г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Підкова на щастя .

    Фотогалерея

Підкова на щастя .

    Підкова – прикмета на щастя. Вже давно ми їздимо не конями , а великими ( чи не надто ) авто, тому підкову зустріти можемо лише в крамничці з сувенірами. Ти м не менш, щаслива прикмета « подарувати підкову » , дуже добре відома і популярна серед наших людей. Важко сказати, наскільки ця прикмета виправдана , проте підкову на щастя с величезним натхненням дарують молодятам на весілля, та й взагалі підкова на щастя вважається дуже доречним і вдалим подарунком людині будь-якого віку та соціального стану. Особливо одруженим . На будь-яке свято , надто ювілеї , річниці та таке інше. Тож запам'ятаємо цей момент – підкова на щастя – вдалий та доречний сувенір для сімейної пари. Якимось чином підкова продовжує асоціюватись в нашій свідомості з міцним господарством, подружньою вірністю, міцністю відносин та іншими такими важливими для «базової ланки суспільства » якостями.

    Існує багато думок, які саме підкови треба дарувати на щастя . Є люди , які вважають, що корисними та ефективними в таких випадках є лише справжні підкови, які дійсно впали з конячки природним чином. Багато хто намагається здобуті старі підкови в конярському господарстві. Є навіть такий маленький бізнес – торгівля старими вживаними підковами. Саме ці підкови вважається найбільш дієвими амулетами. Інші користувачі амулетів вважають підкову на щастя швидше символом , фетишем, що має магічні властивості. Саме ці люди і придбають маленькі,декоративні підкови , вдягають їх на шию наче оберіг або шаманську ладанку. Досить часто такі підкови на щастя вкриті блискучими шарами сусального золота, анодовані або взагалі виготовляються у вигляді ювелірних прикрас з золота та дорогоцінних каменів : підкова на щастя з золота або підкова на щастя із срібла. Можна зустріти справжні витвори мистецтва у вигляді підкови. Існують також настільні сувеніри з витонченими вишуканими підставками , що дозволяють ставити підкову на стіл прямовисно, вертикально. Те, що залізна підкова на щастя , може виявиться будь –яким візуальним засобом, зручним для вас .

    Та найбільш популярними сувенірами залишаються підкови, що імітують справжні підкови ( але не є такими) .Саме імітують . Виключними є випадки, коли виробник сувенірної підкови має на меті точне відтворення реальної кінської підкови. Справа в тому , що кінська підкова у своєму справжньому вигляді є річ лише функціональна , і виглядає не надто ефектно та цікаво. А багато людей, уявляючи собі ПОДАРУНОК , бачать щось таке гарно оздоблене, блискуче, винятковий виріб . «Зробіть мені красиво». Тому виробники сувенірних підков на щастя намагаються змінити небагато : розміри залізної підкови на щастя , пропорції підкови з заліза та прикрасити підкову якимось цікавими деталями , що власне не притаманними справжнім підковам. Це можуть бути листячко, зірочки, незвичайної форми отвори для цвяхів, гілочки , виноград та навіть змія ,що звивається навколо підкови і може кусати свого хвоста (уроборос). Простір для фантазії та уяви тут величезний. Не можна сказати, що такий декор псує підкову на щастя и позбавляє її таємних магічних властивостей . Адже насправді ніхто вже давно не вірить в усі ці забобони. І дорослі люди розуміють символічний зміст подарунка підкови на щастя .

    Більш цінним є не сам подарунок як річ для ужитку , а увага та ті добрі побажання , які разом з подарунком підкови на щастя робить людина, що дарує підкову на щастя .Таким чином , в символічній формі декларуються добрі наміри та підкреслюється відношення дарувальника до тих людей, кому він дарує підкову на щастя . Сподіваюсь, що й сам дарувальник також розуміє, що підкова - саме символ щастя . Не варто наділяти підкову власним розумом та не варто вірити в силу підкови або її магічні властивості. Це глупо і взагалі не сумісно з серйозними релігійними поглядами . Якщо вам потрібна Віра – варто вірити в Бога , в не шматок декоративного залізяччя. Хоча зараз існує свобода віросповідання і якщо ваші духовні потреби є такими , що ви бажаєте вклонитися підкові – це ваша власна справа. З не меншим успіхом можна також вклонитися ложкам та вилкам у вашій шафі на кухні, або сподіватися на протекцію старих капців, якщо ви задобрити та поставити на теплу батарею опалювання. Вони потім нібито вранці розділять з вами всю зібрану за ніч позитивну енергію з водопроводу . Ще й будуть стимулювати нижню чакру саме ті 30 хвилин , які ви будете запізнюватись на роботу.

    Куди чіпляти підкову на щастя ? Зазвичай після отримання підкови на щастя виникає великий гармидер –куди вішати підкову на щастя та як вішати підкову на щастя , тобто як власне підковою на щастя користуватися. До уваги беруться вже не тільки традиційні народні уявлення про , то м як слід вішати підкову на щастя , а й новомодні сучасні вірування типу «феншуй». Це релігійно-містичне вчення легко поглинає старовинні звичаї і так само легко, зовсім не соромлячись , надає їм нового змісту, що його взагалі ніколи й близько не було в народній традиції та уяви. Великий досвід обробки уяви сучасних людей дозволяє адептам «феншуя» знайти потрібні слова та надати своїм ідеям переконливу для пересічних громадян форму. У відповідній літератури залюбки розписують подробиці , як саме «працює талісман» підкова на щастя . Звідки позитивна енергія невідомої етимології витікає, куди вона затікає … Звідси будуються цілі вигадливі композиції розмірковувань про те , де варто повісити підкову на щастя , як треба її протирати ганчірочкою, чи можна її фарбувати або лакувати , насипати на неї сіль або перець тощо. Все це дурниці, але цими дурницями захоплюється безліч людей . Та коли люди вірять в ідею, ідея починає набути сенс. Інакше кажучи, якщо ви не знаєте , де варто повістити підкову на щастя , не задурюйте собі голову та не скочуйте до рефлексії, вішайте до подобається або куди дотягнетесь. И повірте, само там підкові на щастя і є місце. Саме такі рекомендації можна зустріти в «авторитетній» окультній літературі. Себто ви самі відчуєте найкращим чином , де найліпшим чином вашу підкову на щастя притулити і без будь-яких радників.

    Як вішати підкову на щастя ? Народна традиція слов'ян знає лише єдине місце де вішати підкову на щастя – це верхня частина одвірка для двері ,що відчиняється з помешкання на вулицю. Якщо ваші двері відчиняються до помешкання , то можливо повісити підкову на щастя вище дверей на мур. Як повісити підкову на щастя згідно старовинних та древніх традицій? Якщо не слухати адептів «феншуя», а звернутися за досвідом до пращурів , то залізна підкова на щастя має висіти лише ріжками донизу і ні яким інакшим чином. Більше того , підкова на щастя вішається не на цвях або гвіздок , що проходить скрізь підкову, а ніби надягається на цех цвях ( гвіздок ) як на вішалку. Вважається , що залізна підкова на щастя повинна висіти рівно, без значних або помітних перекосів .Цілком припустимо , що вона розхитується при відчиненні та зачиненні дверей . Підкова з заліза не потребує додаткових кріплень , малоймовірно, що вона впаде. Якщо ви впустили підкову – це в жодному разі не є погана прикмета, не надавайте сувенірам зайвого великого значення . Пам'ятайте про головне : про символічне значення підкови на щастя , про людей, що подарували її вам, про їх добре ставлення до вас , і не намагайтесь наділити підкову магічною енергією з будь-яким знаком –плюс чи мінус. Підкова – символ щастя , а не генератор добробуту та благополуччя. А отже й питання як вішати підкову на щастя , не повинно створювати вам комплекси – вішайте як вам заманеться , та радійте життю.

    Де купити підкову на щастя ? Між іншим , зараз ви знаходитесь на сайті ковки. Ми виробники кованих виробів, і між іншим виготовляємо залізні підкови на щастя .Ви можете придбати у нас підкову на щастя .Наші підкови на щастя виготовлені акуратно, з максимально можливим дотриманням старовинних ковальських технологій та досвідів і дуже схожі на ті підкови з заліза, які прибивають до копита коней .У нас ви можете замовити та придбати підкову на щастя і за індивідуальним ескізом, з урахуванням побажань замовника. Декоративні підкови на щастя можна повісити ні тільки над входом в будинок а й в будь-якому місці,де підкова буде найбільш доречна з точки зору ваших поглядів на дизайн. Досить часто підкову на щастя варто повісти в залі з комином або в іншому приміщенні, де вже є ковані елементи оздоблення інтер’єра. Для того , щоб придбати або замовити підкову на щастя , вам потрібно зв’язатися з нашим майстром за телефонами, що вказані на сайті, та обговорити деталі замовлення. До того ж ви зможете порадитись, як варто вішати підкову на щастя . Залізна підкова на щастя – це до нас. З усіх питань до нас.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru