г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Фото козирків

    Фотогалерея

Фото козирків

    Фото козирків. Ніхто не знімає їх, впавши від захоплення їх красою. Хоча саме про такий ефект мріє в глибині душі кожен коваль. Фото кованих козирків робляться не для сімейних альбомів - козирка не собачки і не кішечки. Фото кованих козирків потрібні нам в комерційних цілях. Для того що б ознайомити потенційного замовника з вашої кованої продукцією, з зокрема з кованими козирками, вам зручніше за все показати кований козирок на фото. Найкраще мати не одиничну фотографію, а цілий розділ, який так і називається «Ковані козирки фото». У цьому випадку ви вбиваєте відразу двох зайців. Рекламуєте свій кований козирок по фото і проводите візуалізацію малозрозумілого товару для замовника. Іншими словами, ковані козирки на фото у вашому альбомі повинні бути підібрані таким чином, що б потенційний замовник після перегляду фото кованих козирків: Захотів кований козирок мати у себе. Чітко зрозумів, що таке кований козирок насправді. Що стосується першого завдання. Але ж не факт що замовник взагалі хотів ставити ковані козирки. Він міг думати про зовсім інші конструкціях виконують аналогічну функцію. Тому в розділі фотоальбому: «Кований козирок фото» козирок необхідно показати:

     Як красиве і витончене виріб, який прикрасить його будинок. Додасть фасаду будинку відсутні штрихи. Зв'яже між собою віконні решітки та сходи. Показати кований козирок на фото, як полезнейшее технічне рішення. Пояснити, що установка кованого козирка дозволить зберегти вхідні двері і не допустити її псування. Кований дашок зробить малоймовірним виникнення слизьких поверхонь перед вхідними дверима. Показати кований козирок на фото як міцне, добротне виріб, який при належному догляді буде служити довго і довго виконувати всі свої функції. Як декоративні, так і технічні.

     Відносно другого завдання. Фото козирків допоможуть вам ще в одній проблемі. Всі виробники стикаються з проблемою. Замовник часто має абсолютно хибне уявлення про виріб, яке збирається замовити. Цілком можливо, що в дитинстві він бачив подібний виріб в мультфільмах про «Ну постривай» і там мультиплікатори зобразили його не зовсім точно з технічної точки зору. Можливо, герої мультфільмів падали на ковані козирки і реготали, а з вхідних дверей будинку при цьому вилітали мильні бульбашки. Все може бути. Чим швидше замовник позбутися від подібних ілюзій, тим краще і для нього і для вас. Допоможе вам обом саме зображення козирків у вашому фотоальбомі. Розділ: «Кований козирок фото». Не лінуйтеся фотографувати свої вироби. Банк ваших фотографій буде поступово збільшуватися і розділ: «Кований козирок фото» буде рости. Радуючи вас і ваших замовників.

     Тепер невеликий сеанс самореклами. Наше підприємство - ПП Колесник, виготовляє залізні козирки в Дніпропетровську вже багато років. ПП Колесник має власне виробництво і робить будь-які козирки з металу. У тому числі ПП Колесник робить і ковані козирки зі сталі. Про зварні козирки із заліза я вже писав вище. ПП Колесник не тільки виготовляє залізні козирки з металу, але й забезпечує доставку козирків до замовника, а так само і установку козирків зі сталі. Ми можемо встановити залізний козирок на зварювання, а можемо встановити козирок без застосування зварювання. Ми добре фарбуємо зварні козирки з металу. Забезпечуємо гарантійне обслуговування козирків, а так само при необхідності можемо виконати ремонт козирка зі сталі. Якщо ви хочете уточнити скільки коштує козирок, які розміри козирка вам потрібні, як замовити козирок і терміни виготовлення козирка в Дніпропетровську, то вам достатньо зв'язатися з нашим майстром з козирків - телефони вказані на сайті. Зверніть увагу на нашу підбірку фотографій - козирки фото. Приємного вам перегляду розділу фотогалереї: козирки фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru