г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн 

и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
Молитва від вроків і пристріту немовляти Святому Кіпріану, Святому Георгію Побідоносцю, Святому Миколаю Чудотворцю, Святому Спиридону, Святому Триміфунтському, святому Серафима Саровського. Мученикам Трифону, Воніфатію, Олександру Римському, Фелумену, Харлампія. Мученицям Параскевне, Татіані.

Архив литературы Собрание видео

Знайти молитву від вроків і пристріту немовляти.

    

 • Как правильно молиться Святой Ксении.
 • Молитви від вроків і пристріту немовляти у християн .

  Ви припускаєте , що вам загрожує шкода від вроків і пристріту немовляти? Природна реакція людини - захиститися. Гарного релігійної освіти ми , як правило не маємо , але інтуїція підказує , що подібні погрози можна відвести , поставити щит і як один з найпростіших варіантів використовувати якісь молитви від вроків і пристріту немовляти. Всі чули краєм вуха , що вони начебто повинні існувати , але ніхто не бачив. Логіка підказує , що якщо є проблема , то має бути молитва . У голові сучасної людини царює забавний коктейль з отруйної суміші найнесподіваніших релігійних інгредієнтів. Уявлення , хаотично насмикані у вигляді обривків абсолютно несумісних , переважно окультних , езотеричних і неоязичницьких ідей , мирно уживаються в окремо взятому розумі. Сам по собі термін : молитва , відразу асоціюється з християнством , а в наших місцевостях з Православ'ям. Так склалося історично , ми ж живемо на просторі постхристиянською цивілізації. Ключове слово тут - ПОСТ християнська . Тобто вже давно не християнська по суті , однак успадкувала деякі , здебільшого зовнішні атрибути та дещо які уявлення, які можна назвати - близько християнськими. До речі , саме по собі прийняття думки про дієвість вроків і пристріту немовляти , чуйний індикатор , що показує явно не християнську релігійність людини.

       Однак , виникає питання , чи можна , «по швидкому , без теорії богослов'я » скористатися якийсь християнською молитвою від вроків і пристріту немовляти? Як не дивно це може здатися на перший погляд , але можна. Незалежно від вашої конфесійної приналежності і сповідувані релігії , використовувати християнську молитву для захисту від вроків і пристріту немовляти ви не зможете із зовсім об'єктивних причин. У нас , християн , таких молитов просто немає. Припускаю в цьому місці деякий подив і частку сумніви у людини далекого від Православ'я , але можливо що заходив в наш храм. Свічку там поставити або просто подивитися. Християни , грунтуючись на « чітких однозначних роз'ясненнях з цього питання» , зроблених самим Ісусом Христом і Його Апостолами (а це для нас досить авторитетне джерело ) , заперечують існування вроків і пристріту немовляти , як магічних технологій здатних чинити хоч якийсь , хоч мізерне вплив (читай : нанести шкоду або принести користь ) на християнина.

       Зверніть увагу , заперечується неіснування магічних технологій , як таких. Або ефективність , дієвість звернення у світ духів , з неодмінною « зворотним зв'язком» , а вказується на наявність «принципово непробивною автоматичного захисту вищого рівня» , встановленої для християн , особисто самим Творцем реальності (читай: світу). Наявність такий «крутий даху » , робить абсурдним необхідність « дублювання абсолютного щита , за допомогою побутових саморобних пристроїв». Для наочного уявлення про користь молитви від вроків і пристріту немовляти наведу зрозумілий приклад. З точки зору християнина , як мінімум , нерозумно підпирати двері швейцарського сейфу зовні кухонних табуреткою . Для більшої надійності . Крім явного ідіотизму « додаткової міри обережності » , це говорить про те , що в надійність табуретки ви вірите , а в міцність швейцарської сталі товщиною 100 мм з найкращим у світі замком ви не вірите. З мого боку виникають сумніви в психічному здоров'ї громадянина . А саме питання про віру в порчу та вроки , погану енергію , карму , гороскоп - є простий ефективний критерій , який допоможе вам самому для себе зрозуміти , чи є особисто ви християнином чи ні. Носіння хрестика , установка свічок у храмі , ікона на стіні або факт хрещення в дитинстві - ніяким чином не роблять самі по собі вас християнином і не дають ніякого захисту . Якщо ви християнин , то чітко знаєте , що чаклунство і прокляття вам зашкодити не можуть ні за якої умови . Якщо сумніваєтеся , підозрюючи , що якийсь чаклун має сили більш дієві , здатні побороти Творця цього світу , то потрібно визначатися зі своєю релігійною приналежністю .

  Популярна сучасна версія : ефективна проста оптимізація захисту від вроків і пристріту немовляти.

  Чи можна поєднувати? Трошки там і маленько там , ну типу оптимізувати , взявши « найкраще» з усіх доступних джерел. Звичайно можна , нормальний коктейль. З уточненням , що така « половинчаста багатовекторна релігійна позиція» - це класичне язичництво (або політеїзм , не будемо сперечатися про терміни ) і ні хто не забороняє вам його добровільно сповідувати . Зауважте, « статус» оккультиста або езотерика , кришнаїта або необуддіста , шаманісти або рідновіра , абсолютно не виключає можливості для вас молитися Ісусу Христу з проханням про допомогу , якщо ви підозрюєте наявність пристріту немовляти , прокляття або вроків. Інша справа , що в християнстві ( просто навіть за абсолютною непотрібністю ) не існує формалізованої формули , магічною технології , тобто чіткої правильної молитви від пристріту немовляти і вроків , яку ви могли б механічно взяти і вимовити , як мантру , раз 157 з ранку і 9 раз ввечері. Звертайтеся неформально , по сімейному , адже Він наш Батько , а ми Його діти. Скаржтеся на чаклуна. Додаткова зручність такої нехристиянської позиції ще і в тому , що вона дозволяє вам вести « паралельні переговори » з усіма авторитетними для вас сторонами. Якими , в тому числі , можуть бути будь-які парфуми , язичницькі боги , вищі сили , Космос , Жива Всесвіт , Вселенський розум , християнські Святі , Князь світу цього - вибір широкий. По суті , вам важливий кінцевий результат. Не забудемо при тому багатстві вибору , витончену і точну фразу вельми гідного людини: « Якщо ти будеш достатньо довго вдивлятися в Безодню , то скоро Безодня почне вдивлятися в тебе». Це до питання про безпеку використання магічних технологій захисту від вроків і пристріту немовляти. Звернення в світ духів дійсно ніколи не залишається без відповіді.

  Старовинні молитви від вроків і пристріту немовляти у християнських Святих і в неканонічною християнській літературі .

  Для точності , як мені здається , потрібно додатково пояснити ще раз , докладніше , відповідь на питання: « чи є в християнстві старовинні молитви від вроків і пристріту немовляти» . У широкому сенсі , в християнстві взагалі , навіть в ортодоксальному , в церквах прямо пов'язаних з Стародавньої Церквою , заснованої за життя самим Христом , ми можемо зустріти такі молитви. Однак , авторство таких старовинних молитов , « справа темна ». Пробачте за частку гумору , не втримався . Якщо серйозно , то тут ми крокуємо в світ апокрифів , неканонічних текстів. Що це таке ? Часто асоціюють апокрифічну літературу з якимсь таємним знанням з « справжнім , прихованим езотеричним християнством ». На жаль . Тут більш підійшло б визначення апокрифічної літератури , як текстів написаних нехристиянами про християнство . Свого роду « фантазії на тему». Фантазії при цьому нічим не стримуються . Ви самі можете написати своє власне євангеліє або житіє Ісуса Христа. Сей працю автоматично поповнить ряди неканонічних текстів з цитатами старовинних молитов від вроків і пристріту немовляти. Більш того , у вас є всі шанси отримати масу фанатичних послідовників. Прикладів подібного можна навести безліч .

       Для нас важливо те , що до апокрифічної літературі , яка не має вероучительного значення , але представляє величезний історичний , науковий , моральний і етнографічний інтерес для фахівців дослідників , ставитися і величезний пласт старовинних текстів (і сучасних книг) , званих : Житія Святих . Ось тут ми знайдемо неймовірну кількість будь-яких старовинних молитов від вроків і пристріту немовляти , які тільки може уявити наша фантазія. Парадокс ? Абсолютно ні. Між життям Святого і його діяннями , подвигами , з одного боку і описом їх з іншого боку , завжди є помітна різниця. Житія написані людьми , часто не дуже точно , свідомо упереджено , з великою домішкою особистих поглядів автора, частіше всього що залишився невідомим. Тому житія читаються обережно , а їх зміст , в тому числі і сміливі ідеї авторів про старовинних молитвах від вроків і пристріту немовляти , перевіряється « на відповідність з першоджерелами ». В якості яких , розглядається Біблія і праці Отців Церкви. А тут сучасних або старовинних молитов від вроків і пристріту немовляти знайти не вдається.

  Звернення про захист від чаклунства і прокльони , молитви від пристріту немовляти і вроків до християнських Святим , Мученикам , мучениці і великомучеників .

  Чи є у нас можливість захиститися молитвою від чаклунства і прокльони , звернувшись до кого небудь з християнських Святих і мучеників ( великомучеників ) ? Прикладами тут можна вважати молитви від пристріту немовляти і вроків Святому Кіпріану , Святому Георгію Побідоносцю , Святому Миколаю Чудотворцю , Святому Спиридону , Святому Триміфунтському , святому Серафима Саровського . Мученикам Трифону , Воніфатію , Олександру Римському , Фелумену , Харлампія . Мученицям Параскевне , Татіані . З «технічною» точки зору , ні що не заважає вам звернутися з такою молитвою , розраховуючи на захист від чаклунства і прокляття. Однак , для людини декларує себе християнином , з моральної , навіть чисто людського боку , така молитва буде абсолютно неприйнятною , я б сказав - витончено мерзенної . Адже ви , незалежно від формальної формулювання вашого звернення , по суті повідомляєте , що за вашим щирим переконанням , не вірите в те, що було найважливішим справою їхнього життя і не бачите сенсу в муках , страждання і подвиг мученика. Однак , просите « поклопотатися » за себе перед Богом , віра в якого для вас - « справа сумнівна » , на відміну від віри у дієвість чаклунства і прокляття. На мій погляд , така позиція , як мінімум «дурно пахне». Для нехрістіанін , справа йде істотно простіше , моральних обмежень тут немає і бути не може. Для нього , молитва Святим - це просто , звичне звернення в світ духів , хоча можливо до « нетрадиційним адресами ». Звичайнісінька релігійна практика будь-якого езотерика , оккультиста , неоязичників.

  Нехристиянські молитви від вроків і пристріту немовляти. Татарські , мусульманські - іслам.

  Тепер про інших молитвах , ми назвемо їх обтічно , щоб нікого не образити - це нехристиянські молитви , з тієї ж тематики проблем : вроків і чаклунство і захист від цих « принад» . У деяких традиційних релігіях , наприклад в ісламі , практикуються такі молитви. Тому , знайти мусульманську молитву від пристріту немовляти і вроків , ви зможете. Не беруся судити про те , чого не знаю , я не фахівець з ісламу . Можливо , особливістю цієї релігії не є уявлення про існування для правовірного мусульманина захисту Аллаха від чаклунства і прокльонів . Але в даному випадку , це моя особиста допущення , зроблене швидше у вигляді дуже обережного припущення. Принаймні , якщо ми подивимося на статистику запитів близьких до тематики захисту від чаклунства і прокльонів , то мусульманські молитви від пристріту немовляти і вроків , запитуються в кілька разів частіше , ніж християнські взагалі і православні зокрема. Однак , не здивуюся , якщо роз'яснення з цього питання , отримане немає від рядового послідовника ісламу , від утвореного мусульманського муфтія , імама , буде піддавати сумніву дієвість таких молитов і « кошерність » їх використання правовірним мусульманином. Особисто мені таких роз'яснень зустрічати не доводилося , тому не буду займати певної позиції .

       Так звані татарські молитви від пристріту немовляти і вроків , можна сприймати не як особливі, етнічні варіанти захисту від чаклунства і прокльони , а розглядати варіантом мусульманських молитов в ісламі. За тієї умови , що людина татарської національності сповідує іслам і вважає себе правовірним мусульманином. У тих випадках , коли татарська молитва від пристріту немовляти і вроків , використовується , як захист від чаклунства або прокляття християнином татарської національності - це вже звичайні омани , віднесені до впливу окультизму або езотерики . Спеціального татарського християнства не існує , хоча омани такого роду побутують досить широко. Це міф. Мені хочеться вказати на чисто логічне міркування, що якщо ви не мусульманин і не проповідуєте іслам , то сумнівно , щоб такі варіанти захисту від чаклунства і прокльонів були для вас ефективною технологією «установки щита ».

  Езотеричні , неоязичницькі та окультні молитви від пристріту немовляти і вроків.

  Ми живемо в пост християнському суспільстві , головними , найбільш масовими релігіями за фактом , є езотерика і окультизм. Багато сказано про те , що більша частина населення мислить і думає в категоріях окультних релігійних уявлень . Гороскопи, карма , аура , Жива Планета , Розумний Космос , Вищі Сили , вроків , амулети , чаклунство , пристріт , обереги , прокльони - класичні категорії езотерики . Нехай навіть « пофарбованої » в неоязичницькі кольору. Характерна , досить цікава особливість , окультизму полягає в тому , що саме самі магічні технології: чаклунство , вроків і пристріт , часто виявляються основним предметом щирої віри. Більш того , як вказується багатьма дослідниками , сила віри в чаклунство , визначає ступінь дієвості того ж прокляття.

       Неоднократно отмечалось, что убежденные атеисты, практически не подвержены воздействию сглаза младенца и порчи, потому что абсолютно не верят в их существование. Тем не менее, специалисты по эзотерике и оккультизму, практикующие маги, колдуны, ведьмы, ведуньи и т.д. охотно используют с разной степенью эффективности магические технологии изменения реальности, стремясь воздействовать на людей исповедующих (может быть даже безотчетно) такую религию, как оккультизм. Поскольку популярными вариантами воздействия оказываются сглаз и порча, то естественно, что у эзотериков возникает практическая необходимость защиты от колдовства и проклятий. Теми же специалистами, предлагается широкий спектр способов закрыться, защититься, отвести неблагоприятное воздействие, поставив «самодельный щит». Упомянем обереги, талисманы, заклинания, ворожение, защитные обряды (те же бабушкины молитвы). Для темы нашего разговора будет интересно обратить внимание на то, что в условиях пост христианского общества (территорий бывших в прошлом христианскими), очень удобным способом проповеди своих взглядов, оказывается манипулирование терминами и представлениями. Оккультные обряды и эзотерические заклинания, являясь по сути условно защитным колдовством, деликатно именуются молитвами от сглаза младенца и порчи.

       Тут , як мені здається , для того щоб не помилятися схожістю термінів , було б коректніше , використовувати початкові назви таких щитів і магічних захистів . Наприклад , змову , приворот , відворот , шепталкі , мантри і так далі. Сюди , з деякою натяжкою ми віднесемо язичницькі обряди , ритуали , чаклунство . Але , чисто формально , все це теж можна вважати молитвами від вроків і пристріту немовляти. Питання не в термінології , а у вірі і тому адресату , до кого вони звернені . До яких силам апелюють . Псевдохристиянського « аранжування » не змінює суті . Будь змова , навіть включає згадки НЕ знеособленого незрозумілого бога , під яким кожен вільний розуміти зручне ім'я ( багато хто і до Сатани звертаються як до бога , ввічливо не уточнюючи для оточуючих непотрібні подробиці ) , а Ім'я Христа , все одно залишається чужим християнству інструментом магічною технології маніпулювання реальністю. Ті ж шаманські танці , тільки вид збоку і бубон зеленого кольору.

  Наші практичні дії по захисту від вроків і пристріту немовляти.

  Не буду давати оцінку в категоріях « добре і погано» , але розуміти , для себе це треба чітко . « Лівих стежок і контрабанди » тут немає. Та й не потрібна контрабанда . Якщо ви вірите в порчу , пристріт , прокляття і чаклунство , у те, що вам особисто це може шкодити , то ви явно не християнин . І у вас немає причин соромитися легально , відверто використовувати ті способи захисту , які характерні для ваших вірувань. І немає причин сумніватися в ефективності таких « нетрадиційних молитов » від вроків і пристріту немовляти. Як мінімум , тактичну сьогоднішню задачу ви цілком можете вирішити і вирішити дуже успішно. Християнин більш обмежений у коштах , йому важче , такі « тактичні успіхи і зручні технології » , миттєво ставлять жирний хрест на його стратегічної мети - спасіння душі . Для християнина між вірою в пристріт , порчу , чаклунство , прокляття і невір'ям у Христа ( читай: запереченням Його ) , автоматично ставиться « знак рівності» . Одне невідворотно і швидко випливає з іншого. Але вам - то втрачати нічого . Насправді до вас прийшла біда і робити щось потрібно . Тому можна звернутися до будь-якого акредитованого в вашому місті чаклуна , дипломованому чарівникові , яка знає бабусі або підпільної відунів в надцятому поколінні на сусідній вулиці. Вони там вже розберуться по вашій аурі і почистять потрібну чакру . Можливо, не дуже дорого. Не сподобається результат , можна відвідати ще деяка кількість фахівців вузького і широкого профілю. Там же ви знайдете широкий вибір найколоритніших молитов від вроків і пристріту немовляти , на будь-який смак і колір.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru