г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Консультация мастера
Молитва від вроків, від пристріту, від чаклунства, від прокльонів. Молитва від вроків, від пристріту, від чаклунства, від прокльонів. Prayer from corruption, from the evil eye, witchcraft, curses.

Архив литературы Собрание видео

Молитва від від вроків, від пристріту, від чаклунства, від прокльонів.

    

 • Молитва от колдовства Киприану и Иустине.
 • Молитва от колдовства Святому Михаилу.
 • Православная молитва от колдовства: псалом 3.
 • Православная молитва от колдовства: псалом 139.
 • Навіщо потрібна молитва від псування , пристріту , чаклунства або прокляття.

  Отже , якщо я правильно розумію мета вашого візиту на наш сайт , ви хочете знайти в інтернеті ефективну справжню , реально діючу молитву від псування. Чи існують такі молитви , де їх можна знайти і як правильно користуватися , для того щоб зняти порчу або захиститися від неї. Питання , сам по собі цікавий і гідний більш докладного розгляду. Насамперед , як не дивно , підбираючи будь-яку молитву , в тому числі і від псування , пристріту , чаклунства , прокляття , я б радив вам спочатку розібратися з самим собою. У тому сенсі , щоб визначитися - яку релігію насправді ( чи не декларативно ) ви сповідуєте . А в ширшому сенсі , відповісти самому собі на питання: «у що ж я вірю на практиці». Це логічна, коректна , абсолютно грамотна « постановка завдання» , якщо ми хочемо знайти технологію. Адже саме технологію ви хочете зараз знайти . Припускаючи , здогадуючись (або будучи абсолютно впевненим ) в тому , що відчуваєте якесь вплив на себе , виходить за межі звичних фізичних рамок оголошених атеїзмом . Як мінімум , в існування і можливість такого впливу на себе « з боку » , ви вірите. Тепер вам потрібен інструмент (щит , захист) , в даному випадку це молитва , за допомогою якого ви сподіваєтеся припинити несприятливий вплив , в нашому випадку - псування або пристріт.

 • Порча в подушке.
 • Як працює технологія захисту і молитви з точки зору світської людини .

  Чисто технологічний підхід, що має право на існування , реальність та ефективність якого заперечувати я б не став. Але додав би , для ясності , що технологія тут проглядається досить специфічного характеру і називається магічною . Тобто , захист від псування у нас виходить саме магічна і ніяка інша . Саме по собі це не добре і не погано , інструмент нейтральний, проте його використання може принести користь чи шкоду. Для більшості релігій і численних вірувань , які ми відносимо до широкого загальному поняттю : окультизм , язичництво або езотерика , магічні маніпуляції не тільки « не забороняються » , а є самими звичними , природними для практикуючого адепта , інструментами впливу на реальність.

 • Предать анафеме - значение фразеологизма.
 • Розумна обережність у поводженні з молитвами від псування.

  Більше того , часто самі магічні технології ( чаклунство , пристріт, псування , прокляття ) і є головним , по суті єдиним предметом найщирішої глибинної , навіть шаленої віри. Багато дослідників відзначають , що саме ступінь вашої « переконаності » в реальності псування , « задає » сама по собі «силу» цьому впливу на вас. Говорячи про можливість « легально » скористатися якоїсь « молитвою від псування і пристріту » , як дієвим інструментом з арсеналу езотерики або окультизму , не забуватимемо про те, що особисто Ви , можливо і не є адептом , який вміє зважити всі фактори , врахувати ризики і знайти правильну точку програми « інструменту» опинився у Ваших руках. Якщо ви неофіт , треба проявити розумну обережність .

 • Православные молитвы от приворота.
 • Чому саме молитва ?

  Термін молитва , на чисто побутовому рівні , у свідомості «нашого » людини майже автоматично пов'язується з християнством. Хоча , насправді , молитовна практика , в сенсі звернення до богів , вищим силам , духам , Вчителям , гуру , Абсолюту , Космосу і т.д. існує практично в усіх традиційних і « молодих» релігіях. « Прив'язка до християнства » - чисто психологічний «момент » , пов'язаний з вашим вихованням , освітою , колом спілкування , особистими смаками. За великим рахунком , ви можете молитися кому завгодно , не Богу , а дияволу і будете почуті ( не сумнівайтеся ) . З точки зору технології , вас цікавитиме тільки ефективність молитви від псування. Принаймні , в тому випадку , якщо ви не християнин .

  Які правильні і неправильні молитви вибирати , захищаючись від пристріту , чаклунства або прокляття ? .

  Так от , кажучи про ефективність , користь молитви від псування. І що не менш , а може більш важливо , піклуючись про не нанесення собі додаткового реальної шкоди в результаті маніпуляцій з застосуванням магічною технології захисту від пристріту , чаклунства , прокляття , псування корисно буде розділити існуючі способи , на «свої і чужі ». Виходячи з того , що « свої» теоретично менш небезпечні у використанні , а « чужі» апріорно є « чорним ящиком» . Спосіб роботи якого , вам невідомий , механізм незрозумілий , а наслідки не можуть прогнозуватися . Саме тому , я і пропонував вам розібратися більш відверто зі своїми релігійними поглядами. Як наслідок , розумно буде звернутися за молитвою від псування і пристріту до « вузькому авторитетного фахівця » у вашій області. Для деяких релігій це може бути священнослужитель , для інших Учитель , для третіх чаклун , знахар , шаман , відун . Заради власної безпеки важливо не намагатися скористатися « чужим» магічним інструментарієм . Заздалегідь можна сказати , що нічого хорошого від такої « молитви від псування » ви не отримаєте. Швидше навпаки , збільшите положення , додавши нові проблеми до вже існуючих у вас .

  Молитви від псування у християн .

  Чи можна , «по швидкому , без теорії » скористатися якийсь християнською молитвою від псування і пристріту ? Як не дивно це може здатися на перший погляд , але можна. Незалежно від вашої конфесійної приналежності і сповідувані релігії , використовувати християнську молитву для захисту від чаклунства , прокляття ви не зможете із зовсім об'єктивних причин. Християни , грунтуючись на « чітких однозначних роз'ясненнях з цього питання» , зроблених самим Ісусом Христом і Його Апостолами (а це досить авторитетне джерело ) , заперечують існування чаклунства , псування , пристріту , прокляття , як магічних технологій здатних вплинути (читай : нанести шкоду або принести користь ) на християнина.

 • Церковь - это магия.
 • Церковь - это мы.
 • Как избавиться от навязчивых мыслей, что об этом говорит церковь?.
 • Башнеобразный храм - это.
 • Зверніть увагу , заперечується неіснування магічних технологій , як таких. Або ефективність , дієвість звернення у світ духів , з неодмінною « зворотним зв'язком» , а вказується на наявність «принципово непробивною автоматичного захисту вищого рівня» , встановленої для християн , особисто самим Творцем реальності (читай: світу). Наявність такий «крутий даху » , робить абсурдним необхідність « дублювання абсолютного щита , за допомогою побутових саморобних пристроїв». А саме питання про віру в порчу та вроки , погану енергію , карму , гороскоп - є дивно чуйний « індикатор » того, чи є особисто ви християнином чи ні. Носіння хрестика , установка свічок у храмі , ікона на стіні або факт хрещення в дитинстві - ніяким чином не роблять самі по собі вас християнином і не дають ніякого захисту .

  Оптимізація і деякі небезпеки .

  Чи можна поєднувати? Трошки там і маленько там , ну типу оптимізувати , взявши « найкраще» з усіх доступних джерел. Звичайно можна , нормальний коктейль. З уточненням , що така « половинчаста багатовекторна релігійна позиція» - це класичне язичництво (або політеїзм , не будемо сперечатися про терміни ) і ні хто не забороняє вам його добровільно сповідувати . Зауважте, « статус» оккультиста або езотерика , кришнаїта або необуддіста , шаманісти або рідновіра , абсолютно не виключає можливості для вас молитися Ісусу Христу з проханням про допомогу , якщо ви підозрюєте наявність пристріту , прокляття або псування. Інша справа , що в християнстві ( просто навіть за абсолютною непотрібністю ) не існує формалізованої формули , магічною технології , тобто чіткої правильної молитви від пристріту і псування , яку ви могли б механічно взяти і вимовити , як мантру , раз 156 з ранку і 8 разів ввечері. Звертайтеся неформально , по сімейному , адже Він наш Батько , а ми Його діти. Скаржтеся на чаклуна. Додаткова зручність такої нехристиянської позиції ще і в тому , що вона дозволяє вам вести « паралельні переговори » з усіма авторитетними для вас сторонами. Якими , в тому числі , можуть бути будь-які парфуми , язичницькі боги , вищі сили , Космос , Жива Всесвіт , Вселенський розум , християнські Святі , Князь світу цього - вибір широкий. По суті , вам важливий кінцевий результат. Не забудемо при тому багатстві вибору , витончену і точну фразу вельми гідного людини: « Якщо ти будеш достатньо довго вдивлятися в Безодню , то скоро Безодня почне вдивлятися в тебе». Це до питання про безпеку використання магічних технологій захисту від пристріту і псування. Звернення в світ духів дійсно ніколи не залишається без відповіді.

  Молитви від псування , пристріту , чаклунства і прокльони у християнських Святих і в неканонічною літературі .

  Для точності , як мені здається , потрібно додатково пояснити ще раз , докладніше , відповідь на питання: « чи є в християнстві молитви від пристріту , псування , чаклунства і прокльони ». У широкому сенсі , в християнстві взагалі , навіть в ортодоксальному , в церквах прямо пов'язаних з Стародавньої Церквою , заснованої за життя самим Христом , ми можемо зустріти такі молитви. Однак , авторство таких молитов , « справа темна ». Пробачте за частку гумору , не втримався . Якщо серйозно , то тут ми крокуємо в світ апокрифів , неканонічних текстів. Що це таке ? Часто асоціюють апокрифічну літературу з якимсь таємним знанням з « справжнім , прихованим езотеричним християнством ». На жаль . Тут більш підійшло б визначення апокрифічної літератури , як текстів написаних нехристиянами про християнство . Свого роду « фантазії на тему». Фантазії при цьому нічим не стримуються . Ви самі можете написати своє власне євангеліє або житіє Ісуса Христа. Сей працю автоматично поповнить ряди неканонічних текстів. Більш того , у вас є всі шанси отримати масу послідовників.

       Для нас важно то, что к апокрифической литературе, не имеющей вероучительного значения, но представляющей громадный исторический, научный, нравственный и этнографический интерес для специалистов исследователей, относиться и огромный пласт текстов (книг), называемых: Жития Святых. Вот здесь мы найдем невероятное количество любых молитв от сглаза, порчи, колдовства и всех проклятий, какие только может вообразить наша фантазия. Парадокс? Совершенно нет. Между жизнью Святого и его деяниями, подвигами, с одной стороны и описанием их с другой стороны, всегда есть заметная разница. Жития написаны людьми, часто не слишком точно, заведомо предвзято, с большой примесью личных взглядов автора, чаще всего оставшегося неизвестным. Поэтому жития читаются осторожно, а их содержание, в том числе и смелые идеи авторов о порче, сглазе, проверяется «на соответствие с первоисточниками». В качестве которых, рассматривается Библия и труды Отцов Церкви. А здесь молитв от порчи, сглаза, колдовства и проклятий найти не удается.

  Нехристианские молитвы от сглаза, заговоры от колдовства, обряды от проклятий и ритуалы от порчи.

       Теперь о других молитвах, мы назовем их обтекаемо, чтобы никого не обидеть – это нехристианские молитвы, по той же тематике проблем: сглаз, порча, проклятие, колдовство и защита от этих «прелестей». Здесь, как мне кажется, для того чтобы не заблуждаться схожестью терминов, было бы корректнее, использовать изначальные названия таких щитов и магических защит. Например, заговор, приворот, отворот, шепталки, мантры и так далее. Сюда, с некоторой натяжкой мы отнесем языческие обряды, ритуалы, колдовство. Но, чисто формально, все это тоже можно считать молитвами. Вопрос не в терминологии, а в вере и тому адресату, к кому они обращены. К каким силам аппелируют. Псевдохристианская «аранжировка» не меняет сути. Любой заговор, даже включающий упоминания не обезличенного непонятного бога, под которым каждый волен понимать удобное имя (многие и к Сатане обращаются как к богу, вежливо не уточняя для окружающих ненужные подробности), а Имя Христа, все равно остается чуждым христианству инструментом магической технологии манипулирования реальностью. Те же шаманские пляски, только вид сбоку и бубен зеленого цвета.

 • Как горит церковная свеча.
 • Для нас важливо те , що до апокрифічної літературі , яка не має вероучительного значення , але представляє величезний історичний , науковий , моральний і етнографічний інтерес для фахівців дослідників , ставитися і величезний пласт текстів (книг ) , званих : Житія Святих . Ось тут ми знайдемо неймовірну кількість будь-яких молитов від пристріту , псування , чаклунства і всіх прокльонів , які тільки може уявити наша фантазія. Парадокс ? Абсолютно ні. Між життям Святого і його діяннями , подвигами , з одного боку і описом їх з іншого боку , завжди є помітна різниця. Житія написані людьми , часто не дуже точно , свідомо упереджено , з великою домішкою особистих поглядів автора, частіше всього що залишився невідомим. Тому житія читаються обережно , а їх зміст , в тому числі і сміливі ідеї авторів про псування , пристріт , перевіряється « на відповідність з першоджерелами ». В якості яких , розглядається Біблія і праці Отців Церкви. А тут молитов від псування , пристріту , чаклунства і прокльонів знайти не вдається.

  Нехристиянські молитви від пристріту , змови від чаклунства , обряди від проклять і ритуали від псування.

  Тепер про інших молитвах , ми назвемо їх обтічно , щоб нікого не образити - це нехристиянські молитви , з тієї ж тематики проблем : пристріт, псування , прокляття , чаклунство і захист від цих « принад» . Тут , як мені здається , для того щоб не помилятися схожістю термінів , було б коректніше , використовувати початкові назви таких щитів і магічних захистів . Наприклад , змову , приворот , відворот , шепталкі , мантри і так далі. Сюди , з деякою натяжкою ми віднесемо язичницькі обряди , ритуали , чаклунство . Але , чисто формально , все це теж можна вважати молитвами. Питання не в термінології , а у вірі і тому адресату , до кого вони звернені . До яких силам апелюють . Псевдохристиянського « аранжування » не змінює суті . Будь змова , навіть включає згадки НЕ знеособленого незрозумілого бога , під яким кожен вільний розуміти зручне ім'я ( багато хто і до Сатани звертаються як до бога , ввічливо не уточнюючи для оточуючих непотрібні подробиці ) , а Ім'я Христа , все одно залишається чужим християнству інструментом магічною технології маніпулювання реальністю. Ті ж шаманські танці , тільки вид збоку і бубон зеленого кольору.

  Образный пример.

       Сталкиваясь с такими фактами, мы автоматически рефлексируем, трактуя происходящее в близких нашему религиозному образованию терминах: порча, сглаз, колдовство и проклятие. Ставим неправильный диагноз, исходя из стойкой привычки к самолечению. Что сразу уводит нас от проблемы и провоцирует экспериментировать с магическими технологиями защиты. Для наглядности, происходящее можно описать по такой аналогии. В вашем доме завелись жирные вкусные тараканы, которых отродясь раньше вы не видали на своей кухне. В принципе, вы можете зайти к соседу (читай: к местному дипломированному колдуну) и он честно назначит вам хорошее симптоматическое лечение. Продаст недорого громадную кувалду (читай: рекомендует магическую технологию), которой вы сможете лупить порченых глазливых тараканов со всей дури, со страстью юного неофита. Спорить не буду, это увлекательное занятие, охота, внесет определенное развлечение в ваш быт. Однако, для кухни, полезнее был бы визит в санстанцию и какая-нибудь нудная скучная дератизация помещения.

  center> Молитви від нечистої сили і забесовленія .

  Причому тут таргани до таких серйозних речей : пристріт, псування , чаклунства і прокляттю ? Під таким образним прикладом , мені довелося заховати цілком реальне явище . У християн це називається - нечиста сила . Як варіант , проявом нечистої сили може бути забесовленіе . На жаль , явище більш ніж часто зустрічається в сьогоднішньому суспільстві « атомізованих індивідуумів » охоче балующихся з будь-якими підвернувся під руку магічними інструментами. Забуваючи про те , що штуки це гострі , порізатися простіше , ніж перейти вулицю на зелене світло. Якщо ми відвернемося від широко розрекламованого шоу , під назвою екзорцизм , а звернемося до повсякденній практиці християнства . То знайдемо досить багато молитов від нечистої сили , написаних вельми авторитетними представниками Церкви. Можливо , що саме вони допоможуть вам і не нашкодять , хоча б у деяких з тих випадків , коли ви підозрюєте пристріт , порчу , чаклунство або прокляття. Тому , (не так важливо зараз християнин ви чи ні , відвернемося від конфесії ) спробуйте задати в Гуглі або Яндексі замість молитви від псування і пристріту , знайти молитву від нечистої сили.

  Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru