г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
Молитва від вроків і пристріту в торгівлі Святому Кіпріану , Святому Георгію Побідоносцю , Святому Миколаю Чудотворцю , Святому Спиридону , Святому Триміфунтському , святому Серафима Саровського . Мученикам Трифону , Воніфатію , Олександру Римському , Фелумену , Харлампія . Мученицям Параскевне , Татіані .

Архив литературы Собрание видео

Знайти молитву від вроків і пристріту в торгівлі

    

 • Як потрібно молитися вдома .
 • Как правильно молиться Святой Ксении Петербургской.
 • Молитви від вроків і пристріту в торгівлі у християн

       Ви припускаєте , що вам загрожує шкода від вроків і пристріту в торгівлі? Природна реакція людини - захиститися. Гарного релігійної освіти ми , як правило не маємо , але інтуїція підказує , що подібні погрози можна відвести , поставити щит і як один з найпростіших варіантів використовувати якісь молитви від вроків і пристріту в торгівлі . Всі чули краєм вуха , що вони начебто повинні існувати , але ніхто не бачив. Логіка підказує , що якщо є проблема , то має бути молитва . У голові сучасної людини царює забавний коктейль з отруйної суміші найнесподіваніших релігійних інгредієнтів. Уявлення , хаотично насмикані у вигляді обривків абсолютно несумісних , переважно окультних , езотеричних і неоязичницьких ідей , мирно уживаються в окремо взятому розумі. Сам по собі термін : молитва , відразу асоціюється з християнством , а в наших місцевостях з Православ'ям. Так склалося історично , ми ж живемо на просторі постхристиянською цивілізації. Ключове слово тут - ПОСТ християнська . Тобто вже давно не християнська по суті , однак успадкувала деякі , здебільшого зовнішні атрибути та дещо які уявлення, які можна назвати - близько християнськими. До речі , саме по собі прийняття думки про дієвість вроків і пристріту в торгівлі , чуйний індикатор , що показує явно не християнську релігійність людини.

       Однак , виникає питання , чи можна , «по швидкому , без теорії богослов'я » скористатися якийсь християнською молитвою від вроків і пристріту в торгівлі? Як не дивно це може здатися на перший погляд , але можна. Незалежно від вашої конфесійної приналежності і сповідувані релігії , використовувати християнську молитву для захисту від вроків і пристріту в торгівлі ви не зможете із зовсім об'єктивних причин. У нас , християн , таких молитов просто немає. Припускаю в цьому місці деякий подив і частку сумніви у людини далекого від Православ'я , але можливо що заходив в наш храм. Свічку там поставити або просто подивитися. Християни , грунтуючись на « чітких однозначних роз'ясненнях з цього питання» , зроблених самим Ісусом Христом і Його Апостолами (а це для нас досить авторитетне джерело ) , заперечують існування вроків і пристріту в торгівлі , як магічних технологій здатних чинити хоч якийсь , хоч мізерне вплив (читай : нанести шкоду або принести користь ) на християнина.

       верніть увагу , заперечується не існування магічних технологій , як таких. Або ефективність , дієвість звернення у світ духів , з неодмінною « зворотним зв'язком» , а вказується на наявність «принципово непробивною автоматичного захисту вищого рівня» , встановленої для християн , особисто самим Творцем реальності (читай: світу). Наявність такий «крутий даху » , робить абсурдним необхідність « дублювання абсолютного щита , за допомогою побутових саморобних пристроїв». Для наочного уявлення про користь молитви від вроків і пристріту в торгівлі наведу зрозумілий приклад. З точки зору християнина , як мінімум , нерозумно підпирати двері швейцарського сейфу зовні кухонних табуреткою . Для більшої надійності . Крім явного ідіотизму « додаткової міри обережності » , це говорить про те , що в надійність табуретки ви вірите , а в міцність швейцарської сталі товщиною 100 мм з найкращим у світі замком ви не вірите. З мого боку виникають сумніви в психічному здоров'ї громадянина . А саме питання про віру в порчу та вроки , погану енергію , карму , гороскоп - є простий ефективний критерій , який допоможе вам самому для себе зрозуміти , чи є особисто ви християнином чи ні. Носіння хрестика , установка свічок у храмі , ікона на стіні або факт хрещення в дитинстві - ніяким чином не роблять самі по собі вас християнином і не дають ніякого захисту . Якщо ви християнин , то чітко знаєте , що чаклунство і прокляття вам зашкодити не можуть ні за якої умови . Якщо сумніваєтеся , підозрюючи , що якийсь чаклун має сили більш дієві , здатні побороти Творця цього світу , то потрібно визначатися зі своєю релігійною приналежністю .

  Популярна сучасна версія : ефективна проста оптимізація захисту від вроків і пристріту в торгівлі .

       Чи можна поєднувати? Трошки там і маленько там , ну типу оптимізувати , взявши « найкраще» з усіх доступних джерел. Звичайно можна , нормальний коктейль. З уточненням , що така « половинчаста багатовекторна релігійна позиція» - це класичне язичництво (або політеїзм , не будемо сперечатися про терміни ) і ні хто не забороняє вам його добровільно сповідувати . Зауважте, « статус» оккультиста або езотерика , кришнаїта або необуддіста , шаманісти або рідновіра , абсолютно не виключає можливості для вас молитися Ісусу Христу з проханням про допомогу , якщо ви підозрюєте наявність пристріту в торгівлі , прокляття або вроків. Інша справа , що в християнстві ( просто навіть за абсолютною непотрібністю ) не існує формалізованої формули , магічною технології , тобто чіткої правильної молитви від пристріту в торгівлі і вроків , яку ви могли б механічно взяти і вимовити , як мантру , раз 157 з ранку і 9 раз ввечері. Звертайтеся неформально , по сімейному , адже Він наш Батько , а ми Його діти. Скаржтеся на чаклуна. Додаткова зручність такої нехристиянської позиції ще і в тому , що вона дозволяє вам вести « паралельні переговори » з усіма авторитетними для вас сторонами. Якими , в тому числі , можуть бути будь-які парфуми , язичницькі боги , вищі сили , Космос , Жива Всесвіт , Вселенський розум , християнські Святі , Князь світу цього - вибір широкий. По суті , вам важливий кінцевий результат. Не забудемо при тому багатстві вибору , витончену і точну фразу вельми гідного людини: « Якщо ти будеш достатньо довго вдивлятися в Безодню , то скоро Безодня почне вдивлятися в тебе». Це до питання про безпеку використання магічних технологій захисту від вроків і пристріту в торгівлі . Звернення в світ духів дійсно ніколи не залишається без відповіді.

  Старовинні молитви від вроків і пристріту в торгівлі у християнських Святих і в неканонічною християнській літературі .

  Для точності , як мені здається , потрібно додатково пояснити ще раз , докладніше , відповідь на питання: « чи є в християнстві старовинні молитви від вроків і пристріту в торгівлі» . У широкому сенсі , в християнстві взагалі , навіть в ортодоксальному , в церквах прямо пов'язаних з Стародавньої Церквою , заснованої за життя самим Христом , ми можемо зустріти такі молитви. Однак , авторство таких старовинних молитов , « справа темна ». Пробачте за частку гумору , не втримався . Якщо серйозно , то тут ми крокуємо в світ апокрифів , неканонічних текстів. Що це таке ? Часто асоціюють апокрифічну літературу з якимсь таємним знанням з « справжнім , прихованим езотеричним християнством ». На жаль . Тут більш підійшло б визначення апокрифічної літератури , як текстів написаних нехристиянами про християнство . Свого роду « фантазії на тему». Фантазії при цьому нічим не стримуються . Ви самі можете написати своє власне євангеліє або житіє Ісуса Христа. Сей працю автоматично поповнить ряди неканонічних текстів з цитатами старовинних молитов від вроків і пристріту в торгівлі . Більш того , у вас є всі шанси отримати масу фанатичних послідовників. Прикладів подібного можна навести безліч .

       Для нас важливо те , що до апокрифічної літературі , яка не має вероучительного значення , але представляє величезний історичний , науковий , моральний і етнографічний інтерес для фахівців дослідників , ставитися і величезний пласт старовинних текстів (і сучасних книг) , званих : Житія Святих . Ось тут ми знайдемо неймовірну кількість будь-яких старовинних молитов від вроків і пристріту в торгівлі , які тільки може уявити наша фантазія. Парадокс ? Абсолютно ні. Між життям Святого і його діяннями , подвигами , з одного боку і описом їх з іншого боку , завжди є помітна різниця. Житія написані людьми , часто не дуже точно , свідомо упереджено , з великою домішкою особистих поглядів автора, частіше всього що залишився невідомим. Тому житія читаються обережно , а їх зміст , в тому числі і сміливі ідеї авторів про старовинних молитвах від вроків і пристріту в торгівлі , перевіряється « на відповідність з першоджерелами ». В якості яких , розглядається Біблія і праці Отців Церкви. А тут сучасних або старовинних молитов від вроків і пристріту в торгівлі знайти не вдається.

  Звернення про захист від чаклунства і прокльони , молитви від пристріту в торгівлі і вроків до християнських Святим , Мученикам , мучениці і великомучеників .

  Чи є у нас можливість захиститися молитвою від чаклунства і прокльони , звернувшись до кого небудь з християнських Святих і мучеників ( великомучеників ) ? Прикладами тут можна вважати молитви від пристріту в торгівлі і вроків Святому Кіпріану , Святому Георгію Побідоносцю , Святому Миколаю Чудотворцю , Святому Спиридону , Святому Триміфунтському , святому Серафима Саровського . Мученикам Трифону , Воніфатію , Олександру Римському , Фелумену , Харлампія . Мученицям Параскевне , Татіані . З «технічною» точки зору , ні що не заважає вам звернутися з такою молитвою , розраховуючи на захист від чаклунства і прокляття. Однак , для людини декларує себе християнином , з моральної , навіть чисто людського боку , така молитва буде абсолютно неприйнятною , я б сказав - витончено мерзенної . Адже ви , незалежно від формальної формулювання вашого звернення , по суті повідомляєте , що за вашим щирим переконанням , не вірите в те, що було найважливішим справою їхнього життя і не бачите сенсу в муках , страждання і подвиг мученика. Однак , просите « поклопотатися » за себе перед Богом , віра в якого для вас - « справа сумнівна » , на відміну від віри у дієвість чаклунства і прокляття. На мій погляд , така позиція , як мінімум «дурно пахне». Для нехрістіанін , справа йде істотно простіше , моральних обмежень тут немає і бути не може. Для нього , молитва Святим - це просто , звичне звернення в світ духів , хоча можливо до « нетрадиційним адресами ». Звичайнісінька релігійна практика будь-якого езотерика , оккультиста , неоязичників.

  Так звані татарські молитви від пристріту в торгівлі і вроків , можна сприймати не як особливі, етнічні варіанти захисту від чаклунства і прокльони , а розглядати варіантом мусульманських молитов в ісламі. За тієї умови , що людина татарської національності сповідує іслам і вважає себе правовірним мусульманином. У тих випадках , коли татарська молитва від пристріту в торгівлі і вроків , використовується , як захист від чаклунства або прокляття християнином татарської національності - це вже звичайні омани , віднесені до впливу окультизму або езотерики . Спеціального татарського християнства не існує , хоча омани такого роду побутують досить широко. Це міф. Мені хочеться вказати на чисто логічне міркування, що якщо ви не мусульманин і не проповідуєте іслам , то сумнівно , щоб такі варіанти захисту від чаклунства і прокльонів були для вас ефективною технологією «установки щита ».

       Так звані татарські молитви від пристріту в торгівлі і вроків , можна сприймати не як особливі, етнічні варіанти захисту від чаклунства і прокльони , а розглядати варіантом мусульманських молитов в ісламі. За тієї умови , що людина татарської національності сповідує іслам і вважає себе правовірним мусульманином. У тих випадках , коли татарська молитва від пристріту в торгівлі і вроків , використовується , як захист від чаклунства або прокляття християнином татарської національності - це вже звичайні омани , віднесені до впливу окультизму або езотерики . Спеціального татарського християнства не існує , хоча омани такого роду побутують досить широко. Це міф. Мені хочеться вказати на чисто логічне міркування, що якщо ви не мусульманин і не проповідуєте іслам , то сумнівно , щоб такі варіанти захисту від чаклунства і прокльонів були для вас ефективною технологією «установки щита ».

  Езотеричні , неоязичницькі та окультні молитви від пристріту в торгівлі і вроків.

  Ми живемо в пост християнському суспільстві , головними , найбільш масовими релігіями за фактом , є езотерика і окультизм. Багато сказано про те , що більша частина населення мислить і думає в категоріях окультних релігійних уявлень . Гороскопи, карма , аура , Жива Планета , Розумний Космос , Вищі Сили , вроків , амулети , чаклунство , пристріт , обереги , прокльони - класичні категорії езотерики . Нехай навіть « пофарбованої » в неоязичницькі кольору. Характерна , досить цікава особливість , окультизму полягає в тому , що саме самі магічні технології: чаклунство , вроків і пристріт , часто виявляються основним предметом щирої віри. Більш того , як вказується багатьма дослідниками , сила віри в чаклунство , визначає ступінь дієвості того ж прокляття.

      

  Неодноразово зазначалося , що переконані атеїсти , практично не схильні до дії пристріту в торгівлі і вроків , тому що абсолютно не вірять в їх існування . Тим не менш, фахівці з езотерики та окультизму , практикуючі маги , чаклуни , відьми , ведуньі і т.д. охоче використовують з різним ступенем ефективності магічні технології зміни реальності , прагнучи впливати на людей сповідують ( може бути навіть несвідомо ) таку релігію , як окультизм. Оскільки популярними варіантами впливу виявляються пристріт і вроків , то природно , що у езотериків виникає практична необхідність захисту від чаклунства і прокльонів . Тими ж фахівцями , пропонується широкий спектр способів закритися , захиститися , відвести несприятливий вплив , поставивши « саморобний щит» . Згадаємо обереги , талісмани , заклинання , ворожіння, захисні обряди (ті ж бабусині молитви) . Для теми нашої розмови буде цікаво звернути увагу на те , що в умовах пост християнського суспільства ( територій колишніх минулого християнськими ) , дуже зручним способом проповіді своїх поглядів , виявляється маніпулювання термінами і уявленнями. Окультні обряди і езотеричні заклинання , будучи по суті умовно захисним чаклунством , делікатно іменуються молитвами від пристріту в торгівлі і вроків.

       Тут , як мені здається , для того щоб не помилятися схожістю термінів , було б коректніше , використовувати початкові назви таких щитів і магічних захистів . Наприклад , змову , приворот , відворот , шепталкі , мантри і так далі. Сюди , з деякою натяжкою ми віднесемо язичницькі обряди , ритуали , чаклунство . Але , чисто формально , все це теж можна вважати молитвами від вроків і пристріту в торгівлі . Питання не в термінології , а у вірі і тому адресату , до кого вони звернені . До яких силам апелюють . Псевдохристиянського « аранжування » не змінює суті . Будь змова , навіть включає згадки НЕ знеособленого незрозумілого бога , під яким кожен вільний розуміти зручне ім'я ( багато хто і до Сатани звертаються як до бога , ввічливо не уточнюючи для оточуючих непотрібні подробиці ) , а Ім'я Христа , все одно залишається чужим християнству інструментом магічною технології маніпулювання реальністю. Ті ж шаманські танці , тільки вид збоку і бубон зеленого кольору.

 • Как Православная церковь относится к приметам.
 • Как снять порчу в церкви. Снятие порчи в церкви.
 • Как избавиться от навязчивых мыслей, что об этом говорит церковь?.
 • Как правильно ходить в церковь.
 • Что такое церковь.
 • Если снится церковь, к чему это.
 • Церковь - это мафия.
 • Церковь - это магия.
 • Церковь - это власть.
 • Церковь - это корабль.
 • Церковь - это не собрание святых, а толпа кающихся грешников.
 • Наші практичні дії по захисту від вроків і пристріту в торгівлі .

  Не буду давати оцінку в категоріях « добре і погано» , але розуміти , для себе це треба чітко . « Лівих стежок і контрабанди » тут немає. Та й не потрібна контрабанда . Якщо ви вірите в порчу , пристріт , прокляття і чаклунство , у те, що вам особисто це може шкодити , то ви явно не християнин . І у вас немає причин соромитися легально , відверто використовувати ті способи захисту , які характерні для ваших вірувань. І немає причин сумніватися в ефективності таких « нетрадиційних молитов » від вроків і пристріту в торгівлі . Як мінімум , тактичну сьогоднішню задачу ви цілком можете вирішити і вирішити дуже успішно. Християнин більш обмежений у коштах , йому важче , такі « тактичні успіхи і зручні технології » , миттєво ставлять жирний хрест на його стратегічної мети - спасіння душі . Для християнина між вірою в пристріт , порчу , чаклунство , прокляття і невір'ям у Христа ( читай: запереченням Його ) , автоматично ставиться « знак рівності» . Одне невідворотно і швидко випливає з іншого. Але вам - то втрачати нічого . Насправді до вас прийшла біда і робити щось потрібно . Тому можна звернутися до будь-якого акредитованого в вашому місті чаклуна , дипломованому чарівникові , яка знає бабусі або підпільної відунів в надцятому поколінні на сусідній вулиці. Вони там вже розберуться по вашій аурі і почистять потрібну чакру . Можливо, не дуже дорого. Не сподобається результат , можна відвідати ще деяка кількість фахівців вузького і широкого профілю. Там же ви знайдете широкий вибір найколоритніших молитов від вроків і пристріту в торгівлі , на будь-який смак і колір.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru