з милом, і прополіскують чистою водою.

    Як вивести плями. Плями від духів та одеколону. Щоб вивести ці плями з шовкового і шерстяного одягу, треба змочити забруднене місце винним спиртом або чистим гліцерином, а потім протерти ганчіркою, про¬соченою сірчаним ефіром або ацетоном. Плями з білих тканин виводять нашатирним спиртом, потім розчином гідросульфіту (4 грами на 200-грамову склянку води) і через 2—3 хвилини — розчином щавлевої кислоти (5 грамів на склянку води).

    Як вивести плями. Плями від дощу, вуличного пилу і бризок грязі. Для виведення таких плям з верхнього одягу треба висушений виріб спочатку старанно очистити від пилу сухою твердою щіткою, а потім протерти тією ж щіткою, але злегка змоченою теплою кип'яченою водою, або пропрасувати виріб через вологе полотно.

    Як вивести плями. Плями від дощу, вуличного пилу і бризок грязі. Для виведення таких плям з верхнього одягу треба висушений виріб спочатку старанно очистити від пилу сухою твердою щіткою, а потім протерти тією ж щіткою, але злегка змоченою теплою кип'яченою водою, або пропрасувати виріб через вологе полотно.

    Як вивести плями. Вапняні плями виводять так. Якщо пляма утворилася від сухої фарби, її легко видаляють сухою твердою щіткою. Якщо фарба була волога або волога потрапила після забруднення, то після виведення сухою щіткою основної маси бруду пляму змочують розчином столового оцту, після чого промивають водою і прасують через сухе полотно.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru