г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать дверь?
Консультация мастера
Цены на двери
Фильм про двери
Ковані двері

предыдущее фото  |  следующее фото

Ковані двері

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Ковані двері

    Кований виріб: двері. Звичайно сам термін - кована двері або як кажуть англійці: forged door, не є будуємо або правильним виразом, з технічної точки зору. Це важливо розуміти, для того, щоб не сприймати буквально рекламні статті про ковані двері, і не очікувати від цього виду дверей того, чого вони не можуть дати по своїй суті. Так, наприклад, серед клієнтів побутує думка і воно активно підтримується рекламою багатьох виробників дверей, що нібито, ковані двері мають якісь особливі властивості в плані механічної міцності або взломоустойчивості двері. Типу, якщо хочете понад надійні двері, то купуйте тоді ковану двері, і відчувайте себе захищеними. Це абсолютна неправда. Давайте розберемося чому кована двері нітрохи не міцніше і не надійніше, ніж звичайнісінька металеві двері. Вся справа в конструкції кованої двері. Те кований виріб - двері з ковкою, яке ви можете придбати або замовити для себе, технічно виготовляється в два етапи. Спочатку робиться звичайнісінька і абсолютно традиційна металеві двері, а потім на другому етапі вона декорується кованими накладками. При цьому ковані накладки на двері, не додають ні грама до загальної міцності дверей, яка залежить не від декоративних елементів, а тільки від таких параметрів, як: товщина листа на двері, металопрокат для армування двері, матеріали та форма лутки дверей, наявність протівовзломних елементів в конструкції дверей і звичайно ж від замків на дверях. Що змінюється при прикрасі двері куванням? У першу чергу міняється візуальне сприйняття кованої двері людиною. Ковані двері дійсно ЗДАЄТЬСЯ монументальним і міцним спорудою з металу. Але це чисто психологічних ефект від дизайнерського оформлення дверей.

    Навіщо потрібна кована двері - forged door? Ми вже розібралися, що кована двері не є якоюсь дуже міцною конструкцією, можна навіть сказати, що ковані накладки на двері значно збільшують вагу полотна двері (природно їли мова йде про велику кількість кованих елементів на двері), а значить і збільшується загальне навантаження на співали двері. У цьому сенсі можна сказати, що цей фактор в цілому негативно позначається на експлуатаційних характеристиках двері. Так ось кована двері потрібна для краси, для створення особливого дизайну, найчастіше в стилі «під старовину». Для цього і служить кована накладка на двері. Іншого значення ковані двері не мають. Але й цього досить, для тих покупців дверей, яким потрібні незвичайні, оригінальні і стильні двері. І якщо при виборі дверей для квартири - кована двері підходить дуже рідко, то для вхідних дверей в приватний будинок, двері з куванням може бути не просто відмінним варіантом, а і єдино відповідним. Наприклад, у тих випадках, коли куванням оформляються інші металоконструкції на фасаді приватного будинку: ганок, козирок над входом в будинок, грати на вікнах, перила сходів і балконів і так далі. У таких випадках, для створення гармонійного зовнішнього вигляду, стиль кованої накладки на двері підбирається відповідно до вже існуючими поряд кованими виробами. Зазвичай це досить просто реалізується - для цього в загальному малюнку кованої накладки на двері використовуються мотиви або окремі елементи кування, схожі на елементи застосовані для ганку, козирка, грат і так далі. При необхідності вони трансформуються і переробляються з урахуванням пропорцій полотна вхідних дверей і особливостей функціонального використання двері. Тобто деталі кованої накладки на двері, повинні добре виглядати, але при цьому не заважати користуватися дверима за призначенням. Часто особливу увагу приділяють кованим петлям для дверей. Потрібно сказати, що і в цьому випадку ковані петлі для дверей - це декоративно оформлені звичайні петлі до яких приварені своєрідні смуги, деталі деформовані куванням та інші елементи не несуть функціонального навантаження. Все підпорядковано дизайнерському рішенню та служи для створення особливого візуального ефекту. Як я вже згадав вище - зазвичай ковані петлі імітують старовинні співали і допомагають реалізувати стиль «під старовину». Чи можна зробити справжні ковані петлі для дверей, за технологіями походимо на технології дверних петель, наприклад, двохсот річної давності? Теоретично можна, але важко, дорого і не має ніякого сенсу. Ні хто ці не займається. Роблячи ковану двері, виробник прагне домогтися одночасно і привабливого зовнішнього вигляду дверей, і сучасних стандартів якості роботи дверей. А для цього необхідні не старовинні ковані петлі для дверей, а нормальні якісні токарні вироби (петлі).

    Де подивитися ковані двері? Я рекомендую відвідувачам нашого сайту кування переглянути фотографії кованих дверей в нашому фотоальбомі: ковані двері фото. У нас зібраний досить різноманітний фотоальбом, в якому представлені фото кованих дверей виготовлених та встановлених на реальних приватних будинках. Крім того, побачити ковані двері і уважно вивчить їх конструкції можна не тільки на сайті, в фотоальбомі - ковані двері фото, але і в нашому виставковому залі за адресою: Карла Лібкнехта 57. У нас же можна і придбати ковані двері або замовити їх виготовлення за індивідуальним проектом. Для того, щоб купити ковану двері, вам потрібно зв'язатися з нашим майстром за телефонами вказаними на сайті. Приємного вам перегляду кованих виробів - дверей, у нашому фотоальбомі: ковані двері фото. Дякуємо за увагу.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru