Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Підставка для пляшок

предыдущее фото  |  следующее фото

Підставка для пляшок фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Підставка для пляшок фото

    Існують два принципово різних види підставок для пляшок вина. Не дивлячись на те, що обидва види підставок мають приблизно однакове призначення: вони призначені бути свого роду металевими кошиками або складними підставками для скляної тари, є принципова різниця. Так якщо ми хочемо розташувати на кухні вбудовану підставку для пляшок, зробити її елементом меблів. То найчастіше така підставка для пляшок висувною і буде візуально оформлена як невелика вертикальна дверцята. Як їй користуються? Ви тягнете за дверцята, а разом з нею на роликах виїжджає вбудована підставка для пляшок. Дуже схоже на вертикальний шафа для ложок і виделок. Підставка для пляшок має в цьому випадку чисто утилітарне призначення. Звичайний акцессуар вбудованих меблів. У такій підставці повинні зберігатися порожні пляшки. Ну а в якому нормальному будинку зберігають порожні пляшки? Так що вбудовані підставки для пляшок потрібно називати «баночніци» або «сушарки для банок».

    Поговоримо про справжню підставці для пляшок. Зрозуміло, що її важко буде виправдати в маленькій кухні. Але принадність кованих підставки для пляшок так велика, що часто хочеться знайти для неї місце на кухні навіть всупереч логіці і здоровому глузду. Занадто багато затишку і стильності з'являється на кухні після того як ви розмістили там гарну підставку для пляшок. Не забувайте, що кухні до цих пір ще не перестали бути тим місцем, де ви проводите багато часу. Так, кухня більше не є якимсь клубом для зустрічей з друзями. Але, іноді ми любимо посидіти на кухні і приємно, якщо є можливість перетворити тривіальний прийом їжі в щось більш гідне. Ковані підставки для пляшок дозволяють розмістити на кухні невелику колекцію пляшок звичайної форми. Але це вже будуть не порожні пляшки, які ви поклали сушити після мийки, а ще не відкриті пляшки з вашими улюбленими винами. Кована підставка для пляшок повинна виконувати відразу кілька непростих завдань. Служити одночасно і гідним оформленням колекції ваших пляшок з винами і при цьому бути функціонально зручною, стійкою конструкцією. Підставка для пляшок, повинна мати у своїй конструкції закладену в ній важливу особливість. Пляшки повинні зберігатися як би покладеними на бік і трохи перекинутими догори ногами. Таким чином, ви і зберігайте правильно вино і як би натякаєте, на високу культуру вживання вина. Адже у найкращих винних підвалах вино зберігатися саме так. Так чому ж воно не може так само зберігатися і у вас в підставці для пляшок? І третій момент, підставка для пляшок покликана сама по собі бути важливою деталлю інтер'єру. Прикрашати вашу кухню. Ми є виробником підставка для пляшок в Дніпропетровську і можемо виготовити для вас будь-яку підставка для пляшок. Якщо ви надумали придбати підставку для пляшок в Дніпропетровську, то дзвоніть одразу нам. Наші телефони вказані на сайті.    Другие обитатели кованого мира:

.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru