г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Розчин кладка цегли

    Фотогалерея

Розчин кладка цегли

    Спочатку трохи інформації, навіщо потрібен розчин для кладки цегли та яку роль відіграє розчин в кладці цегли. Перша важлива функція, яку виконує розчин в кладці цеглини – це вирівнювання. Зо допомогою розчину для кладки вирівнюються поверхні кожної цеглини, а якщо використовується не цегла, то розчин для кладки вирівнює будь-які нерівності каміння. З іншого боку, змінюючи товщину розчину для кладки ,в и можете виправити не зовсім правильно покладені ряди цегли за рахунок свідомого ухилу в наступних рядах. Зрозуміло, що робити це треба поступово, не можна робити шви між рядами надто товстими , грубими – не негарно виглядає та ще знижує загальну міцність кладки. Друга задача, яку вирішує розчин для кладки цегли - віз пов’язує між собою окремі цеглини ( каміння ) та перетворює кладку з цегли у загальну конструкцію, яка більш ефективно, ніж окреме каміння сприймає різні види завантажень . Особливо це доречно сказати про бокові навантаження , навантаження на скручування , навантаження на розтягнення та здвиг. Розчин для кладки цегли допомагає рівномірно розподілити навантаження на конструкцію. И третя важлива роль розчину для - закупорити щілини між цеглинами. Коли розчин кладки цегли затвердів, крізь неї вже не продуває вітер та не просякає волога.

    Що становить із себе розчин кладки цегли ? Розчин кладки цегли має поєднувати в собі три компонента : наповнювач ( пісок ), в’язке ( цемент ) , та воду. Ця суміш з трьох компонентів повинна мати властивість затвердіти після закінчення кладки та висихання розчину. Усі розчини для кладки цегли розділяють на прості розчини та складні розчини. Складні розчини ще називають змішаними розчинами для кладки цегли. Прості розчини бувають цементними розчинами, вапняними розчинами, та глиняними розчинами. Складні розчини ( змішані ) є ніби похідними від простих вапняних розчинів. Наприклад, цементно-вапняній розчин, цементно-глиняний розчин, та ін.. раніше ми вже згадували в якості наповнювача для розчинів кладки пісок. Але пісок , крім того , що буває дуже різним,і через це придатне для виготовлення різних розчинів для кладки, не є виключно можливий наповнювач для розчину кладки. В деяких випадках замість піску використовують інші матеріали : силікатний пил, дрібний шлак, дуже дрібна кам’яні крихти , мармуровий пил та таке інше. При цьому вид наповнювача може дуже сильно змінювати властивості розчину кладки. Розчин для кладки в залежності від наповнювача розчину стає більш легким ( шлак ) або більш важким ( силікатний пил ) , а тому і стає більш або менш зручним для виконання кладки цегли. Можливі ситуації , коли розчин для кладки незручний в роботі, але надає кладці особливі якості, наприклад, різко збільшує міцність кладки

    Марки розчинів для кладки цегли. Не слід плутати марку розчину для кладки цегли та марку цементу, який включено до складу цього розчину кладки. Марка цементу дійсно відіграє важливу роль при формуванні марки розчину для кладки, та марка розчину визначається не лише самим цім параметром. Якщо кратко перерахувати найбільш часто вживані марки розчинів для кладки , то слід обов’язково вказати наступні марки розчинів : М4, М10, М25, М50, М75, М100, М200, М300.При цьому марки розчинів для кладки цегли М4 та М 10 є особливими. Ці марки розчинів для кладки цегли є вапняними розчинами, та в якості в’яжучого тут виступає не цемент, а вапно. А ось усі інші марки розчинів для кладки цегли виготовляються за участю цементу в різних пропорціях.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru